Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Победа View Post
    Не могу да се сетим сада, али мислим да јесте. Оно када је Јевтић омашио празан гол у 90+ минуту?
    To, to, gledao sam Istoka taj mec. Onaj prilaz tribini gde su Delije nije human vidikovac neki. Na tv-u stadion iygleda OK, ali prilaz njemu ukupna infrastruktura jako losa.

    Comment


    • Poz i od mene. Drago mi je da forum b92 propada, dobio sam toliko banova a sve je pocelo od tema sa politike. I treba da se ugase. Poz i onima sa RSB-a ako ih ima. Tamo sam trazio da me momci banuju na jedno vrijeme, mnogo me iznervirala prodaja Ilica. Tacno nam je krenulo od tada
      Za Spartu sam imao dobar osjecaj, video sam da su promenili dosta ekipu da je trener nov i da nema neke rezultate iza sebe. Za Krasnodar ne znam sta da mislim. Nisam ih gledao ceo mec ove sezone samo neke skracene verzije na yt. Imaju opasan napad, Pereira, Wanderson, Zoazinjo vrlo nezgodni. Igraju po zemlji, ali moze se reci da nisu ni toliko ucinkoviti. No treba znati da igraju u ligi gdje se ipak igra malo cvrsci fudbal. Nasa sreca je sto imamo dobre defanzivne bekove plus Jovicic koji bi mogao da im pomaze pa da tako nekako ukrotimo Wandersona i Zoazinja. Za Pereiru opet Jovicic ce morati najveci posao da odradi. On ce morati da pretrci nekih 12-13 km pa da se nadamo prolazu dalje. Bice vrlo tezak dvomec i ocekujem neizvesnost.

      Comment


      • Originally posted by suptil View Post
        To, to, gledao sam Istoka taj mec. Onaj prilaz tribini gde su Delije nije human vidikovac neki. Na tv-u stadion iygleda OK, ali prilaz njemu ukupna infrastruktura jako losa.
        Верујем, никад нисам био тамо. После тога доведосмо Ацу Кристића. Јеботе, какве смо ми тренере доводили.

        Comment


        • Originally posted by cetka View Post
          Sve mogu da izdržim, bilo koju postavu ali ne mogu više da gledam Anđelka crnog, da na svakoj jebenoj utakmici pravi prednost protivničkoj ekipi, što zato što je skraćen i preko njega idu visoke lopte, što zato jer mu je napraviti penal kao nekome reći "dobar dan".
          Tako je,protivnici su najvise pravili opasnosti preko njega,ili ga probijali ili je kasnio jer je vise igrao krilo i naravno nadskakali i automatski nas ugrozavali a penali su mu uza specijalnost... Jos jedinu rotaciju sto ne bih nikako voleo da vidim je u veznom redu a to dmf-Gobelja,cmf -Racic i amf-Milijas,e to bi bio Bozovicev manevar i mislim da bi se raspali bez obzira na ostatak ekipe...ali vidi to Miloje pa se nadam da to nikad necemo gledati bar ne odjednom svu trojicu, bez obzira koliko su ovi umorni i sa pola gasa su bolji od nabrojanih...
          I da uzmemo da ova trojka rezervista nema kvalitet kao startna veza,mene uzasno nervira sto kod njih ne vidim,trcanje,borbu,kretanje bez lopte,pracenje igraca,tu najvise mislim na Racica koji sa svojom konstitucijom je na banjici uspeo svaki duel da izgubi,sto na zemlji,sto u vazduhu,nepokretnost,alibi pasovi a pritom je jedan mlaqd igrac koji treba da se bori za prvi tim,to mi je neverovatno,najvise rezerve imam za Gobelju a Milijas je odavno rekreativac koji nije trebao da se vraca...
          Ali najvise verujem u Miloja i u rad,tako da je za sada sve uredu...I naravno gazimo Cuku!

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Od toliko lepih uspomena i velikoh raspona u srpskom jeziku ya objasnjavanje i docaravanje stvari izabrao si najgori.
            Ne mogu oni da budu veliki nikad. Ja sam stvari u opisu tih godina racionalizovao definicijom predRobijevo vreme. JBG kad je imovina Zvezde na meti tajkuna naravno da je ceo klub na dnu. Sve u svemu neponovilo se to vreme.
            Pa zato što sam prilično mlad. Od 2001-2 se sećam derbija i evropskih tekmi sa kim smo igrali i šta, shvatio sam ja to toliko katastrofalno taj period 2008 pa nadalje, jer znam šta je Zvezda bila i jeste i baš me bolelo. Ne na kompleksaški način sad da mi je Partizan veći u očima, već nepravda. Najveći srpski brend nije to zaslužio.
            Šta je bilo, bilo je, idemo dalje. Nisu nas uništili niti će ikada moći.

            Comment


            • Данас очекујем рутинску победу. Шта сте се устремили на Анђелковића - птицу тркачицу, само трчи, има одличан центаршут. Мени је он драг фудбалер, без обзира на ограничења. Продоран је и тај његов центаршут је икс пута био асистенција за гол. Њега могу увек да отрпим.

              Comment


              • Originally posted by Markoss View Post
                Da vas pozdravim, ko me zna zna, ko me ne zna i nije puno propustio. Zivi bili.
                Poštovanje za eksperta mlađih kategorija. .Ja tamo nisam pisao ali sam redovno čitao, a tvoje postove sa velikim uživanjem.
                Neko je odavde spomenuo da se Ze Markos baš ističe na treninzima, pa me zanima tvoje mišljenje o njemu i Viveirosu. Hvala unapred

                Comment


                • Originally posted by suptil View Post
                  Данас очекујем рутинску победу. Шта сте се устремили на Анђелковића - птицу тркачицу, само трчи, има одличан центаршут. Мени је он драг фудбалер, без обзира на ограничења. Продоран је и тај његов центаршут је икс пута био асистенција за гол. Њега могу увек да отрпим.
                  Mozda bi ga trebalo prekomandovati na krilo.
                  Gluposti koje pravi u odbrani su neverovatne (prosle godine smo titulu izgubili zbog njegovog autogola). A di ima centarsut, ima...Bolji od svih krila koje smo imali zadnjih godina...

                  Comment


                  • Andjelkovic je ocajan bek. On jeste brz, ume fino da centrira, ali to je sve sekundarno za beka, primarna je odbrana, a on je u tom segmentu uzasan. Simpatican je on meni kao lik, ne nervira me ni blizu kao sto je Lukovic, ali cim smo se malo konsolidovali u smislu toga da se zna ko sta radi, videlo se koliko ne zna.

                    Bice zanimljivo gledati Radonjica i Adzu od pocetka.

                    Comment


                    • Originally posted by Markoss View Post
                      Da vas pozdravim, ko me zna zna, ko me ne zna i nije puno propustio. Zivi bili.
                      Dobrodosao Markosse...
                      Trebace nam tvoji komentari i izvestaji o stanju u mladjim selekcijama

                      Comment


                      • U sistemu 3-5-2 Andjelkovic bi se snasao ali on kod nas igra klasicnog beka gde mu je glavni zadatak da zatvori prilaze golu a kada mu se stvori sansa narano da krene napred kao sto Zule radi...On je i pokusavao cak nesto i da zatvori ali je poprilicno fizicki limitiran pa nije u stanju,za mene i prilicno priglup igrac,bez koncentracije ili napravi penal ili igra rukometnu odbranu ili cak da i autogol...

                        Comment


                        • @CROMI Аултенталер да аутогол, неће Анђелковић. Јесте лимитиран, има године, тачно је и да када тим има главу и реп да је добар за клупу а не за терен. Али једноставно ја увек могу да га истрпим и није толики кратер како чаршија вели. Кад се неко узме на зуб тај је готов.

                          Comment


                          • Nego Markose, rekao si na bivsem forumu da Ruiz verovatno ide. Koliko je to sigurno?

                            Comment


                            • Originally posted by marko_pantelic View Post
                              Nego Markose, rekao si na bivsem forumu da Ruiz verovatno ide. Koliko je to sigurno?
                              Ako prodje lekarske potpisuje za arape neke. Moguce da su mu bukvalno sad pregledi, znace se sigurno sutra, prekosutra.

                              Comment


                              • Originally posted by Markoss View Post
                                Andjelkovic je ocajan bek. On jeste brz, ume fino da centrira, ali to je sve sekundarno za beka, primarna je odbrana, a on je u tom segmentu uzasan. Simpatican je on meni kao lik, ne nervira me ni blizu kao sto je Lukovic, ali cim smo se malo konsolidovali u smislu toga da se zna ko sta radi, videlo se koliko ne zna.

                                Bice zanimljivo gledati Radonjica i Adzu od pocetka.
                                Jedan si od onih koje sam uvek rado čitao, štp zbog informacija što zbog upućenosti u mladje igrače, dobro došao, znaš li nešto više za Rikardinja, zvanično je da se povredio, ja imam info da jeste tako ali se negde provlači da mu spremaju šut kartu.

                                Comment

                                Working...
                                X