Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • neka smo bar dobili trenera pa sta je tu je

    Comment


    • Није то тек неки тренер, мени искрено бољи стручњак од господина "побегуље", тако да, хвала му што је отишао.

      Comment


      • on je pokazao u derbiju da nije nista spektakularno cak i naprotiv tragicno je odigro...ok ja samo nisam bas upucen u stojanovicev rad ali vidim da se uglavnom pozitivno pise o njegovom radu tako da nek mu je sa srecom

        Comment


        • Ali je zato ta pobegulja zavela moderan sistem treninga, i da su ga ispostovali svasta bi napravio. I ja bih otisao da se nesto dogovorimo i onda da se he ispuni nijedna tacka. Da, znam da smo u Srbiji, ali zivim za dan kada cemo funkcionisati kao Nemacka.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • Их сад, Са Пинту је одлучан стручњак за наше услове, нећемо сад да га пљујемо, нема говора о томе, па само погледаш игру Звезде под његовом палицом и палицом српског Муриња и све ти је јасно, па само се сетим 0:2 у Нишу и дође ми да се самоубијем, а то су врло вероватно и бодови који су нас ове сезоне коштали титуле, плус Војводина у Београду онај циркус са штоперима и то, ма иди.

            Са Пинту је увео неки рад ту, али сада нам долази човек који има успехе иза себе, трофеје, дакле не неки шустер, уз нека појачања која сваки дан очекујем, плус да се и младима даје мало места, може то сасвим ок да изгледа, у осталом не бих трчао пред руду, да видимо како ће се ствари развијати па да дајемо суд, ништа унапред.

            Comment


            • Мало се и Италијани забављају са нама http://www.football-italia.net/35658...set-inter-exit

              дакле иде споразумни раскид уговора следеће недеље, те после тога деки бира Звезда или ови из Дубајиа, новац или љубав према клубу који га је створио ? Ако оде овим Арапима сада, нека му је далека лепа кућа од Маракане.

              Comment


              • Sto bi se Deki maltretirao po ovim nasim njivama, da igra za dzabe, ne zna ni sa kim bi igrao u timu? Prevelika je on klasa da bi mu se bilo sta zamerilo.
                sigpic

                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                Comment


                • Нек' оде тамо да заради новце, па догодине код нас да заврши каријеру. Деки би и са 40 год. био најбољи играч у нашој лиги тако да оно..

                  Је л' су ово нови дресови?

                  Last edited by Avramovic; 23-06-13, 18:23.

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Sto bi se Deki maltretirao po ovim nasim njivama, da igra za dzabe, ne zna ni sa kim bi igrao u timu? Prevelika je on klasa da bi mu se bilo sta zamerilo.
                    А када смо га избацили могао је да ђуска по ливадама, сада кад би било сасвим у реду да и он нама врати онда је величина ? Па постави само просто питање "Да ли би био ово што јесте да му није Звезде"? Никад појединац неће бити већи од клуба, поготово не од Звезде, просто као пасуљ.

                    Originally posted by DelijaHool View Post
                    Нек' оде тамо да заради новце, па догодине код нас да заврши каријеру. Деки би и са 40 год. био најбољи играч у нашој лиги тако да оно..
                    Сумњам, поготово јер је кренуо учестало да се повређује.

                    Comment


                    • Originally posted by DelijaHool View Post
                      Нек' оде тамо да заради новце, па догодине код нас да заврши каријеру. Деки би и са 40 год. био најбољи играч у нашој лиги тако да оно..

                      Је л' су ово нови дресови?

                      Nisu, neko je fotosopovao Olimpijakosovu kombinaciju.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Па то једино, сад сад баш хтео и то да напишем. 'Ови' какви су платили би 150е неком да му сломи ногу на терену..

                        Comment


                        • Originally posted by DelijaHool View Post
                          Па то једино, сад сад баш хтео и то да напишем. 'Ови' какви су платили би 150е неком да му сломи ногу на терену..
                          Брате, дај избегавај ове постове, лепоте ти твоје, па нисмо у Узбекистану.

                          Comment


                          • Originally posted by Brajkula View Post
                            А када смо га избацили могао је да ђуска по ливадама, сада кад би било сасвим у реду да и он нама врати онда је величина ? Па постави само просто питање "Да ли би био ово што јесте да му није Звезде"? Никад појединац неће бити већи од клуба, поготово не од Звезде, просто као пасуљ.
                            Niko nije ni rekao da je veci od Zvezde ali nije joj nista duzan da bi sad posle ovakve karijere (i mogucnosti ovolike zarade u Americi ili kod naftasa) trebao da potpise. Nebo i zemlja su situacije kad je igrao za nas i sadasnje vreme. Zajebi ti tu pricu o ljubavi kad se trenutno ne zna ko pije ko placa, u dugovima do guse, ljudi na pripremama a nije jos ni trener sa njima. Tuzi nas ko hoce, prete svi redom i sad u svom tom rasulu treba jedan Dejan Stankovic da dodje? Ja bih to najvise voleo ali cini mi se da je previse nerealno. Polako, cekaj da se stabilizujemo, da stvorimo neku osnovu za dalje i da konacno osvojimo titulu. Nije Deki primarna stvar.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Originally posted by Condition23 View Post
                              Niko nije ni rekao da je veci od Zvezde ali nije joj nista duzan da bi sad posle ovakve karijere (i mogucnosti ovolike zarade u Americi ili kod naftasa) trebao da potpise. Nebo i zemlja su situacije kad je igrao za nas i sadasnje vreme. Zajebi ti tu pricu o ljubavi kad se trenutno ne zna ko pije ko placa, u dugovima do guse, ljudi na pripremama a nije jos ni trener sa njima. Tuzi nas ko hoce, prete svi redom i sad u svom tom rasulu treba jedan Dejan Stankovic da dodje? Ja bih to najvise voleo ali cini mi se da je previse nerealno. Polako, cekaj da se stabilizujemo, da stvorimo neku osnovu za dalje i da konacno osvojimo titulu. Nije Deki primarna stvar.
                              Некако ми све ово иде уз име Дејан Становић, и стабилизација и титула.

                              На крају, лако је бити патриота када је све ко у бајци, где су муда док је ванредно стање ?

                              Comment


                              • Kondi, brate, ako se on do sad nije napunio para, onda neka ide i u Emirate, i u MLS.

                                Brajki, nema on magični štapić, i neće Zvezda preko noći postati stabilan tim samo zato što će on doći tu. Jedino ako on ne izmiri pojedina Zvezdina dugovanja. Njegovo ime je veliko, i u mnogome može pomoći mladim igračima koji su sada u Zvezdi, ali neće njegov dolazak u Czv ništa radikalno promeniti.
                                Originally posted by Brajkula
                                Veruj meni, radi kako hoćeš

                                Brajkula, 2014. N.E

                                Comment

                                Working...
                                X