Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by jevta1992 View Post
    Lep raspored po meni...\

    Idemo po 3 mesto breeee!!!
    Dakle borba za trece mesto u poslednjem kolu u Atini Ovo je sudar timova iz liga koji se bore za 15 poziciju njihovih liga na rang listi....strasno bitne utakmice sa Olimpijakosom za srpski fudbal i to vise nego ostale u grupi bas zbog te cinjenice.
    Last edited by tamonajugu; 29-08-19, 21:12.

    Comment


    • Originally posted by tamonajugu View Post
      Dakle borba za trece mesto u poslednjem kolu u Atini Ovo je sudar timova iz liga koji se bore za 15 poziciju njihovih liga na rang listi....strasno bitne utakmice sa Olimpijakosom za srpski fudbal i to vise nego ostale u grupi bas zbog te cinjenice.
      Bice to 3 za 3...
      Odlucivace druge utakmice ko otkine neki bod bice 3 po meni.
      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

      Comment


      • Ma gde će bre da se igra 3 za 3.
        To su najobičnija lupetanja.
        Zabole njihove gazde šta navijači misle jedni o drugima.
        Ukoliko budu u prilici oba puta će nas dobiti.

        Comment


        • E djubre jedno bezobrazno!

          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Svi su nam se smejali prosle godine na zrebu i prognozirali jedan veliki krompir od bodova. U takvoj je situaciji veceras Slavija. Slavija slobodno neka skida gace kome hoce... Sto se naseg zreba tice i rasporeda, raspored je dobar. Ako odemo sa trece pozicije u Atinu, mi tamo osvajamo bod. Jako teska grupa, ali sa stanovista prosecnog navijaca na zapadu kada vide prvaka Grcke i Srbije u grupi oni verovatno kazu lagana grupa. Nama posao nije lagan, moramo se dokazivati, na polju smo dokazivanja, prestiza kakav takav prestiz koji je klub najbolji na Balkanu, pa momci izvolite na teren i pokazite. Neizmerno simpatisem Totenhem, ali mislim da ce Inter biti ekipa koja ce biti hit jeseni, mada su to zabari... Moramo da se pojacamo, ocekujem spektakularni zadnji dan prelaznog roka. Sa ovakvom grupom nisam siguran koliko je potrebno prodavati Bocka. Sa druge strane potreban nam je jedan stabilizator u sredini sa Kanjasom. Potrebno je krilo. Videcemo sta su smislili Milojevic sa ostatkom menadzmenta. Prosle godine u ovo vreme sam malo psovao zreb veceras nisam. Bice to spektalutarni dueli.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              E djubre jedno bezobrazno!

              Klošarčić maleni.

              Comment


              • Jel može neko da mi kaže šta je rekao? Slab sam sa engleskim, a gugl mi izbacio neke gluposti kad sam kopirao tekst.

                Comment


                • Originally posted by goku View Post
                  Jel može neko da mi kaže šta je rekao? Slab sam sa engleskim, a gugl mi izbacio neke gluposti kad sam kopirao tekst.
                  – To je veoma neprijateljsko mesto. Igrači su poluprofesionalni, zato je impresivno što su i prošle godine igrači u Ligi šampiona. Igrali su za njih vodoinstalateri i tome slično. To je zaista neverovatno, da imaju takve rezultate kod kuće – kazao je Vornok, dok su ga ostali u studiju gledali zapanjeno.
                  https://www.maxbetsport.rs/za-zvezdu...gleske-148851/

                  Comment


                  • Glupi 'anglonac.

                    Comment


                    • Protiv totenhema ocekujem neku koreografiju sa vodenim topom, tj. smrkom

                      Comment


                      • Hvala Sovo.

                        Comment


                        • Originally posted by goku View Post
                          Jel može neko da mi kaže šta je rekao? Slab sam sa engleskim, a gugl mi izbacio neke gluposti kad sam kopirao tekst.
                          Kaže da se nada da će da zbare igrači Totenhema neke ribe u Beogradu jer su one njihove u Londonu pegave kao Bugarska sijalica.

                          Comment


                          • Ja sam siguran da Rose nece igrati u Beogradu, pun je preedrasuda.

                            Comment


                            • Originally posted by Chiwwi View Post
                              Kaže da se nada da će da zbare igrači Totenhema neke ribe u Beogradu jer su one njihove u Londonu pegave kao Bugarska sijalica.
                              Kasno Čivika, ali dobar pokušaj.

                              Comment


                              • Što se grupe tiče, grupa ko grupa.

                                Jedino me nervira što je iz trećeg Olimpijakos, jer će na Marakani biti vašar kao kad igramo sa njima košarku, a ne navijanje na kakvo smo navikli i to je nagazna mina. S druge strane nadam se da će izgubiti u Beogradu kao i sve ostale mečeve te da ako bude potrebe da nas poguraju u poslednjem kolu.

                                Dobro je što smo sa Pevcima, znamo da oni od kada ih vodi Poketino uvek sezonu kreću pod ručnom, evo prošlo kolo ih uzeo standardno mrtvi Njukasl, a sećamo se i prošle godine kada su jedva prošli grupu i to na glupost Intera i na kraju stigli čak do finala. Da iskoristimo momentum, pa da ih uzmemo, u ostalom i Inter je to uradio prošle godine, onakav mrtav Inter.

                                Možda je Bajern u modu "odavno nisu bili slabiji", ali je to i dalje respektabilan tim, potcenjuju se vidim ovde u grupi.

                                Comment

                                Working...
                                X