Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by taliesin View Post
    Srnicu je, zapravo, jedna od jacih strana realizacija iz drugog plana, dao je on dosta golova u karijeri kao krilni igrac. Sinoc ga je Stojke u onoj situaciji nadigrao jer Srna nije razmisljao, radio je to i boljim igracima od njega. Srnicev najveci problem da napravi jos bolju karijeru su fizikalije, preslab je a ne kompenzuje brzinom ili superiornom tehnikom. Uporedi njega i, recimo, Rahima Sterlinga koji je u osnovi taj tip igraca, Sterling bi mogao da digne Srnu na krkace i da igra fudbal s njima na ramenima da ne trepne, a za Premijer ligu je perolaka kategorija. To je trebalo ispravljati na vreme, nadam se ako ode da ce u novom klubu povesti ozbiljnije racuna o njegovoj snazi i kondiciji. Fudbal je kontaktni sport, ako nemas neki nacin da dobijes duel na terenu si inferioran.
    Srnić u toj situaciji nije najbolje kontrolisao loptu (bila je malo dalje nego što treba i kao da je produžio taj šut i jedva dokačio špicom) tako da mislim da ni šut nije ono što je on hteo.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • @taliesin..Slazem se ali tesko oba meca za Djenovu ful odigrao nece ga pustiti

      Comment


      • @taliesin Апсолутно је тачно да је одличан играч из другог плана. Само ми сад тражимо најбољих 11, нисмо стигли до клупе где је њему негде и место као 13-14 играч. Али о томе тек можда за годину до две дана да се размишља. И на клупи ће бити вероватно Звездина деца која требају и морају да добију шансу. Говорим о заменама који могу да буду реално замене а не попуњавању броја на клупи. Верујем у тим, верујем и стручни штаб, и верујем у грчевиту борбу за презимљавање у Европи. То је наша судбина, једноставно хтели ми то или не морамо да јуримо резултате у Европи.
        Last edited by suptil; 28-08-17, 11:29.

        Comment


        • Srna nije za evropu, bar trenutno. Nisu samo zadnje dve utakmice problem. On nije izdominirao ni u SLS, a trebao bi. Recimo, mogao bi da sluzi kao odmarac, za nedeljne utakmice, da Milic igra evropu, jer je i kao sama pojava dominantniji od njega. E sad, pitanje je da li Srnic zeli da pristane samo na SLS i na Kup, a igramo EL, pogotovo ako ga neko zove za neku bolju platu. Za tu poziciju bi mogli da nadjemo nekog sada. O Darku Lazovicu razmisljam jos otkad je otisao. Steta velika. Decko je zasluzio da igra na velikoj sceni sa Zvezdom.
          Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

          Comment


          • Originally posted by Ganac View Post
            Srnić u toj situaciji nije najbolje kontrolisao loptu (bila je malo dalje nego što treba i kao da je produžio taj šut i jedva dokačio špicom) tako da mislim da ni šut nije ono što je on hteo.
            Srnic ima posebnu zelju da da gol u derbiju a kad udjes u ovakve sanse tu gol daje mozak a ne srce.

            Originally posted by 61563 View Post
            @taliesin..Slazem se ali tesko oba meca za Djenovu ful odigrao nece ga pustiti
            Naravno, nerealno je ovo za Lazovica, samo kazem da bi nam takav igrac opasno koristio.
            Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

            Comment


            • Vidim da se pominje i Katai medju navijacima, cim su videli da je slobodan. Ne znam koliko bi on znacio Milojevicu za njegov sistem, a i verovatno ce naci neki klub bez problema.
              Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

              Comment


              • Moze Katai moze..vidim da ovaj novi trener ne racuna na njega al sto kazes naci ce on neki klub sigurno

                Comment


                • Originally posted by 61563 View Post
                  Moze Katai moze..vidim da ovaj novi trener ne racuna na njega al sto kazes naci ce on neki klub sigurno
                  Sta je bolje procenti od Kataia, ili da se vrati? Ja mislim da su bolji procenti.

                  Comment


                  • Originally posted by Ankee View Post
                    Vidim da se pominje i Katai medju navijacima, cim su videli da je slobodan. Ne znam koliko bi on znacio Milojevicu za njegov sistem, a i verovatno ce naci neki klub bez problema.
                    Nema tog sistema kojem kvalitetan igrac nije potreban, naravno da bi Katai dobro dosao u ovaj tim. Ali, on je verovatno jos nerealniji od Lazovica tako da mozemo samo da ga pominjemo da nam prodje vreme.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Sta je bolje procenti od Kataia, ili da se vrati? Ja mislim da su bolji procenti.
                      ja bi ga vratio na oporavak
                      Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                      Comment


                      • Sa sajta kluba

                        Kao što je i najavljeno, klub je isključivo sredstvima solidarnosti UEFA namenjenim svim evropskim klubovima najvišeg ranga, pa i našim, obezbedio da odmah po završetku 155. večitog derbija počne promenu busena na glavnom terenu.

                        Zvezda je odlučila da počne sa radovima što pre kako bi imala potpuno nov teren za važne bitke u Ligi Evrope.

                        Golovi su ukljonjeni, na teren su posute hemikalije kako bi praktično sve bakterije bile uništene da slučajno ne bi bile prenete na novu podlogu. U četvrtak počinje sklanjanje starog busena, potom slede radovi na podlozi da bi naredne nedelje počelo postavljanje novog terena, a sve bi trebalo u potpunosti da bude gotove pre prvog meča u Ligi Evrope protiv beloruskog BATE Borisova.

                        A jucerasnja odluka FSS Zvezdi pomoc u zameni trave a Partizanu u promeni reflektora... KO kog tu zeza...

                        Comment


                        • Ja ipak mislim da sa svakom prodajom treba da se saceka makar do zime. Ako za Srnica dodje bas neka ozbiljna ponuda, treba ga prodati, ali ako ne, iskreno sam ubedjen da bi on radije igrao LE sa Zvezdom (nakon onih suza i svega) nego igrao negde drugde.

                          Nama na ovaj tim treba samo jedan dobar ofanzivac. Ne vidim igraca sa domacim pasosem koji bi to mogao da izgura sem Kataia, za kog opet ne znam koliko je realan. S druge strane ako bude stranac imacemo problem jer cemo morati da rotiramo stalno.

                          Treba rizikovati i omoguciti ovim momcima koji su nas uveli u LE da dobiju sansu da se i na toj sceni pokazu. Mi ne mozemo da dovedemo dobre zamene za Kangu i Boacija, jednostavno to ne ide tako, sve i da budu igraci istog kvaliteta, trebace vremena i da se uigraju, i da se ponovo stvori takozvana "hemija" i slicno.

                          Prodaju Le Taleka cu da podrzim jedino ako ce da bude zbog toga da u ofanzivnom delu dovedu dobrog stranca, i da umesto njega dovedu Basu, a ne Lazica.

                          Ne smemo da budemo slabiji u septembru nego u avgustu, jednostavno ne smemo.

                          Comment


                          • Originally posted by suptil View Post
                            A jucerasnja odluka FSS Zvezdi pomoc u zameni trave a Partizanu u promeni reflektora... KO kog tu zeza...
                            Mozda ce da posalju radnu snagu za sklanjanje trave
                            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                            Comment


                            • Originally posted by Daba View Post
                              ja bi ga vratio na oporavak
                              Prilicno smo u konfornoj situaciji, dakle ako ode Srnic zamena za njega. Jedan igrac. Nema sta upravu da boli glava. Da produzi Kangu i Donalda i to je to.

                              Comment


                              • @Markoss U kakvoj je formi Basa? Mator je, na koliko bi se potpisao eventualno?

                                Comment

                                Working...
                                X