Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • još jedna pobeda i
    If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

    Comment


    • Ne pamtim da je ikada euforija bila ovako rano, mada je stvarno najznacajniji mec odavno, mozda i u ovoj nasoj generaciji, ne mogu da se setim veceg, mozda stoti. Nije samo sto se odlucuje titula, vec zato sto Partizan moze da se izjednaci sa nama po broju titula, sto im serija vec dugo traje, sto smo mi u nikada goroj situaciji, sto smo zaostajali 11 pre samo dva meseca a sada je 2, zato sto smo prvi put u istoriji okrenuli derbi posle poluvremena na jesen, sada je laksi prolaz do LS nego ranije pa je ovo i utakmica za goli zivot... Ma gomila stvari, kada Dzaja odluci da prvi put ode u komsiluk posle preko 10 godina.

      Zato momci, nema predaje, borba do kraja. Ako pobedite o vama ce se pricati decenijama, ovu sezonu cemo prepricavati unucima kada ih budemo ubedjivali da podrze pravi klub. Ako ne uspete, svaka cast za finis sezone, bice bolje drugi put. Ali pobedite. Zbog Rajka, Dzaje, Miljana, Pizona, Piksija, Ljupka, Robija, Panceva, Deje... Zbog Delija, Cigana, Zvezdasa. Odbranite ono sto su oni napravili. Zna se ko je najtrofejniji klub u Srbiji.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • ne znam da li dobijamo derbi, ali sam siguran da osvajamo šampionat, previše toga se desilo ove godine i nema šanse da je to sve slučajno, neko tamo gore vidi ovu ljubav i nagrađuje nas
        If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

        Comment


        • Pa ako osvajamo, znaci da dobijamo derbi.

          Ne sumnjam da ce nasi izginuti za pobedu, ovde ja prakticno samo Nenad bio prvak Srbije, Bajko je bio zakucan za klupu, tako da nije ni imao ulogu u prethodnim ekipama. Rekao sam Sonetu preko privatne sta ocekujem, isto misljenje imamo, tako da ono...

          Spoiler
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • Ko dobije derbi osvaja titulu. Nema sanse da se izgubi i bod do kraja. Cak ni mi a pogotovo Partizan.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment





            • Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Originally posted by NebojsaNS View Post
                Ko dobije derbi osvaja titulu. Nema sanse da se izgubi i bod do kraja. Cak ni mi a pogotovo Partizan.
                Bogami bice zajebano sa vojvodinom zadnje kolo a pre toga sloboda ali ne sumnjam u Covica da se necemo kockati !!!
                Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                Comment


                • Originally posted by jevta1992 View Post
                  Bogami bice zajebano sa vojvodinom zadnje kolo a pre toga sloboda ali ne sumnjam u Covica da se necemo kockati !!!
                  Vignjevic danas izjavio da ce Vojvodina sve do kraja igrati sa kombinovanim sastavom, ono, ne mogu dole ne mogu gore. Sloboda kuci posle derbija ako bi dobili? Pa bar sa 4 bi otisli, igralo bi se pred 50 000 glavu dajem. Ovi u gradu nemaju toliko ljudi. Kazem, mislim da ekipa koja dobije derbi nema ama bas nikakve sanse da izgubi titulu.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • ovo sam pisao po drugim forumima a napisaću i ovde; Zvezda će ovo dobiti jer će Pinto postaviti visoki presing, svaki klub u Evropi igra tako protiv klubova sa Balkana, videli ste ˝uspehe˝ Partizana, Zvezde, Dinama.... u evrokupovima? sve zasluga visokog presinga jer naši klubovi ne znaju da igraju protiv njega!

                    Rašović sa svojim ne znanjem neće znati šta ga je snašlo a spori Ilić će biti odsečen praktično bez ikakvog markiranja, oni to znaju da im Pinto sprema i pokušaće ga odbraniti zonom, ali praktične probleme u branjenju presinga zonom će videti tek u subotu

                    sve ovo pišem jer vidim šta rade na treninzima ;)
                    If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                    Comment


                    • Partizan ako dobije to je 4 boda i to je 99,9% gotovo dok ako Zvezda dobije jos nista nije gotovo po mom misljenju...
                      Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                      Comment


                      • Ajde bre Jevto ne baksuziraj sad , koj ti je ...

                        Comment


                        • Originally posted by jevta1992 View Post
                          Partizan ako dobije to je 4 boda i to je 99,9% gotovo dok ako Zvezda dobije jos nista nije gotovo po mom misljenju...
                          Sloboda i Voša su zatvorene utakmice, to ne vidi onaj koji neće da vidi ;)
                          If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                          Comment


                          • Originally posted by AleksaVP View Post
                            Ajde bre Jevto ne baksuziraj sad , koj ti je ...
                            Pa moram nesto da cackam do subote;)
                            Home Is Where The Heart Is... My Home, My City, My House..‪#‎HeatLifer DWade‬

                            Comment


                            • Originally posted by Komri View Post
                              ovo sam pisao po drugim forumima a napisaću i ovde; Zvezda će ovo dobiti jer će Pinto postaviti visoki presing, svaki klub u Evropi igra tako protiv klubova sa Balkana, videli ste ˝uspehe˝ Partizana, Zvezde, Dinama.... u evrokupovima? sve zasluga visokog presinga jer naši klubovi ne znaju da igraju protiv njega!

                              Rašović sa svojim ne znanjem neće znati šta ga je snašlo a spori Ilić će biti odsečen praktično bez ikakvog markiranja, oni to znaju da im Pinto sprema i pokušaće ga odbraniti zonom, ali praktične probleme u branjenju presinga zonom će videti tek u subotu

                              sve ovo pišem jer vidim šta rade na treninzima ;)
                              Ako ovo urade ima da odem do Bga da ga izljubim kao brata najrodjenijeg, ja zelim da tako odigramo derbi vec cirka 5 godina, od kada i takticki ozbiljnije pratim fudbal.
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • Pitanje da li nasi znaju da igraju visoki presing.

                                Ne znam sta diskutujete uopste oko eventualne titule, ko pobedi taj je sampion. Mi ako pobedimo, ima puna Marakana da bude protiv Slobode, nece ovi znati sta ih je snaslo. Vosu boli patka za prvenstvo jer ne mogu ni gore ni dole, tako da, mi da pobeidmo u derbiju i uzimamo titulu.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X