Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ipak, ode Kanga_dođe milionče..

    Comment


    • Nisam znam da se nećka kao pizda, reče mi drugar, nego sam nafilovao na kraju da me ne jašu ovi više za rasizam. Velim ako malo nafilujem sjahaće, ali nisam ga bezrazložno napao.

      Srbin je jebiga, niko se neće ni buniti i iznivelisao sam ovaj odnos prema strancima iskusno. Sad će videti da sam ipak normalan izasrao sam se po jednom našem dečku.
      Last edited by Cassius Clay; 17-01-18, 17:34.

      Comment


      • UEFA je odlučila da kazni crveno-bele jednu utakmicu suspenzije stadiona zbog podrške navijača nekadašnjem komandantu Vojske Republike Srpske, Ratku Mladiću, posle čega je klub najavio žalbu, pa se i dalje ne zna hoće li publika moći na tribine 13. februara.

        Konačna odluka trebalo bi da bude saopštena u prvim danima februara.

        Zvezda je pre dva dana, u ponedeljak, dobila traženo obrazloženje kazne i tri dana da se izjasni da li će se žaliti. Potom na raspolaganju ima još pet dana da pošalje žalbu, a saslušanje bi po informacijama do kojih smo došli, trebalo da bude 1. februara.

        http://mondo.rs/a1073805/Sport/Fudba...z-publike.html

        Comment


        • Aleksic nije plej niti je ikad bio...on je secondary striker i tu je najbolji...ni pod tackom razno nije zamena za Kangu sem ako iza nemas nekog mutanta Pogbe i Xabi Alonsa...

          Sto se Gelora tice...hvala na svemu, cast je bilo gledati takvog fudbalera...a oni golovi protiv Sparte i posebno Krasnodara ce se jos dugo vrteti...

          downloadfile.jpg
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • On može ofanzivnog veznog samo što više kidiše na gol i igra isturenije, ali iza su Krsta i Bakulica, taman.

            Kanga još nije otišao.

            Comment


            • Nisi ti gledao Danija...ja ga poznajem od 12 godine...defanzivne karakteristike ne postoje...nema takvog AMC-a ni u jednoj ozbiljnoj ekipi...
              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

              Comment


              • Nisam ali kontao sam da Milojević zna šta radi kao i da su info sa transfmarketa tačne. Ja mu verujem sve i da dovede Mangu, Kanginog izgubljenog brata od oca iz Somalilenda koji je dao 2 gola za Red Wing Tigerse u drugoj somalilendskoj ligi i zabeležio 4 asistencije na 12 odigranih utakmica. Red Wing Tigersi su se plasirali u prvu ligu i dobili investitore iz Južnog Sudana ušlo je 15k evra u klub i taman mi malog da dovedemo.

                Comment


                • Koliko god se ti trudio, mladi Arijevac izbija iz tebe u svakoj drugoj recenici... Cak i kad pokusas da budes ironicno-sarkastican, sto ti slabo ide, inace

                  Comment


                  • Kako ne, ja baš primer Arijevca, izgledam ko Turčin. Vidim mrzeo sam Jenkinsa i MWilla i ekipu. Ti jedino za šta možeš da me optužiš je za to da nisam poštovalac afričkih civilizacijskih tekovina da mi igrač dodje iz pičke materine gde se juri sa lavovima, tačno se vidi nedostatak discipline kod pomenutog i vidi se drugačije poimanje sveta. Ja njih ne mrzim ali ja bih ako može igrače iz Evrope i Latinske. Donald je sa Surinama i odrastao u Holandiji, on nema te ispade, samo je star i imamo dva bolja igrača tu.

                    Tako da smiri se malo sa tim rasizmom idi na wikipediu i kucaj šta to znači. Cela Evropa dovodi Afrikance ali pre ili kasnije dosta njih ima problema tipa Ebue Jaja Ture, imauju neki klik u glavi da zgrabe što više po svaku cenu i da nemaju osećaja za kontekst, valjda hrane dole cele porodice stoga ih razumem. Zavisi i od države do države.

                    I to nije nikakav rasizam jer je rasizam kada mrzim crnce, a ja ovde ne mrzim nikoga samo bih izbegavao igrače iz Afrike jer ovi koji iole valjaju završe pre svega u Francuskoj itd.

                    Kanga čim i malo zna fudbala a zna, a ne igra u nekoj jačoj ligi niti je imao neke izlete, tom druže moj fali nešto u glavi.

                    Comment


                    • Mada i Brazilci su isti k i njih bih izbegavao. Argentinci pre. Svakoga dana. Brazilici su baš isti k nekad budu i gori. Kleo, Pačeko, Rikardinjo...

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Mada i Brazilci su isti k i njih bih izbegavao. Argentinci pre. Svakoga dana. Brazilici su baš isti k nekad budu i gori. Kleo, Pačeko, Rikardinjo...
                        Sta fali Kleu: odlicno igrao i kod vas, i kod nas?
                        "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                        Meša Selimović

                        Comment


                        • Najjače kad se setim Miše kad traži Kleu šorc i zove Vašingtona Vatingtoneeee

                          Comment


                          • Originally posted by Uroš View Post
                            Najjače kad se setim Miše kad traži Kleu šorc i zove Vašingtona Vatingtoneeee
                            Meni kad Slavoljub Djordjevic asistira Kleu na derbiju.
                            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                            Meša Selimović

                            Comment


                            • Nisam ja ni rekao da ne verujem Milojevicu...samo tvrdim da Aleksic ne moze da igra ono sto je igrao Kanga...sad, da li cemo menjati formaciju, sistem...videcemo...Dani je svakako kvalitetan i vrlo upotrebljiv fudbaler...
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post

                                Tako da smiri se malo sa tim rasizmom idi na wikipediu i kucaj šta to znači.

                                Da li si ti svestan da svako moze da ode na wikipediu i napise... onaj ko voli svoju mamu je rasista...onda snimi ... i tebi je to validan izvor bilo kakvih definicija?

                                Decace dragi, citaj nesto drugo osim bajki za laku noc... mozda neku ozbiljnu knjigu, ali u papirnom formatu, ne da gledas filmove jer se zovu isto kao i poznate knjige. Malo obrazovanja da nabacis, pa onda neces mrzeti ljude/fudbalere jer su iz Afrike ili Brazila, nego ces gledati njihove kvalitete i na osnovu toga ih hvaliti ili kritikovati. Neces davati komentare tipa "dodje iz picke materine" nego ces biti dobar i vaspitan i to isto napisati bez izliva mrznje i pakosti. Ako uopste znas sta to znaci..ustvari za mrznju znas, bio si kaznjen pa pomilovan zbog toga...

                                Comment

                                Working...
                                X