Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mi tad bili jaki k'o zemlja.
    Kakav je to tim bio.
    U Obiliću bili koljači tipa Kuzman Babeu.
    Neki Rankovići, Juškići Grozdići, koji su kasnije otišli u Bugarsku
    ili u neke leve klubove u Z. Evropi.
    Arkan, kum severne tribine, se uortačio sa našim arhineprijateljem,
    da ta mafijaška tvorevina bude šampion, a grobari da uzmu Kup.
    Mi tu sezonu završimo bez trofeja, a bili za klasu ipo ispred Partizana i Arkana.
    Kosana šutirali u dupe na Obiliću, kad smo "izgubili" 4:3 tamo.
    Ne ponovilo se.
    Last edited by Jaqen Hghar; 24-07-19, 11:35.

    Comment


    • Originally posted by notorious View Post
      Šta sa Slovacima, nisam ispratio? Ne može se izvući klub s Kosova.

      Večeras 3-0
      Slovaci (Slovan) je dozvolio i nije stavio u protokol Srbe u svojim redovima, dva igrača i jednog trenera a navijači Slovana svkku utakmicu stavljaju transparent, pevaju Kosovo - Srbija...
      Spoiler
      Ako mi časi smrti postanu bliski,
      I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
      Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
      Nije umio da odstupi,
      Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
      Pao unapred, a ne unazad,
      I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
      Uračunato i u moj pad.

      Comment


      • Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Pa nema tu zvanično, valjda ovi Srbi neče igrati prtoiv ovog kluba sa Kosova.

          Ja molim Boga da mi nekada ne izvučemo tako neki klub sa Kosova i naravno da ne odigramo meč, sledom navedenog i ispadnemo iz takmičenja.

          Nzm da l i imaju restrikcije u žrebu da li možemo uopšte i da ih izvučemo u prvim fazama.
          Ne možemo.
          Ni klubovi ni reprezentacije ne mogu da se sretnu u kvalifikacijama jer se žreb diriguje baš da se ne sretnemo.

          Za ovo sad što ću napisati nisam 100% siguran pa neka me neko ispravi ali mislim da sam negde pročitao čak i da se mi i Kosovo plasiramo na Euro i tamo će biti dirigovan žreb i moći ćemo samo u finalu da se sretnemo..

          Naravno u tom slučaju možemo da odigramo jednu..

          Evo Pižon na areni kaže da su igrali tika-taka cela Jugoslavija je kaže igrala tiku-taku..
          Last edited by Chiwwi; 24-07-19, 18:38.

          Comment


          • Kao da bi neko iz Zvezde smeo i da pomisli da igra. Za Srbiju ne znam, nju vode razni idioti i sve je moguće, za Crvenu Zvezdu znam. Ne postoji opcija u kojoj igramo protiv Šipaca, makar opcija bila beton liga. Došlo bi iz bunta 70 000 ljudi prvu tekmu posle suspenzije, i bio bi karneval u beton ligi.

            Comment


            • Pa dobro ionako više Srba navija za Zvezdu nego za Reprezentaciju, teška grobarska srca to moram da priznam..

              Ajde da pobedite večeras, treba nam koeficijent.
              Last edited by Chiwwi; 24-07-19, 18:58.

              Comment


              • Najopasniji rezultat Moraće ovo mnogo bolje za Dance, oni fizički raznose.

                Comment


                • Milojevicu ce jednom gadno da se osveti to sto i dalje marginalizuje Pavkova....covek treba da bude nezamenljiv u prvih 11. Odlaskom Savica odbrana nije sto je bila, dosta ima tu pukotina...ne znam zasto je razbijen taj kontinuitet koji je imala ta petorka pozadi i koje su tu igrice van terena bile u pitanju..to je najbolja defanzivna postavka Zvezde jos od 91-e.
                  Last edited by tamonajugu; 24-07-19, 21:54.

                  Comment


                  • Bolji igrač od Boaćea, vidi se golim okom. Odmah dobiješ na skoku, tehnika im je obojici u kanalu, šut Pavkov bolji, i kretanje loše obojica, loš presing. Gradjenje bolji Pavkov.

                    Ali Pavkova bar znaš da ima skok, makar nešto, a i da je bolji finišer. Ali Južni nemoj to pričati nije popularno

                    Comment


                    • Sreća je imati ih obojicu u klubu.

                      Što se utakmice tiče, solidno prvo poluvreme a drugo poluvreme je podsetilo na našu ligu i otaljavanje posla.

                      Mora se priznati da ni ovi iz Helsinkija nisu dibiduzovići.

                      Rezultat bolji od igre, a igra mora biti bolja ako hoćemo u LŠ.

                      Comment


                      • Ma Pavkov ima izrazen instikt narocito za jace utakmice dok Boaci uvek nestane kad je gusto....nije mi jasan taj fetis Milojevica i Zvezde za Boacijem. Do utakmice sa Suduvom nisam imao pojma da Savic vise nije u Zvezdi pa me to iznenadilo zasto je tako.

                        Comment


                        • Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                          Comment


                          • Pavkov je dobar za drugu, trecu opciju, Za tu poziciju on isporucuje ono sto se ocekuje. Bo je otvorio, u drugom poluvremenu nismo ni igrali, realno onaj gol Pavkova bilo koji igrac na njegovom mestu bi pospremio u mrezu. Meni je utisak da cim dignemo loptu na Pavkova mi gubimo u kvalitetu igre. Jednostavno ne ide lopta po zemlji...

                            Comment


                            • Ne dirajte Boacija joj joj

                              Lepo se otvori zicer Pavkovu, bitan gol. Zasluzeno.
                              Hej Pavkov moze to i nogom, hej Pavkov.

                              Comment


                              • Generalno je najteže igrati ovakve utakmice gde se očekuje pobeda protiv slabijeg protivnika,
                                na samom početku sezone, a da je skoro po pravilu protivniku sezona u punom jeku.

                                Sinoć smo najzad videli pravog Ivanića na rekao bih pravoj poziciji na desnoj strani terena.
                                Sa Jovančićem mi nemamo šta da tražimo protiv Kopenhagena.
                                Uz Bena, kome se eto to desi jednom u sto godina,
                                ponovo je Jovančić bio najslabiji igrač našeg tima.
                                To više nije slučajnost ili trenutna forma.
                                Previše je mator da bi počeo da igra ozbiljne utakmice, kojih u karijeri nije imao,
                                dok nije došao u Zvezdu. Taj hendikep ne može da se nadoknadi.
                                Evidentna je njegova sada već upitna fudbalska inteligencija i trenutna fizička nespremnost.
                                Milojević mu je dao i previše šansi i tokom prošle sezone a evo i na početku ove.
                                Nešto po tom pitanju mora da se uradi ili ćemo teško ući u grupnu fazu nekog UEFA takmičenja.

                                Raduje i što se Rodić, rekao bih vraća u nekadašnju formu iz prilične letargije, i što je
                                Jovičić odigrao onako kako se od njega i očekuje.
                                Sreća je pa se Degenek vratio, jer Babić-Milunović ne izgledaju uopšte dobro. Ovaj potonji posebno.
                                Sve u svemu ozbiljnost u revanšu u Helsinkiju je potrebna, jer mi nismo još u situaciji da rutiniramo nekoga pa makar to bio i HJK, i makar to bila druga runda kvalifikacija za UEFA takmičenja.
                                Last edited by Jaqen Hghar; 25-07-19, 07:36.

                                Comment

                                Working...
                                X