Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Dobrodošlica svima i ovde. Svi su priželjkivali Austriju tako da sam je odmah otpisao. Nismo mi te sreće
    Upravo.
    To sam i ja pomislio kad smo krenuli svi da bajamo,šaljemo signale ka Bogu,SV.Vasilju ,da pozivamo i prizivamo sreću
    i maštamo o punom stadionu zvezdaša u Beču.Znao sam da od toga nema ništa i da mi nismo te sreće.
    sigpic
    ...DOBRO ZNAJ DA UVEK TU SAM JA...

    Comment


    • Zvezdi je posle autogola Bajerna '91. u polufinalu sreća stran pojam. Istrošili smo je izgleda za 25 godina, nigde je nije bilo, mada mi se čini da se vratila poslednjih 15 min sa Spartom u Pragu. Neka ostane još 2 meča protiv Krasnodara, posle ćemo se snaći.

      Gol iz igre nismo primili od Florijane, ako se ne varam. A to su faktički pripremne utakmice. Iz penala protiv Kazahstanaca u 90 i nekom al taj gol ne računam, glupost Andjelka

      Comment


      • Pozdrav i na ovoj temi Valjalo bi da nas malo i sreća pogleda u narednih 180 evro minuta, u momke i trenera ne sumnjam.Posledice prolaska za klub bi bile neprocenjive. Ostanak tima, frinansijska konsolidacija, rezultatska stabilizacija.... Mogućnost kopiranja lepe sportske priče iz košarkaškog kolektiva. Čini mi se da sistem i vizija postoje, sad sve to treba malo pogurati. Pa makar i od Talije

        Comment


        • Originally posted by Decak iz vode View Post
          Jeste.

          Pozdrav svima, pogotovo braci sa B92 i naravno Valteru.
          Pozdrav druze

          Comment


          • Originally posted by Uroš View Post
            Ja sam čuo da Smolov ide u Spartak.
            Vrlo moguce, on bi da ide zbog Lige šampiona ali oko cene se zateze, ima jos dve nedelje do meca moguce da ode mada vise me plasi njihova sredina.

            Comment


            • Imamo tri prvenstvene utakmice do Krasnodara taman da se jos bolje spreme i uigraju. Nadam se da niko nece otici do kraja kvalifikacija za LE, napravili smo dobru hemiju u ekipi, napucali samopouzdanje, bas delujemo kao tim. Treba uigravati Radonjica umesto Milica i to bi ujedno bila i jedina promena za dvomec sa Krasnodarom.

              Comment


              • Krasnodar nam ne odgovara jer imaj brz i tehnički potkovan srednji red, dok Sparta nije imala sponu odbrane i napada. Moraćemo da uđemo čvrsto i čini se zatvorenije pošto je primetno da ostavljamo puno prostora posle napada, a Krasnodar će to obilato koristiti. Ja bih igrao na kontre i stavio Radonjica u prvu postavu. Ne možemo opet da priuštimo igrača manje na krilu(Milića). Raduje napokon iskusan golman, bar se nećemo tresti posle svakog šuta u okvir. Za kraj pozdrav braći koja prate fudbal i nadam se da spona koja daje kvalitet timu: Donald-Kanga-Boaći ostaje.

                Comment


                • Imamo vremena da se jos vise utegnemo i spremimo.
                  Oni jesu bolja ekipa od Sparte, ali se valjda i mi nesto pitamo.
                  Samo jako i hrabro!!!

                  Comment


                  • Moramo nekako i Markossa da dovucemo..

                    Comment


                    • Originally posted by Боги View Post
                      Moramo nekako i Markossa da dovucemo..
                      To je tvoj zadatak ti ga najbolje poznajes

                      Sta je Nelom? Fali prvi Terzin covek

                      Comment


                      • Originally posted by Decak iz vode View Post
                        To je tvoj zadatak ti ga najbolje poznajes

                        Sta je Nelom? Fali prvi Terzin covek
                        Ja jedino ko Valter da napravim 55. acc i da zovem. Sa svakog sam banovan

                        Ajde ako si tamo, prenesi mu da se dovlaci i da sam ga ja zvao.. Slao sam mu i poruke, ne znam jel video.

                        Comment


                        • Bezveze sto je derbi 3 dana posle Krasnodara. Doduše kako nama tako i njima. Mi imamo tezeg protivnika ali oni gostuju pa niko nije u hendikepu.

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Zvezdi je posle autogola Bajerna '91. u polufinalu sreća stran pojam. Istrošili smo je izgleda za 25 godina, nigde je nije bilo, mada mi se čini da se vratila poslednjih 15 min sa Spartom u Pragu. Neka ostane još 2 meča protiv Krasnodara, posle ćemo se snaći.

                            Gol iz igre nismo primili od Florijane, ako se ne varam. A to su faktički pripremne utakmice. Iz penala protiv Kazahstanaca u 90 i nekom al taj gol ne računam, glupost Andjelka
                            Jedino ako Borjana zoveš sreća, onda je to - to...inače ja sam mislio da je u pitanju dobar golman a ne sreća.
                            Spoiler
                            Ako mi časi smrti postanu bliski,
                            I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                            Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                            Nije umio da odstupi,
                            Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                            Pao unapred, a ne unazad,
                            I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                            Uračunato i u moj pad.

                            Comment


                            • Imali su prečku i stativu ili dve prečke, jednom je Borjan zakačio, ozbiljan golman iako sam bio protiv njegovog dovodjenja.

                              Derbi je jako važan. Jači smo, i ova ekipa ima duh i hemiju. Ne smeju da pomisle da mogu da pobede na Marakani. Nekako mislim da ovoj ekipi pubilka nije teret već motiv i da će da grizu. Mnogo znače cigani u ekipi. Vujke, Gobelja, Stojković. Jovičićeva energija. Plus Milojević na čelu koji očigledno zna šta radi.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Imali su prečku i stativu ili dve prečke, jednom je Borjan zakačio, ozbiljan golman iako sam bio protiv njegovog dovodjenja.

                                Derbi je jako važan. Jači smo, i ova ekipa ima duh i hemiju. Ne smeju da pomisle da mogu da pobede na Marakani. Nekako mislim da ovoj ekipi pubilka nije teret već motiv i da će da grizu. Mnogo znače cigani u ekipi. Vujke, Gobelja, Stojković. Jovičićeva energija. Plus Milojević na čelu koji očigledno zna šta radi.
                                Samo šut Ben Haima nije zakačio, ostale je makar malo rukom zakačio i skrenuo put, no nije bitno, slažem se da je derbi jako bitan i čini mi se da dolazi nakon njihovog gostovanja Videotonu a nama nakon utakmice u BG sa Rusima (krasnodar), i cigani i Miloje, vidimo šta znači kada trener malo utegne tim(kondiciona, taktički) a i kada nađe odgovarajuću ulogu za igrača. Biće zanimljivo,kao retko koje unazad 15/20 godina prvenstvo.
                                Spoiler
                                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                                Nije umio da odstupi,
                                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                                Pao unapred, a ne unazad,
                                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                                Uračunato i u moj pad.

                                Comment

                                Working...
                                X