Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • imate na KCN3 uživo emisiju sa Čovićem i baš raspravljaju o razlikama između pristupa Zvezde i Partizana, tj. dovođenje stranih igrača i igrači iz svoje škole...pa kome se gleda

    Comment


    • po ovome sto sam vidio na kcn-u tj. u emisiji dejana andjusa kome je covic bio gost izgleda ipak da zurnal nije daleko od istine za stojadinovica i da to nece biti jedina promjena nego ce biti i krupnijih promjena u upravi

      Comment


      • nisam puno pratio, al kolko sam čuo, rekao je da neće ići stojadinović....

        Comment


        • nije rekao ni da ce ici ni da nece ali je rekao da ce sigurno biti promjena...ali andjus tvrdi da on zna da stojadinovic i dzajic odlaze iz kluba tj. da ce dzaja biti samo pocasni predsjednik zvezde

          Comment


          • ma jos jedan prosečni novinar što sve zna. živi bili pa videli... nisu tolki retardi da već sada oteraju stojadinovica ( sa pinta )...

            Comment


            • ipak ce na kraju biti -11 tako da je ovo bruka izgubili derbi pa sebi daju zapravo da gube od svih pa nije derbi jedina utakmica moraju i da se igraju ostale mi smo pravi cirkus i mislim da ce nama tesko da krene na bolje

              Comment


              • Gori scenario završetka sezone fudbaleri Crvene zvezde nisu mogli ni u najgorim košmarima da projektuju. Posle poraza od Slobode u poslednjoj utakmici ove sezone na našem najvećem stadionu, crveno-beli su se našli na meti iznerviranih navijača sa severne tribine, koji su ih gađali bakljama!

                Delije su najpre povicima "dođite na sever" pozvali igrače, potom ih izvređali porukama "igrate ko p...." i "marš iz Zvezde", da bi onda bacili dve baklje i nekoliko petardi u pravcu fudbalera. Golman Bajković je uzalud pokušavao da smiri situaciju i obuzda navijače sa bezbedne udaljenosti. Nije vredelo...
                Nzm jel' istina u svakom slucaju ovo mi je dosta glupo , bilo da je kod nas ili kod vas.
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • priča se da je Pintov advokat u BG-u ima li neko info da potvrdi?
                  ako je ovo istina, onda mi je jasno da Stojadin i Pinto idu
                  If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                  Comment


                  • Zurnal je jedini to rekao, niko kasnije nije preneo ili dosao do potvrde informacije. Ceka nas burno leto ali mislim da trener i SD ostaju.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • Originally posted by NebojsaNS View Post
                      Zurnal je jedini to rekao, niko kasnije nije preneo ili dosao do potvrde informacije. Ceka nas burno leto ali mislim da trener i SD ostaju.
                      redstarbelgrade je uvek dobro obavešten, slapše ti ja čitam ove dnevne plaćenike
                      If it wasn't hard, everyone would do it. It's the hard that makes it great.

                      Comment


                      • Pa pratim i ja RSB, ali nisam to video.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sa Pintu: Uradio sam sve, ali Zvezda nema kvalitet
                          Posle danasnjeg meca, oterati Pantica u tri lepe pizde materine. Govedo malo..Dauda kao i Evandro, nije primio platu i prestao da igra, da je slucaj drugaciji, danas bi dao tri gola iz onih sansi, a ne reagovao kao mrtvac.

                          Miluna oterati, Asamoah-u pokloniti nekome, Mladenovica ako mozemo prodati, sa Spajicem videti hoce li taj decko da igra ili da se zajebava, kakva mu je ono reakcija kod gola?

                          Imali su priliku da pokažu da zaslužuju da i sledeće sezone nose dres Crvene zvezde, ali su mi samo olakšali da donesem ocene koje ne želim još da iznosim. Ipak, jasno je da nemamo kvalitet i da ćemo to morati da popravimo tokom prelaznog roka
                          Drugim recima, rasterace pola tima.
                          sigpic

                          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                          Batica Wilshere je gospodin covek...

                          All hail the Chan-Chan man!

                          Comment


                          • Skroz ocekivan rezultat... Ove nase teletabise treba sve kao na menadzeru na free transfer...

                            Ko bre da kupi ove paraplegicare?!

                            jbt ja vredjam paraplegicare...
                            Originally posted by Vladan
                            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                            :vinjaksmajli:

                            Comment


                            • neznam ko ce da kupi ove jade a nas je problem sto prema svima imamo neisplacene plate i to znaci da stizu nove tuzbe i novi dugovi za ove jadnike koji ne zasluzuju ni u smederevu da igraju...naravno cast rjetkim izuzetcima

                              Comment


                              • Ovo je bre ziva sramota , jasno je da smo porazom u derbiju izgubili sanse da se domognemo titule ali da dozvole da na Marakani Sloboda vodi 0:2 , pa brukaju bre tim . Ako ostaje Stojadin , treba da rastera pola tima i da dovede igrace koji imaju kvalitet i koji mogu da igraju pod pritiskom .

                                Last edited by Lord Aleksoni; 22-05-13, 23:04.

                                Comment

                                Working...
                                X