Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by mad for red View Post
    Kojima ce trebati vecnost da se uigraju i naviknu na sistem..videti pod Rikardinjo.

    Drugo, mi nemamo skauting sluzbu koja zna da radi svoj posao dalje od igrice Football Manager 2018, pod uslovom da su nasli krek, jer original sigurno nisu kupili, nema se para

    Trece, Kanga, Donald, Letalek su toliko doneli Zvezdi ove polusezone, da im se treba zahvaliti i otvoriti im vrata da se vrate uvek kad god im padne na pamet. A da li ce otici ili ostati znacemo do odlaska u Antaliju 26.1.
    I za skauting se slažem. Sve govori o tome da svaki prelazni rok dovedemo igrača Spartaka iz Subotice. Msm i ludaci u Lazi znaju da se radi o krađama, ali šta se tu sad može....dok je rezultata praće ruke.

    Što se tiče poslednjeg, nisam tog mišljenja, ne navijam ja za igrače, već za klub, treba da sedne uprava i da se presabere, a glavu dajem da dele moje mišljenje, ili produži ugovor i ostani ili se odmah prodaj.

    Drugačije ne možemo vratiti te dugove i napredovati. Mnogo prosta stvar, pa mečeve na Marakani u kusur navrata gleda 5k ljudi, pri tom ulaznica je 200 dinara, jebena kafa i kisela u kafiću koju popijemo svaki dan, u ovoj državi neki ozbiljniji marketing je gotovo pa nemoguć, narod nema para za leba a kamoli da daje na dresove i tsl. Pa problem je da se plati ulaznica za Arsenal od 3k , realno.

    Dakle, mora da se ućari na igračima, emocije na stranu prema igračima, klub je jedino bitan. Pa ja sam Kataia voleo ko mog ćala Čedomira, ali realno je bilo da ga prodamo.
    Last edited by Brajkula; 15-01-18, 19:07.

    Comment


    • Originally posted by mad for red View Post
      Kojima ce trebati vecnost da se uigraju i naviknu na sistem..videti pod Rikardinjo.

      Drugo, mi nemamo skauting sluzbu koja zna da radi svoj posao dalje od igrice Football Manager 2018, pod uslovom da su nasli krek, jer original sigurno nisu kupili, nema se para

      Trece, Kanga, Donald, Letalek su toliko doneli Zvezdi ove polusezone, da im se treba zahvaliti i otvoriti im vrata da se vrate uvek kad god im padne na pamet. A da li ce otici ili ostati znacemo do odlaska u Antaliju 26.1.
      Kakvo uigravanje, ako igrač zna kao Krstičić tu nema uigravanja. To su priče za neke nabedjene momke. Kakvo uigravanje crno. Mesec i po adaptacija do pune forme maks. Neko se snadje neko ne. Sad ispada da Kanga treba do smrti da igra.

      Comment


      • Krsticic je incident, cudo koje se ne desava, pogotovo ne Zvezdi dok je u dugovima.
        A i njega pljujes, sto ga sad branis?

        Uklopiti igraca u sistem nije lako uopste, treba prepoznati sta fali timu, pa naci takav profil. Krsticic je slucajno u Zvezdi, kao kad bi dosao Milivojevic u klub...
        I on bi se extra uklopio, ali on je nedostupan.

        Da dodam... jedan igrac ce se uigrati u sistem...recimo Krsticic, ali ako dovedes novog stopera, novog centralnog veznog, novog pleja, novo krilo...to ces jako tesko ugrati za 2 nedelje priprema...


        Da ponovim... 26.1. pred odlazak u Tursku ce se znati ko odlazi, a ko ostaje.

        Ako ostanu do kraja juna, navijacu za njih kao da ostaju do 2118... jer igraju za klub koji volim. Bitno je kako ce Zvezda da izgleda na terenu, a ne da li igra Kanga, Donald ili neko 55ti. S tim sto mislim da su i Kanga i Donald zasluzili ogromno postovanje za ove 2 i po godine i da nema nijednog razloga da se napadaju,pljuj, pa cak ni kritikuju na nacin kao sto to ovde neki rade.
        Last edited by mad for red; 15-01-18, 20:15.

        Comment


        • Ja Krstičića posržavam od prvog dana i masu puta sam rekao da je najbolji igrač tima.

          Ja rauzmem tebe kako ti razmišljaš ali taj tvoj pristup vodi u bankrot. Klub mora da prodaje igrače i da ih traži opet ispod radara kao Boaćija i opet da udje u LE, i tako 3-4 god za redom dok se predje u realan plus, pa onda zadržavaj i Kange 5 godina ako hoćeš.

          Comment


          • Skrece se tema sa pravog uzroka problema...a to su vec pomenuti Krntijas, Andjelko, neki razni Bainovici, Milosevici, Pavkovi i ostala drvna gradja koja prima plate i odradjuje Terzine mutljavine sa procentima...mnogo nas to vise kosta od ostanka 2/3 od 4 stranca koja su bili mozda i noseci stub naseg uspeha ove polusezone (naravno uz Miloja)...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Naravno da ne vodi u bankrot, ove sezone smo progledali konacno. Ne mora svaki igrac da se proda, videti pod Ozil, niti mora da se zarade velike pare, videti pod Sancez. Dovoljno je da se napravi sistem iz koga ce se izroditi novi igrace, videti pod Milojevic

              Ovo sto imamo ove sezone je instant uspeh, nije sistem jer se do njega stize visegodisnjim radom, ali ovo sto Milojevic radi je nesto najblize tome.

              Probao je Robi, ali ga je stoka oterala, nadam se da ce Milojevic izdrzati 2 sezone...

              Comment


              • Pozdrav svima.
                Kanga i Donald su igraci bez kojih bismo EL videli samo na ekranu.Produzili ugovore ili ne, trebaju nam na prolece u borbi za duplu krunu.Ne treba ih prozivati za odnos prema klubu, posebno Donalda.Oni su se klubu vec isplatili na terenu.
                Ako pricamo o zameni za Kangu, klub je naciljao Djuricica i Ivanica, koji su nerealni.Cisto sumnjam da imamo spremne alternative za slucaj da izvisimo za ovu dvojicu.

                Pomenuti Bainovic ide na pozajmicu u Rad.

                Comment


                • Imamo i strance na radaru, Djuricic hoce, pricao je sa Milojevicem, a posao koci to sto nema ciste papire tj Sampdorija i menadzeri koji bi da uzmu pare za potpis.

                  Ivanic je oko 4527828841288538577 puta rekao da NECE DA IGRA U SRBIJI NI ZA KOGA OSIM ZA VOSU! Znaci NECE DOCI!

                  Aleksic mozda i dodje, ali on je krilo-spic a ne plejmejker i paker.

                  Kad promasimo domace opcije, okrenucemo se strancima.

                  Ne znam da li sam vec napisao, do 26.1.(ZA DESET DANA) ce se sve znati

                  Comment


                  • Dobrodošao Beli brate cigane..

                    Ako nas čitaju ovi iz uefamafiakosovojesrbija, mogu komotno da nas izbace FOR LIFE zbog rasizma!

                    Za situaciju u kojoj smo (odlasci_obeštećenja) treba kriviti i rukovodstvo, ne radi se to na 6 meseci do kraja ugovora, no ranije..baš zbog mira u kući i na forumima.

                    Comment


                    • Od Ivanica nema nista i ne znam zasto se uopste vise i pominje...O nekim drugim kontradiktornostima je glupo i raspravljati...Kaze se "Miloje zna sta radi i treba mu verovati"..pa onda "Donalda treba na tribine i losiji je i od Krstucica i Bakule"...pa onda se vratimo u realnost i vidimo da je isti taj Milojevic istom tom Donaldu dao kapitensku traku...eto toliko je taj covek nebitan za ovaj tim...Svakakve gluposti se ovde mogu procitati...
                      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                      Comment


                      • Ovaj legendu kluba Milijaša zove Krntijaš. Rasisto!!!!!!!

                        Dalje, bez Donalda i Kange bi videli nikad LE? Pa igrali su i godinu pre ovoga. Bez Milojevića ne bi videli LE.

                        A Ivanić šta je reka rekao je po naredbi Balše i Bodina i njiovih prijatelja, to im je praksa neka gore. Igraće on ko bela lala gde mu se kaže.

                        Comment


                        • Miloju stvarno ne znam ko može šta da zameri ?! .. trenera sa više mozga nEsmo imali još od Branka Stankovića, te bih apelovao na upravu da na vreme produži ugovor!

                          Comment


                          • Milijas legenda kluba....blasfemija...mozda bi bio da smo neki Borac Cacak uz duzno postovanje...
                            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                            Comment


                            • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                              Milijas legenda kluba....blasfemija...mozda bi bio da smo neki Borac Cacak uz duzno postovanje...
                              Sram te bilo majke mi. Milijaš je legenda kluba. Nisam rekao da je Zvezdina zvezda, niti da je i u 50 najboljih, ali na muci se pokazuju junaci. Jedan je Miki kapiten.

                              Comment


                              • @salelesa
                                Bolje nasao, brate.

                                @Uros
                                Naravno, ni bez Miloja, on je najbitniji faktor.Samo dzabe i taktika i sve da Kanga nije lansirao projektil protiv Krasnodara.


                                Da spomenem da smo doveli novog kondicionog trenera.Prethodno je radio u Gruziji.

                                Comment

                                Working...
                                X