Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • Kako ce Radnicki biti karan u sredu, Djavoli zaplenili sve karte za Sever, kako kompleksi rade sunce ti jebem
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Originally posted by T-Mac View Post
        Kako ce Radnicki biti karan u sredu, Djavoli zaplenili sve karte za Sever, kako kompleksi rade sunce ti jebem
        Kako zaplenili ? Zar nisu na Marakani karte za prodaju ?
        Cuj prvi maj

        Comment


        • Izgleda da nisu ni dosle do Marakane, tako sad bar citam na forumu Delija. A, u Kragujevcu uopste nema karata za Sever, zale se Delije iz KG-a i okolnih mesta.
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Originally posted by T-Mac View Post
            Izgleda da nisu ni dosle do Marakane, tako sad bar citam na forumu Delija. A, u Kragujevcu uopste nema karata za Sever, zale se Delije iz KG-a i okolnih mesta.
            Djavolja rabota
            Cuj prvi maj

            Comment


            • Ko bude isao neka se ne odvaja od grupa i nek ne ide kroz park blizu stadiona, umeju da cekaju u grupicama i da bodu. Pazite se.

              Comment


              • To je tuzno, a oni su bili kod nas, izlomili stolice, a Radnicki jos inace Zvezdi nije platio karte za njih kad su gostovali na Mari. Smesno je na cemu se zasniva lokal patriotizam, al' dobro, kao sto rekoh kompleksi drmaju.
                sigpic


                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                Comment


                • Originally posted by Drazen 3 View Post
                  Ko bude isao neka se ne odvaja od grupa i nek ne ide kroz park blizu stadiona, umeju da cekaju u grupicama i da bodu. Pazite se.
                  Trebao sam da idem, cak sam se i dogovorio sa ortacima, ali imam mrtvi kolokvijum u sredu ujutru, nema teorije da bih stigao u KG na vreme. Steta, sad mi se tek ide.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Sto je najtuznije, Firma je jos gora i duplo su veci kompleksasi od Radnickog. Sad na pocetku sezone kad su objavili da su za vas i nas karte 700 dinara, naslov clanka ne na navijackom forumu, vec na oficijalnom sajtu kluba glasi: "Za posleratne timove 700 dinara."

                    A evo najskoriji primer njihove "snage". Dao sam malom burazeru od tetke jedan od svojih Partizanovih salova kad je isao u Pionir skoro i ostao je kod njega. On je 2001. godiste i posle ga je dao drugu iz razreda kad je ovaj isao protiv Slobode. Mali je nosio sal oko vrata i krecu on i cale, koji je morao da vidi jos nesto a njega za to vreme posalje po cigare. On dok je otisao do kioska, presreli ga Firmasi '94, '95, skinuli mu sal i izlupali samare. Eto sta oni rade i cime se bave, najgora grupa na svetu i ko god zivi u NS ili ga put navede tamo, ako bude imao sina nek ne dozvoli da bude jedan od njih. Zlo.

                    Jeste da je tema Zvezde ali kad su se vec pomenuli ovi dole, morao sam ovo da napisem i odem malo u off, cisto da se zna ko je ko.
                    sigpic

                    Comment


                    • Kad ce Paseko da zaigra?

                      Comment


                      • Originally posted by Panamaman View Post
                        Kad ce Paseko da zaigra?
                        Dobrodosao na forum, nadam se da ces uzivati.

                        Kako Robi kaze, Vini ce igrati kada bude fizicki spreman, kako ne bi rizikovali novu povredu.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by T-Mac View Post
                          Kako ce Radnicki biti karan u sredu, Djavoli zaplenili sve karte za Sever, kako kompleksi rade sunce ti jebem
                          To je tacno..Evo ja sam iz KG-a i nisam mogao da nadjem kartu za sever,vec sam uzeo za istok. Jbm ti bre,neverovatnO..
                          Sutra necu u skolu ceo dan,idem nesto ranije da zauzmem mesto skroz do severa,jbg nisam nasao jebenu kartu.

                          Inace stvarno kao sto je rekao Drazen,pazite se ko bude isao,umeju tkao da iz zasede iskoce. ;)

                          Ide li ko sa foruma ovamo u KG?
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Čisto da se zapamti....

                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • e ako je neko i imao nadu sad smo završili sa istom. još jedna sezona bez titule. Lukić je uspeo da uradi ono što je njegov gari Vesić napravio od KKa. Napravio je fk sledeća sezona. najžalije je od svega što će robi na kraju ispasti grbav.

                              Comment


                              • Steta za izgubljene bodove, Radnicki nam 4 boda uzeo ove sezone..Idemo dalje.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X