Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ok to i Stojković je tankovao u Cvajti pa sad objašnjava neke stvari.

    Degenek je bar spojio dve sezone u tom Minhenu 1860.

    Šta znam, ne mogu da sudim o čoveku koga nisam nikad gledao.

    Comment


    • Miloš Degenek je rođen u Kninu..

      Lošmi srbine, come to Red Star bro' !

      Comment


      • Slazem se ,sad videh daj e u Japanu zavrsio,al opet ne znam,ako on nema u ovoj raspaloj Australiji mesto za prvog stopera,al ko zna,a Stojkovic,jeste isto bio u tom Minhenu dok nisu ispali skroz pa ga Miloje vratio,sad bi bio prvi DR repke da nije otisao u CG steta,citam da je Ebesilio na pregledima,njega se secam da je vazio za jednog od niza velih talenata iz Holandije koji je eto otisao i nekako se izgubio,nadam se da ce oziveti karijeru i opravdati talenat,licno mislim da bi on bio pojacanje,a ako dodje prakticno znaci da je Srnic bivsi
        Last edited by 61563; 27-06-18, 11:29.

        Comment


        • Meni se njegov Cv bas recimo svidja posto eto nisam ga gledao, mlad je i visok 24 godine standardan i u Cvajti i u vrlo dobroj japanskob ligi a i 18 mecava za A repku, ne bih se slozio raspala Australija oni su prvaci Azije i redovni na Sp u, bezobzira moze da bzde bas ubod. Mi sa njim i Ebisilom imamo formiran tim jos na pocetku jula i stvarno to deluje bas dobro.

          Comment


          • To je imperativ. Sada mora da se zna kostur za sezonu, da se prođu smislene pripreme. Bilo bi idealno da je tim koji je izborio nokaut fazu Lige Evrope (i doneo brdo evra) ostao netaknut.
            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

            Comment


            • Ebesilo i Degenek na 3 godine. Ebesilo ili Ebesiljo kako god 650k evra a Degenek 200k.

              Loš Terzić sram ga bilo. Tako je i Grofu ispunjavao želje.

              Kakav bre prelazni rok!!!!!!!!!!!!!!!!! Kapa dole majstori!!!!!!!!!!!!!!!!

              Igraće se 4-3-3 kasnije, za sad ne znam. Ebesiljo će biti osmica. Ima slab završmi pas i neke mane tako da ne očekujte Evandra ali opasan igrač.
              Last edited by Cassius Clay; 27-06-18, 13:47.

              Comment


              • Lorenco i da proigra Meleg plus Radonjic

                Comment


                • Tom Ebesilju se baš i ne radujem, ali ajde, daj bože da to ispadne kako treba.

                  Comment


                  • Brajko Brajko nisam mu se ni ja preterano obradovao jer ga nisam gledao, ali verujem u njega samo iz razloga što Miloje relativno dobro poznaje to tržište Grčka/Kipar. Prva opcija je bio Čaušić koji je malo drugačijih karakteristika. Degeneka nisam gledao ali generalno - odličan prelazni rok.

                    Dubinu imamo na svim pozicijama.

                    Čim se Miloje odluči na stranca ja znam da taj ima potencijal da bude ok. Mada nije on bezgrešan. Sumaila je mačka u džaku ali to svesno radimo. Ako bude ok imaće ulogu Frimponga, ako se pokaže baš ekstra igraće i prodaće se.


                    Na ceo ovaj tim ja bih još posle Pešinog odlaska doveo mačku u džaku u vidu napadača. Ne bih tu dovodio klasu, Stojiljković je više nego dobar. Doveo bih nekoga tipa Boaći što je bio kad je dolazio, sumnjiv, neproveren.

                    Ipak ne treba gušiti Jovelju i treba se ugledati na Dinamo iz Zagreba sa mladim igračima. Jovelja ove sezone već mora da kupi ozbiljne minute u Super ligi. Već sad se pokazao otresitijim i većim golgeterom od Pešića i Boaćija. U nekim situacijama. Kad ga vidim kako je fokusiran i kako zategne tu loptu, deluje predobro. Ja mislim da će biti klasa. Kad je raspali da se usereš. A nije ni slab u duelu uopšte.
                    Last edited by Cassius Clay; 27-06-18, 17:41.

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Ebesilo i Degenek na 3 godine. Ebesilo ili Ebesiljo kako god 650k evra a Degenek 200k.

                      Loš Terzić sram ga bilo. Tako je i Grofu ispunjavao želje.

                      Kakav bre prelazni rok!!!!!!!!!!!!!!!!! Kapa dole majstori!!!!!!!!!!!!!!!!

                      Igraće se 4-3-3 kasnije, za sad ne znam. Ebesiljo će biti osmica. Ima slab završmi pas i neke mane tako da ne očekujte Evandra ali opasan igrač.
                      Slazem se vrlo opasan igrac za nase uslove, Ajaksova skola i plus na 3 godine, ali stvarno kakav prelazni rok, sad dolaze nakon 7 dana odmora i Radonja i Roda i vec za prvi mec u letoniji imamo tim.

                      Comment


                      • Bunja izgubio najvazniju utakmicu...neka mu je laka zemlja
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Sad čujem od tebe. Nisam video, neka počiva u miru.

                          Comment


                          • Pocivaj u miru legendo, tuzan dan...jako tuzan

                            Comment


                            • Pocivaj u miru
                              "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                              Meša Selimović

                              Comment


                              • Pocivaj u miru kapitenu, zaista tuzna vest..

                                Comment

                                Working...
                                X