Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kralj,. bog, car... Kanga, tek ce nam faliti

    hvala majstore za sve, posebno za gol Krasnodaru!

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Kralj,. bog, car... Kanga, tek ce nam faliti

      hvala majstore za sve, posebno za gol Krasnodaru!
      Kad dodje zamena za njega a ona moze doci i tek na leto, imacemo ponovo utegnut tim. Tada se niko nece secati Kange na taj nacin. Hvala mu za onaj crveni karton u kvalifikacijama za Ligu Sampiona, hvala mu za golove u ovogodisnjem turnusu Lige Evrope. Utisak mi je da je generalno nedisciplinovan igrac. Svakako je pomogao, ali pomogla je i Zvezda njemu. Da se ne ljubimo svako dobro u nastavku karijere.

      Comment


      • Gelor je bio jedan od katalizatora uspeha naseg kluba ove sezone...i zasluzio je majstor da se naplati...ona dva njegova gola su nam trasirala put u "evropsko prolece" i dugo cemo ih pamtiti, sto po lepoti, sto po znacaju...Velika je steta sto mu nismo nasli adekvatnu zamenu i samo me vera u ono sto Miloje radi sprecava da pomislim da cemo tesko bez njega...U svakom slucaju svako dobro nasoj " bitangi"....
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Srecno Kanga u nastavku karijere.Hvala ti za sve, posebno za najlepsi i najvazniji gol u skorijoj istoriji kluba protiv Krasnodara.Najbolji igrac ove generacije.

          Comment


          • Moramo pokusati dovesti Aleksica, partizan doveo i petog igraca i drasticno pojacali roster, titula nije toliko sigurna koliko mnogi potenciraju.

            Comment


            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
              Moramo pokusati dovesti Aleksica, partizan doveo i petog igraca i drasticno pojacali roster, titula nije toliko sigurna koliko mnogi potenciraju.
              Da ostavimo Partizan po strani, mnogi cigani su na startu sezone pisali kako komsiluk ima odlican roster, jos dosao i Djukic-majstor trenerskog zanata iz Segunde...
              Ono sto zabrinjava je ovaj Kangin transfer bez obezbedjene alternative, znalo se da moze da ode tokom prelaznog roka i na kraju je to dozvoljeno u poslednjem trenutku bez vremena za dovodjenje ikakve zamene, koliko god smatram da adekvatnu zmenu za Kangu Terzic ne bi nasao.
              Milojevic je odradio ozbiljan posao od kada je dosao, verujem da ce covek postaviti stvari sa onim cime raspolaze, s tim da ce biti pomeranja u linijama tima i vise necemo igrati sa klasicnom 10-om sto Kanga predstavlja. Brine me organizacija napada i mogusnost Krsticica da salje prave pasove kada je u ulozi centralnog veziste koji "privlaci paznju" protivnika, a ne radi to iz 2.plana sto mu znacajno vise odgovara, bar po onome sto smo gledali.

              Comment


              • Lepo napisano, mislim da odlaskom Kange dobijamo na čvrstini i ogovornosti na sredini terena (suviše često je ležerno primao loptu i odmah gubiona sredini terena) a gubimo na lucidnosti i dobrom završnom pasu kojim je spajao napadače sa golom ili izbacivao krila u idealnu poziciju za centaršut.
                Spoiler
                Ako mi časi smrti postanu bliski,
                I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                Nije umio da odstupi,
                Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                Pao unapred, a ne unazad,
                I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                Uračunato i u moj pad.

                Comment


                • Kaze Terzic..."odbili 5 miliona za Pesica"... Da li je moguce da je covek toliki baron...pa za te pare bi im spakovao jos dva igraca pride da je dobio takvu ponudu...Mrkela kaze "otisao Kanga, dosao Ben"...nema veze sto nikakvih dodirnih tacaka nemaju...muka mi je od takvih "sportiskih radnika" a jos vise od rulje koja pada na ovakve price...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Kaze Terzic..."odbili 5 miliona za Pesica"... Da li je moguce da je covek toliki baron...pa za te pare bi im spakovao jos dva igraca pride da je dobio takvu ponudu...Mrkela kaze "otisao Kanga, dosao Ben"...nema veze sto nikakvih dodirnih tacaka nemaju...muka mi je od takvih "sportiskih radnika" a jos vise od rulje koja pada na ovakve price...
                    Pa takva prica je u Zvezdi dugo, dugo. Terzic se krije iza "uspeha" Zvezde pa ga je svaki put odlazak za malo mimoisao. Previse neozbiljno i previse na strani menadzera rade svoj posao. A da ne pricamo o lazima koje se iznose konstantno pre, tokom i posle prelaznog roka.

                    Comment


                    • Ma samo mi vredjaju inteligenciju ovakve izjave kojima pokusavaju da skrenu temu sa vaznijih stvari...Covek je najavljivao produzetak ugovora sa strancima =nista, prodaju Boacija za neke, u nasim uslovima, astronomske cifre = nista, zameni za Kangu = nista...zaboravlja se koliko je FKCZ zaradila od pocetka sezone = opet problemi sa novcem, dug se vrti oko iste cifre...da ne pricam o mozda i najvatnijoj stavci...ugovor za Milojevica....o tome ni reci...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Lepo napisano, mislim da odlaskom Kange dobijamo na čvrstini i ogovornosti na sredini terena (suviše često je ležerno primao loptu i odmah gubiona sredini terena) a gubimo na lucidnosti i dobrom završnom pasu kojim je spajao napadače sa golom ili izbacivao krila u idealnu poziciju za centaršut.
                        To jeste tako, ali u uslovima Jsl te njegove greske nisu mogle doci do izrazaja u velikoj meri, prevashodno zbog taktike domacih timova, tu nije bilo mnogo ekipa koje vuku pravu kontru i brzim pasom gledaju da iskoriste greske na sredini i visoko postavljenu odbranu.
                        Naravno, u Le to je cesto bio problem, s tim da je Kanga itekako umeo da sacuva loptu, bude strpljiv sa pasom u mecevima protiv snaznih veznih redova.

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Ma samo mi vredjaju inteligenciju ovakve izjave kojima pokusavaju da skrenu temu sa vaznijih stvari...Covek je najavljivao produzetak ugovora sa strancima =nista, prodaju Boacija za neke, u nasim uslovima, astronomske cifre = nista, zameni za Kangu = nista...zaboravlja se koliko je FKCZ zaradila od pocetka sezone = opet problemi sa novcem, dug se vrti oko iste cifre...da ne pricam o mozda i najvatnijoj stavci...ugovor za Milojevica....o tome ni reci...
                          Na ovo smo, nazalost, navikli.
                          Realno je da nije bilo ponuda od 7 i kusur miliona za Ricmonda, uz nadovezane lazi u vezi Pesica, Radonjica...
                          Mnogo toga je propaganda po razlicitim medijima (sto u Srbiji nije tesko odraditi), a navijacima jesu zamazena oci prethodnim desavanjima i sjajnim rezultatima koje je doneo Milojevic sa igracima.

                          Plasim se da i sam Vladan ne digne sidro, nadam se samo da ce titula i mogucnost da se oproba u kvalif za Ls biti dovoljan razlog da ostane i nastavi misiju.

                          Comment


                          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                            Ma samo mi vredjaju inteligenciju ovakve izjave kojima pokusavaju da skrenu temu sa vaznijih stvari...Covek je najavljivao produzetak ugovora sa strancima =nista, prodaju Boacija za neke, u nasim uslovima, astronomske cifre = nista, zameni za Kangu = nista...zaboravlja se koliko je FKCZ zaradila od pocetka sezone = opet problemi sa novcem, dug se vrti oko iste cifre...da ne pricam o mozda i najvatnijoj stavci...ugovor za Milojevica....o tome ni reci...
                            Svi se dobro secaju onog trenutka kad je Zvezda ocajno odigrala pocetak sezone i kada je ispala od Kairata nakon sramno odigranih utakmica. Svi se dobro secaju da je i Terza tada bio na izlaznim vratim (naravno oni koji zele da se secaju toga i mozak im nije usmeren samo na osvajanje titule prvaka sveta i na to sta se desilo juce). Svi se dobro secaju i da je tada Zvezda osvojila titulu (smatram na kraju jedva jer se posle onolike prednosti nakon jesenjeg dela doslo do toga da se jure jedva neki bodovi). Ali ljudi, pa taj covek je doveo i proveo toliko igraca kroz Zvezdu da je to nenormalno. Nijedan se nije pokazao kao pravo resenje za Zvezdu. Igraci na kojima je Grof insistirao i danas igraju u Zvezdi osim Fibela naravno. Ista situacija je sada i sa Milojevicem. Covek trazi igrace sa kojima je vec saradjivao, sve ostalo sto dolazi iz Spartaka, Mladosti, Mladog radnika i tako toga su Terzine igrice i varijantice kako zaraditi i dopuniti svoj dzep. Necu da pricam o prepucavanju sa Partizanom i njegova pojavljivanja u javnosti samo kad treba nekome da posalje kontra saopstenje.

                            Comment


                            • A prepucavanja sa Kokezom ? Nema smisla to da se zaboravi....

                              Btw. danas sam ga video na Ibarskoj magistrali sedi na mestu suvozača u nekom ozbiljnom džipu.

                              Comment


                              • Dobro je da će se igrati s publikom pa kako god završilo. To je prihod od prodaje recimo Donalda.

                                Comment

                                Working...
                                X