Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Da ali ne igrate ko Barsa pored duga od 41 miliona, to je problem.

    NUSKNIKB - Nek umre svako ko ne igra ko Barsa!

    Evo vam taman novi transparent.
    Cek bre ne razumem
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Ma daleko od toga da mi je sve lepo i bajno ali ne mogu uvek da budem kritican. Svako ima svoj stav i to mora da se postuje. I svako ima svoje kriterijume po kojima vrednuje odredjena desavanja. Meni licno je dovoljno sledece: igraci ginu na terenu jure svaku loptu trce kao blesavi, trude se svim silama da donesu nove pobede i ja ne mogu da kukam na njih i da izgube narednih 5 uzastopno ako je njihov pristup takav. Ne kazem ja da je sad ovo moje tacno ili tako treba svako da misli ali iznosim ti stav. Ovakva Zvezda mene cini ponosnim
      slusaj legendo..naravno NEK IZGUBI ZVEZDA I NAREDNIH 5 UTAKMICA KAO STO KAZES,AL NEKA IZGINU,TAKO JE!al kad se vuku kao da su bolesni,tada se zazvizdi!Chisto da ne bude neke zabune u stavovima;)


      Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        slusaj legendo..naravno NEK IZGUBI ZVEZDA I NAREDNIH 5 UTAKMICA KAO STO KAZES,AL NEKA IZGINU,TAKO JE!al kad se vuku kao da su bolesni,tada se zazvizdi!Chisto da ne bude neke zabune u stavovima;)
        Zašto da se zviždi ekipa koja samo redja pobede??? Koja je pre 10 dana dobila najvećeg rivala! Koja daje sve od sebe. Koja u kakvom god da je sastavu igrala, pobedila je!

        Ma i da je u 80. minutu bilo 0:0 ne smeju da zvižde. Još veća podrška mora da bude tada!

        Kakav je moral tih ljudi??? Ne razumeju fudbal definitivno...

        A onda kad Mladenović da golčinu svi srećni, sve je lepo, jbš ti to...
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Ma nije da ih opradavam,Krle...nego samo oni oce da gledaju jaku Zvezdu


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Ma nije da ih opradavam,Krle...nego samo oni oce da gledaju jaku Zvezdu
            Ne mistifikujmo neke stvari, oni hoce da izbace svoje svakodnevne frustracije. Znam zato sto je isto otisao na Marakanu ili na Vosu u odbojci ili basketu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • Brate,hajduk,spartak,smederevo.... to treba da se samo prosheta...ok to su mladi fudbaleri,lai mnooooogo kvalitetniji od ostalih....Evropa je u avgustu!Ocu jaku i dominantnu Zvezdu!


              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Duka View Post
                Brate,hajduk,spartak,smederevo.... to treba da se samo prosheta...ok to su mladi fudbaleri,lai mnooooogo kvalitetniji od ostalih....Evropa je u avgustu!Ocu jaku i dominantnu Zvezdu!
                Ne vredi...

                Ja mislim mi kad bi osvojili titulu ti bi opet bio nezadovoljan. Rekao bi kako je osvojena samo zbog toga jer je Partizan pao u drugom delu sezone...
                Ako osvojimo Kup rećićeš da je osvojen samo zbog promašaja Partizana na Marakani.

                Ovo nije Zvezda iz 91'. Kao što navijači Steaue žale za onim timovima iz 86' i 89'... Vremena su se promenila, sada je uspeh i plasman u LŠ. A ako ova ekipa većinom ostane na okupu, glavu dajem da sigurno u sezoni 2013/2014 igramo LŠ!
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Ne Krle,ne!Pogresno si to iznio Nasa pobjeda protiv 'onih' ( ne mogu ni ime da im spomenem) je glatka i slatka! Ja samo ocu da igraju dominantno i da
                  pocne nova era,vakat je!


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Bolesna slika sa dimovima uz trenutno najvreliju pesmu na tribini.



                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment






                    • Ono o cemu sam pricao, nisam ni sumnjao da nece Vasil zabeleziti.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...na-terenu.html

                        Micko je sinoc odigrao jos jednu vrhunsku utakmicu i kroz koju godinu moze da postane jedan od najboljih igraca evrope na svojoj poziciji ako nastavi ovako vredno da radi
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Originally posted by Dacha View Post
                          http://www.redstarbelgrade.info/fudb...na-terenu.html

                          Micko je sinoc odigrao jos jednu vrhunsku utakmicu i kroz koju godinu moze da postane jedan od najboljih igraca evrope na svojoj poziciji ako nastavi ovako vredno da radi
                          Uuuu bre, LŠ ima osvojimo... Ne znam da li je baš toliki talenat!? Video je mnogo toga dobrog u njemu Robi čim mu je pružio šansu sa tako malo godina... Ali opet...
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Preterujem ja mada nikadse ne zna
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment






                            • Neka odigra jos ovoliko tekmi za nas, kao sto igra ove sezone, svaka cast majstore.

                              Mozda vec protiv Radnickog postane stranac sa najvise nastupa u Zvezdi.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Zanimljivo da kada je Bulic uhapsen u petak svi su objavili da je to zato sto je organizovao napad na Piksija. A danas kada su svi od suda, preko Bulicevog advokata da Piksija to demantovali i rekli da je priveden zbog neceg potpuno drugog, niko ne objavljuje. Ciganski mediji, ma nema sta. Bitno samo da budemo prestavljeni kao mafijaski klub u dugovima koju nijednu pobedu nikada nije zasluzio vec je sve zatvorio.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X