Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Za klasu bolji od Sava. Inače ga ne bih dovodio. Bio je pozvan na početku kvalifikacija, sad da dodje na gotovo, ne može.

    I razmišljam o onome sinoć i da, stvarno bih voleo da gledam Zvezdu sa svim domaćim igračima. Pola da budu kvalitetni tipa Krstičić pola da budu cigani tipa Gobeljić. Naravno, ako nema domaćih kopao bi neke dokazane igrače iz Evrope, Rumunije, Bugarske, Slovenije itd. Da ne pomisli neko da sam rasista pošto bi moj post na to ukazivao, stvarno bih voleo da gledam takvu Zvezdu sa domaćim igračima i lupam neki Kelhar i Pečnik. I od stranaca još Ibanjez. Hemija level milion, uzeli bi LE.

    Ovako Kanga juče da je znao šta je derbi, ne bi gledao da zategne svaku sa 30 metara. Donald je odličan ali kad se vrati Bakula nema mesta. Boaći da ode na zimu kao i Kanga i da ukrademo Acu Kataija ako ne nadje klub, i Djuričića, i spavam na Marakani od sreće.
    To ako bi kup Srbije dobio nekog LifeEnergy sponzora. Sta znaju klubovi iz LS sta valja, ovi amaterski sto igraju sa 11 domacih su najbolji. Nije Zvezda pobedila Krasnodar (Sparta, Irtis i Floriana nisu neki nivo u ovom trenutku) jer domaci igraci znaju sta je Zvezda, prosli smo jer imamo te strance koje imamo. Kanga, Donald i Boaci su ubedljivo najbolji igraci Zvezde.
    Primer Stojkovica (golmana) je pokazao koliko se igraci loze na te dresove, duh tribine i ostalog. Mnogo bolje je da je neko profesionalac i posvecen fudbalu, nego neki navijac u pokusaju. Uostalom .. bas svi domaci igraci koji dolaze u Zvezdu i navijaju za nju, kako da ne.
    You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

    Comment


    • Originally posted by Uroš View Post
      Možemo pitati Jovanu sa Arene za koga Dražić navija, ona to najbolje zna

      Košarka je drugo, ja ovde mislim konkretno na Afrikance. Evo i ja kristališem mišljenje tokom razgovora, ne znam ni sam šta bih. Ne verujem ja njima ništa, i voleo bih da imamo nekog Blagoja Georgieva za stranca sa naravno boljim ljudskin kvalitetima. Trebaju nam reprezentativci ako ćemo da budemo ozbiljni. Budesku je bio idealan za nas.
      Da ne serem više, mnogo sam, ja bih se najpre ratosiljao Kange. Ne volim tog igrača. Boaći je ljudima, ako neko ponudi dobre novce ok, ako želi da ostane super.

      Kanga je jedan sebičan lik i nije za Zvezdu. Živi bili pa videli, pljuvaćete me sad posle će biti bio si u pravu. Samo će gledati da šutira kao idiot svaku utakmicu, uzdam se samo u Miloja da ga malo smiri. Da je pametan igrao bi peške neku jaču ligu, ali dečko ima falinku, kad udje u "ja pa ja" sistem.
      Znaci, ipak rasizam. Jebi ga.
      Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

      Comment


      • Originally posted by taliesin View Post
        Znaci, ipak rasizam. Jebi ga.
        Iskreno bih voleo da sam ja bio u pravu (sa trol varijantom)...al sto kazes jbg...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Moze Drazic, oprastanje proslosti i brz igrac po krilu, mada nije se bas naigrao u Spaniji.

          Comment


          • Originally posted by canarian View Post
            To ako bi kup Srbije dobio nekog LifeEnergy sponzora. Sta znaju klubovi iz LS sta valja, ovi amaterski sto igraju sa 11 domacih su najbolji. Nije Zvezda pobedila Krasnodar (Sparta, Irtis i Floriana nisu neki nivo u ovom trenutku) jer domaci igraci znaju sta je Zvezda, prosli smo jer imamo te strance koje imamo. Kanga, Donald i Boaci su ubedljivo najbolji igraci Zvezde.
            Primer Stojkovica (golmana) je pokazao koliko se igraci loze na te dresove, duh tribine i ostalog. Mnogo bolje je da je neko profesionalac i posvecen fudbalu, nego neki navijac u pokusaju. Uostalom .. bas svi domaci igraci koji dolaze u Zvezdu i navijaju za nju, kako da ne.
            To lozenje itekako ima smisla ali da ga jebem nije mi jasno otkud ljudima ideja da su domaci igraci jedini koji se loze na klub. Donald, na primer, je procvetao kao igrac otkako je dobio traku, neuporedivo je odgovorniji i skoncentrisaniji na terenu. Boaci je pre ciglo par meseci kad je onaj italijanski klub bankrotirao mogao 'ladno da ode kao slobodan igrac da je hteo a covek je potpisao ugovor na tri godine i sada razmisljamo da ga prodamo za 4 miliona. Kanga je prvo sto je izjavio posle meca bilo da se zahvali Bozovicu i Milojevicu sto su mu dali sansu da se iskupi za onaj crveni protiv Ludogoreca, ocigledno ga je to jelo godinu dana. Le Talek igra gde ga stavis, nikad ga nisam cuo da se pozalio zbog toga a Gobeljic je zbog iste stvari Zvezdin vojnik, legenda, Branko Lazic i slicno. Dzon Ruiz koji je pljuvan konstantno se zahvalio navijacima kad je otisao kao da su ga na jastucima nosili sve vreme dok je igrao kod nas. Na stranu igracki kvalitet, ti momci su dokazali i na delu a ne samo na recima da itekako cene dres kluba koji nose.

            Nas odgovor, bar nekih od nas, na to je - necu Afrikance. Sramota je to, odlika je primitivnog i palanackog duha. Bas me pogadja to sto nas ima i takvih. Kad treba da budemo svetski sampion onda se sepurimo okolo tom titulom a ne bismo da budemo svetski klub jer... Srbija do Tokija. Strasno.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Krsticic ima solidan prekid, ostar centarsut, dobro je zavrne.. Nadam se da ce on da preuzme tu ulogu i da cemo konačno biti opasniji u prekidima.

              Comment


              • Ma slusam bre juce Jankovica i Koromana...koje su to njuske...obojica proveli tolike godine igrajuci sa tim strancima i uzimajuci pare pored njih i onda prosipaju takve floskule...Pa kako su se oni osecali tamo? Jesu njih prihvatili kako treba?...I jos Jankovic na pitanje "da li postoji mogucnost da se vrati" kaze nisam jos prelomio u glavi sta cu sa svojom karijerom, ne bih da dajem nekom laznu nadu, 34 godine....Neka prijatelju, imamo mi Donalda, ne trebas...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                  Iskreno bih voleo da sam ja bio u pravu (sa trol varijantom)...al sto kazes jbg...
                  Ne troluje, ima neke svoje priče i razmišljanja da često pomislim da je Partizanovac Volio bi da ode Kanga, titulu smo zatvorili jer imamo isto kao Partizan, raduje se dolasku Kešelja i odlasku Radonjića.
                  Na internet nebu ne postoji niko sličan njemu i zato ga nemojte s rsb vezati jer oni su npr. totalno vezani za Radonju kao i većina nas, a on zavrti totalnu kontru. Voli čovjek kontrirati i to je, drugog objašnjenja nema za sve nabrojano.

                  Comment


                  • Katai nije bio u protokolu sa Barsom, ako bi otisao Srnic, razmatra se cak i on, al polako jos 3 dana.

                    Comment


                    • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                      Katai nije bio u protokolu sa Barsom, ako bi otisao Srnic, razmatra se cak i on, al polako jos 3 dana.
                      Него јел зна Урош да ли ће бити организованог одласка у Лондон, и колко ће коштати аранжман? Чујем да су најефтиније улазнице 33 фунте.
                      Last edited by suptil; 28-08-17, 15:28.

                      Comment


                      • Originally posted by notorious View Post
                        Ne troluje, ima neke svoje priče i razmišljanja da često pomislim da je Partizanovac [emoji3] Volio bi da ode Kanga, titulu smo zatvorili jer imamo isto kao Partizan, raduje se dolasku Kešelja i odlasku Radonjića.
                        Na internet nebu ne postoji niko sličan njemu i zato ga nemojte s rsb vezati jer oni su npr. totalno vezani za Radonju kao i većina nas, a on zavrti totalnu kontru. Voli čovjek kontrirati i to je, drugog objašnjenja nema za sve nabrojano.
                        A znaci Mc ima svoje naslednike

                        Comment


                        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                          Ma slusam bre juce Jankovica i Koromana...koje su to njuske...obojica proveli tolike godine igrajuci sa tim strancima i uzimajuci pare pored njih i onda prosipaju takve floskule...Pa kako su se oni osecali tamo? Jesu njih prihvatili kako treba?...I jos Jankovic na pitanje "da li postoji mogucnost da se vrati" kaze nisam jos prelomio u glavi sta cu sa svojom karijerom, ne bih da dajem nekom laznu nadu, 34 godine....Neka prijatelju, imamo mi Donalda, ne trebas...
                          Pa i onaj Jankovićev burazer je daleko dogurao vidim.. Karijera je najvažnija, trte mrte. A "crk'o" bi da je ostao u Zvezdi.

                          Comment


                          • Originally posted by Krvavo koleno View Post
                            A znaci Mc ima svoje naslednike
                            Al me opisao čovek u par rečenica.

                            Gde god sam ja nema jednoumlja, makar sam stajao na suprotnoj strani. Većinu što napišem stvarno mislim, sem ovo za Afrikance, to je budalaština, ali srce mi je bilo puno Zvezda - PSV. Hoću to da se vrati. Pri tom bi taj PSV sad odučio od fudbala i neku Spartu i Krasnodar, da se usudim da kažem da bi peške izbacio Olimpijakos neki. Ja nisam za forsiranje mladih ako ne valjaju, ali valja pružiti priliku igračima koji nisu uspeli u inostranranstvu, iz iskustva, može dobro da prodje. Da je tad umesto Boleta Jankovića igrao neki Kanga, i umesto Žigića Boaći, umesto Miladinovića Frimpong, sve je to super al nije to to.

                            A ne može niko da mi kaže da nema više Basta i Jankovića, nego moramo da podignemo skauting na viši nivo kao i omladinsku.
                            Eto Dražić defijiciija ovoga što pričam, Krstičić, oživljavanje Radonjića. Umesto Radonje bi igrao neki tamo Rikardinjo. NIJE TO TO. Jbg.

                            Comment


                            • Имам утисак да је Срнић веч продат. Говор тела му је такав. Оне сузе против Краснодара нису сузе због проласка већ сузе што као велики звездаш неће бити ту на јесен. Мада полако, дуга су ова три дана пред нама.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Al me opisao čovek u par rečenica.

                                Gde god sam ja nema jednoumlja, makar sam stajao na suprotnoj strani. Većinu što napišem stvarno mislim, sem ovo za Afrikance, to je budalaština, ali srce mi je bilo puno Zvezda - PSV. Hoću to da se vrati. Pri tom bi taj PSV sad odučio od fudbala i neku Spartu i Krasnodar, da se usudim da kažem da bi peške izbacio Olimpijakos neki. Ja nisam za forsiranje mladih ako ne valjaju, ali valja pružiti priliku igračima koji nisu uspeli u inostranranstvu, iz iskustva, može dobro da prodje. Da je tad umesto Boleta Jankovića igrao neki Kanga, i umesto Žigića Boaći, umesto Miladinovića Frimpong, sve je to super al nije to to.

                                A ne može niko da mi kaže da nema više Basta i Jankovića, nego moramo da podignemo skauting na viši nivo kao i omladinsku.
                                Eto Dražić defijiciija ovoga što pričam, Krstičić, oživljavanje Radonjića. Umesto Radonje bi igrao neki tamo Rikardinjo. NIJE TO TO. Jbg.
                                Ima i sad takvih potencijala, problem je samo u tome sto ih prodamo Mancester Sitiju jos pre nego sto su uopste istrcali na teren. Sustina formiranja tima i jeste u kvalitetu, uvek je bila i uvek ce biti, to nema veze s tim odakle je igrac. Uostalom, mi smo i Kup Sampiona osvojili sa tri ili cetiri srpska igraca u timu, nije da su nam nepoznate takve stvari. Kad budemo mogli da zadrzimo domace talente koji kostaju po nekoliko miliona onda ce nam i izbor stranaca biti drugaciji, ovako moramo da peglamo kvalitet koji gubimo preranim odlaskom domacih igraca koji bi mogli da naprave velike karijere. Ta dihotomija izmedju domacih i stranih igraca je besmislena, igraci se dele samo na dobre i lose.

                                Za Drazica se nadam da je patka i da nece doci. Tehnicki limitiran igrac, glup kao Pulenov argument kod zena saigraca, Srnic je duplo bolji igrac od njega.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X