Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na stranu ove vaše gluposti.

    Aleksić nije plejmejker i to je fakat. Voleo bih da dođe, dobar igrač za uslove Czv, ali ako je on zamena za Kangu u formaciji 4-2-1-2-1 onda jbg.

    Treće je što će Miloje da menja u 4-4-2 verovatno, pa da mu Pešić ili Ben budu najistureniji, a ako dođe Aleksić da bude šedov strajker, ili napadač iz senke, drugog plana.

    Mada i veza u 4-4-2 sa Radonjom i Benom na krilima i u srcu Krstičić i Bakula je za naše uslove tri ranga iznad.

    Comment


    • Comment




      • ATM. Ja jesam laik za fudbal ali mislim da igramo sličnije njima nego nekim drugim ekipama, na kontre sa bitnom ulogom krila.

        Kada tako pogledam, Kanga samo usporava taj kontra napad vracanjem po lopte. Ovako bi lopta sevala napred, da li na Aleksića ili više na krila gde bi imali 4 u navali konstantno, što bi moglo biti smrtonosno za ekipu kao što je CSKa. Pri tom ako Jevtović dodje to je potvrda toga, jer onda i Ben može na tu poziciju, moćiće da se rotira dosta igrača baš na poziciji SStriker i right mid ili right wing, a u odbrani na polovinu idu gotovo svi, krila se povlače a to smo videli i sa Radonjićem i sa Srnićem još više. Bakula bi bio prvi ispred odbrane, Krstičić box-to-box. Aleksić bi igrao nekog Grizmana ili tako nešto, po potrebi da se povuče malo nazad po loptu ima vrh tehniku, i da ide lopta odmah na krilo ili na špica a krila bliciju sa strane.
        Last edited by Cassius Clay; 18-01-18, 12:46.

        Comment


        • Comment


          • Ovo je tacno...to je nas sistem igre...samo sto masis poentu sa "usporavanjem" igre...Kanga je upravo taj koji je do dolaska Krsticica najcesce slao te upotrebljive lopte na stranu i menjao teziste igre dovoljno brzo da bi nas sistem bio efikasan...i upravo je ona taj koji je u mnogo navrata bio inicijator brzih kontranapada...jednostavno u ovakvoj postavci, taj igrac je mozda i najvaznija karika i njegova odgovornost je ogromna...posebno iz razloga sto iza sebe ima dva iskljucivo defanzivno orjentisana igraca sa preciznim zadacima...to se malo promenilo dolaskom Krsticica koji je sposoban da i ofanzivno ucestvuje a tek ce se to videti kad prodje pripreme...Elem, Aleksic sanse nema da zameni Kangu na toj poziciji...vise njegovih karakteristika mogu da potkrepe tu tvrdnju a navescu samo najvazniju...radijus kretanja...ko je malo detaljnije i sa vise razumevanja za fudbalsku igru, pratio igre Kange, video je koliko taj covek pretrci i koliko prostora pokrije u zoni izmedju napadaca i zadnjih veznih...zapitajte se zasto uvek u paru sa Radonjicem uvek igra jedan "defanzivni specijalac" na krilnoj poziciji..bio to Milic ili Srnic...taj igrac i Kanga su uz odlican presing Boacija kljucni za ovu nasu odbranu...odatle krece usmeravanje protivnickog napada...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Ne razume on to..dzabe se trudis...dosao je do "ovo je tacno" i zbunio se kod tri tacke...

              Comment


              • Pa Atletiko nema ofanzivnog veznog, a ovo sam skontao jer je Milojeva želja Aleksić, kao i Jevtović. Time sam shvatio da on i ne želi Kangu. Ivanić i Djuricic jesu taj tip igrača ali ako bi se uzeo Aleksić.

                I dobro bre mad jebi se više šta me jebeš i na normalne postove i na zezanje. Pusti me sad da pišem ne smaraj me sada kada se ne šalimo.

                ZvezdaIznadSvega je isto tako vidi ga sad normalno odgovara. Ako ti smetam nemoj ni čitati.
                Last edited by Cassius Clay; 18-01-18, 13:22.

                Comment


                • Kad bi bilo sta pametno da se procita... samo ti ukazujem na to da lupetas gluposti... a ti nastavi..Em verujes djubre novinama tipa Informer i Telegraf, em ne znas nista o fudbalu, a komentarises..em si zadrt u mrznji prema fudbalerima koje ne volis iz raznih razloga, pa i zbog njihovog porekla...

                  Comment


                  • Jevtovic nece nastupiti za svoj tim danas, sto je bitna informacija za nas.Kad bi nastupio, ne bi mogli da ga registrujemo do leta, jer bi mu bili treci klub za koji nastupa.

                    Comment


                    • Ja sam se lepo ogradio u nekom od prethodnih postova...Kanga je idealan za ovaj sistem i to je jos jedan kvalitet Milojevica, sto je na najbolji nacin iskoristio igracki kadar..ako cemo menjati formaciju i sistem igre i ako je to Milojev plan...onda je to nesto drugo...ali onda cemo gledati drugaciju Zvezdu od jesenas...Suma sumarum Aleksic nije zamena za Kangu u ovom sistemu igre...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Pozdrav Zvezdaši, zamolila bih vas ako imate par minuta vremena da mi popunite jednu anketu o fudbalu, potrebna mi je za izradu master rada. Hvala najlepše!
                        http://bit.ly/2AIRcVI

                        Comment


                        • Pozdrav drugari
                          S obzirom da mi je prvi upis na forumu pokusacu da vas ne udavim previse,mada nista ne obecavam .
                          U ovom upisu dotakao bih se prelaznog roka.Po meni PR za sada i ne ide bas najbolje.Nisam neko ko cesto hvali ili brani upravu,ali mislim da ni oni ne snose najvecu krivicu za to kako se PR za sada odvija,a realno ako pogledamo ne ide bas najbolje.Dvomec sa CSKA je zargonski receno "iza ugla",a mi i dalje nemamo oformljen tim,cak sta vise nismo ni blizu.Pojacanjima sam za sada delimicno zadovoljan,Ben je igrac koga Miloje poznaje i koji je imao 2-3 odlicne sezone u grckom fudbalu.Momka sam jedini put gledao na JNA,kada je unistio groblje i kada je verovatno bio najbolji na terenu,ali ipak necu rano donositi zakljucke.Jedino sto mi se ne svidja u celoj toj prici je obestecenje koje moramo platiti Oly-ju.Pola miliona,za igraca kome istice ugovor za pola godine+celu polusezonu sedi na klupi je realno mnogo.Recimo mi cemo za Le Taleka izvuci max 600.000-800.000 jevreja,iako je decko celu polusezonu bio standardan i uglavnom belezio dobre partije.Nadam se da ce Terza i co. izvuci pouke iz ovoga i nauciti kako ozbiljni klubovi posluju.Sto se tice Hajdina mislim da je on nepotreban.Na mestu levog beka imamo Rodica,Dzina i malog Terzica koji spada u red najtalentovanijih klinaca,sto potvrdjuje cinjenica da igra za mladu repku i da je bio na prozivci.Moguce da je Hajdin OK igrac,ali ipak mislim da smo mogli i bez njega.
                          Sto se tice odlazaka nadam se barem nekom pomaku u narednih par dana.Stranci (izuzev Boacija) su izuzetno nekorektni.Razumem da zele otici na leto kako bi dobili i lovu "na ruke",ali mislim da bi bilo fer da ispostuju klub koji ih je izbacio u orbitu.Sva trojica imaju odlicne ponude iz inostranstva i mislim da bi bilo fer da prihvate jednu (ko da ih teramo na Goli otok).U suprotnom klub mora da zauzme cvrst stav i posalje ih na tribine i time pokaze svim igracima,sto ovima koji su sada tu sto ovima koji ce biti tu u buducnosti,da niko nije veci od Zvezde.Pa bas da vidim koliko im se isplati da izgube pola godine na tribinama i time sebi smanje cenu.Pored njih trebalo bi da nas napuste jos Srnic i Boace.Realno od ove petorice mislim da mozemo ocekivati dobru lovu,iako cetvorici istice ugovor.
                          Srnic 600-800 k
                          Donald 500 k
                          Le Talek 600-800 k
                          Boaci 5-6 miliona
                          Kanga 1 mil.
                          Ovo je neka moja procena koliko bi mogli da zaradimo u ovom PR.Sasvim dovoljno da se dovedu zamene i da se vrati jos koji dug.
                          Zamene koje se spominju po medijima me iskreno i ne odusevljavaju.Jevtovic se cini kao OK,Aleksic ima odredjeni kvalitet,ali on nije plej i po meni on ne moze da bude prirodna zamena za Kangu.Ako bi doveli Aleksica skoro pa sigurno bi doslo do odredjenih promena koje me iskreno cine skepticnim.Djuricic iako je po talentu dosta izand JSL,mozda i bolje sto nije dosao.Decko koji izabere jednu od najgorih ekipa Serie A ikada,pre Zvezde koja igra Evropu,vodi u domacem prvenstvu...ima odredjene probleme.Bas me zanima gde ce otici kada i tamo propadnje kao sto je i u xyz prethodnih klubova za koje je nastupao.Ivanic mi je prenaduvan igrac.Dobar je on i verujem da bi bio update u odnosu na Kangu,ali mislim da on ne vredi onolike pare.Ista prica je i za Milunovica.
                          Videcemo,nadam se da u upravi imaju nekog keca u rukavu,valjalo bi da pojacanja dodju pred polazak u Turksu da se koliko toliko uigraju sa ostatkom ekipe.

                          Comment


                          • Ja Kangu gotivim prevashodno što ima sposobnost da lako sačuva loptu pod presingom, uvek je zadrži.

                            Poenta priče je što protiv ekipa iz Evrope teško je da imaš igru, da držiš loptu, Kanga nam je tu najviše pomagao. Pa nisu Rusi i ovi iz naše grupe purgeri tu neki, velike stvari smo uradili jesenas, nestvarno.....

                            Ako ništa jedno je sigurno, a to je da ne možeš da primiš gol kad je lopta kod tebe.....

                            Comment


                            • Zdravo! I ja sam ovde nov pa isto tako ne bih previše da davim. Smatram da imaš delimično pogrešan stav. Što se tiče stranaca, niko od njih nije dužan da produži ugovor, a Zvezda bez istih ne bi ni prezimila u Evropi. Koliko oni duguju klubu mnogo više klub duguje njima jer su i oni dosta trpeli sa neisplaćenim platama, a opet pružili dobre partije, a uz sve to dobro znamo kakve uprave imamo i u Zvezdi i u Partizanu, mada ja ne bih o tome. To što bi oni proveli na tribinama više šteti Zvezdi jer plaća igrača koji neće igrati pola godine, a za većinu njih nema adekvatnu zamenu. Mi još uvek živimo u 1991. kad je Zvezda bila prvak sveta i tada zvučno ime. To više nismo i moramo to da shvatimo. O pojačanjima takođe ne bih govorio dok ih ne vidim na samom terenu.

                              Comment


                              • Ipak mislim da je klub njima vise dao,recimo da smo ih letos pustili niz vodu (a bogme svojim igrama u prosloj sezoni su to i zasluzili,pogotovo Le Talek koji je bio veoma los) pitanje gde bi sada bili.Zvezda (Miloje) im je pruzila jos jednu sansu koju bi im malo ko pruzio (o Kangu i crvenom protiv Lude sume da ne govorimo),na svu srecu oni su je iskoristili.
                                Nevezano za to ja mislim da su u ovakvoj situaciji tribine najbolje resenja.Zasto?Pa kao prvo ne verujem da bi nekome posle toga palo na pamet da zahebava klub,drugo mora se malo gledati unapred.Recimo oni odigraju celo prolece i onda na leto puf nemas stopera,ofan. i defanzivnog veznog.Naravno zelis Evropu,ali prvo moras da juris zamene,a i pitanje da li ce se te zamene uklopiti i uigrati do kvalifikacija.Ovako,ako bi sad doveo zamene,mozda ne bi prosao CSKA,ali bi na leto imao oformljen tim koji je spreman da napadne LS.Finansijki ne bi prosli najbolje,ali jbg to je cena koju moras platiti.
                                Last edited by ; 18-01-18, 18:28.

                                Comment

                                Working...
                                X