Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Danas u 18h, sa Bohemiansom,prenos naravno na youtube kanalu.

    Priblizavamo se prvoj utakmici
    Сутра брзо долази - треба човек постати
    Нестали су кодекси, остали су комплекси
    Победе су порази, а исходи су потресни!

    Comment


    • Ne mogu da gledam nažalost, ubija me termin ponedeljkom u 18h jer se poklapa sa mojom rekreacijom.. kad se setim propuštenih ABA tekmi.

      Odgledao sam pređašnje pripremne, sve 5, sistem je definitivno tu, pa se Miloje malo i zeza sa tumbanjem određenih igrača po pozicijama.. neka, treba ponekad i sakriti karte za Evropu, barem se nekad tako radilo.

      Ben će da pokida sezonu, imam neki feeling, opustio se maximalno, izvodi prekide etc. i kao takav će dati veeliki doprinos..

      Comment


      • Ben je igračina. Čim je pošišao pozerski friz i vratio savage izgled kad je silovao grobare, odmah je onaj stari.

        Igramo toliko dobro. Ne zaboravite da imamo svaki dan dva treninga, nekad i pred utakmicu. Takav pritisak vrše igrač i takvu želju pokazuju da ja to nisam video.


        Nema više foraša, ozbiljan je rad kod Miloja.

        Moje zapažanje... Vi znate koliko ja volim Savketa. Ljudi Savić je odličan, ali SRDJAN BABIĆ je igračina takodje. Mnogo greše ovi što ga guraju na drugog štopera. Kakav Degenek uz dužno poštovanje. On je izmena ako ode Savić na zimu.

        Srdjan Babić igra sa toliko samopouzdanja da izgleda zastrašujuće. Nije ni čudo što su Turci neki dan nudili milion i po.

        Comment


        • Nisam na pripremama gledao, ali sam gledao na Novom Zelandu i u Kelnu.
          Srđan Babić je dobar i neustrašiv centarhalf, ocena 3+.

          Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • Srdjan Babic je i u mladjim kategorijama pokazivao top potencijal malo je stagnirao nakon odlaska iz Vose ali dobro pravi potez otkup njegovog ugovora..

            Comment


            • Slažem se ali će imati nemoguć zadatak da zameni L Taleka, različiti su tipovi centarhalfova.
              L Talek je oduševio kako je napravio revoluciju u igri kada se spustio u odbranu. Genijalan potez Grofa Božovića, jedan od mnogih, isto tako je postavio temelje sa dovođenjem i L Taleka, zatim su na njegov predlog došli Donald, Kanga, Boakye.

              Uglavnom, L Talek je bio pravi moderni prototip Franca Bekenbauera, Marka Elsnera, Miodraga Belodedića i Mitka Stojkovskog.
              Elegantan i žustar u posedu, diktirao je tempo i igru iz zadnje linije, pogotovo je bio koristan protiv Arsenala u Ligi Evrope. Njegovi ulasci u sredinu terena, vertikalni pasovi, beskompromisan stav je veoma remetio plan koji je pred utakmicu postavio Venger.
              Da ne pričamo kako je u Londonu na samoj gol liniji sprečio siguran gol, to je već legendarno.
              C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

              Comment


              • A da se iskomentariše ovaj nov Holanđanin. Ono što se da videti je da ima dobar šut, prangiju, ali i da ima par kilograma viška, ili mi se možda to samo čini

                Comment


                • Uvek je on imao problema sa kilogramima. Lično sam preferirao više Gorana Čaušića iako igra malo povučenije. Lorenzo je sve samo nije 10 jer je njemu pas po vidjenom i po onome što sam čuo, em loš em ne razmišlja o njemu.

                  Ali dobar će biti za rotaciju. Ne očekujem ništa specijalno od njega, Meleg je sigurno bolji igrač.

                  Comment


                  • Ako se ne varam imao je zdravstvenih problema, ali to ne mora ništa da znači, prošao je medical, znači da je 100% fit.
                    Jovičić-Krstičić-Čaušić bi bio triling kerova na sredini terena kojima bi malo ko mogao da parira.
                    I inače je veoma pozitivno kod Milojevića što preferira aerobno izuzetno sposobne igrače, Srnić, Stojković, Rodić, Jovičić, Krstičić, Ben, svi oni deluju kao da mogu da trče do sutra.

                    Za Ebesilija baš i ne znam, ali to što je dominirao u APOEL-u je ogroman plus u pedigreu.
                    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                    Comment


                    • Radovali su se njegovom odlasku navijači APOELa kao ja Kanginom. Mnogo je nerezonski igrač Lorenzo. Jeste, super su oni golovi sa 30 metara, ali kad svaku utakmicu uzme 4-5 šuteva. Nekad to toliko smara, isto kao što je Kanga smarao.

                      Kangina je najveća sreća da je od svih tih šuteva pogadjao najviše u Evropi.

                      Jovičić Krstičić i Čaušić bi baš orali teren bilo bi to surovo gledati u nekom derbiju.

                      Mada mislim da će biti i ovako. Prvo što ćemo igrati grubo kao i ovaj prethodni derbi, drugo što se vratilo ono staro razmaženo zvezdaštvo, a to je da izgubimo na Marakani od Reala bili bi nezadovoljni.

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Uvek je on imao problema sa kilogramima. Lično sam preferirao više Gorana Čaušića iako igra malo povučenije. Lorenzo je sve samo nije 10 jer je njemu pas po vidjenom i po onome što sam čuo, em loš em ne razmišlja o njemu.

                        Ali dobar će biti za rotaciju. Ne očekujem ništa specijalno od njega, Meleg je sigurno bolji igrač.
                        Čovek će da zarađuje 550k godišnje, kakva crna rotacija, nije on zbog toga doveden sigurno.

                        A što se kilaže tiče ne bih se složio, bar ono što sam gledao na ovim yt videima deluje poprilično hitar i visprem. Ono od juče je ala Katai kad se vratio iz Grčke, kaska. Ma i gore.

                        Inače Aca Katai ide izlomi celu odbranu tamo u USA i iskezi se smao, toliko. Doktor fudbala.

                        Comment


                        • Kako Katai dominira po Americi razvalio bi u Rusiji da je putovao, niko ne bi pre njega trebao da igra, on i Tadić sa Mitrom napred bi razvalili.
                          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            Čovek će da zarađuje 550k godišnje, kakva crna rotacija, nije on zbog toga doveden sigurno.

                            A što se kilaže tiče ne bih se složio, bar ono što sam gledao na ovim yt videima deluje poprilično hitar i visprem. Ono od juče je ala Katai kad se vratio iz Grčke, kaska. Ma i gore.

                            Inače Aca Katai ide izlomi celu odbranu tamo u USA i iskezi se smao, toliko. Doktor fudbala.
                            Nema to veze koliko zaradjuje rotiraće se sa Melegom i ostalima. Dobijaće prednost u Evropi samo ako je zasluži. A i ne znam da smo mu dali toliku platu, znam da je obeštećenje 600k.

                            Da ne pričam unapred, čekam da ga vidim. Ben mi je vrh igrač i vrh persona od prvog dana.

                            Comment


                            • Vi ste to kod Ebesilija videli a ja za onomalo vremena što je bio (45 minuta) sam primetio za mene jako bitnu stvar, imao je par izgubljenih lopti (to se dešava svima) ali on nije stao, odustao, već je trčao za igračem i ometao ga dok nije povratio ili napravio taktički faul a ekstra što zna da se gradi i što je teško da mu se lopta oduzme. Biće on veliko pojačanje (samo se nadam ne kao Rikardinjo).
                              Last edited by nebitan; 03-07-18, 13:50.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Da da mnogo je disciplinovaniji u odbrani od Kange. Jak je na lopti kao i on, bolji šut, pas je tu negde, sigurno je upgrade veliki.

                                Comment

                                Working...
                                X