Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Лепо каже на крају ово је ванредно издање емисије "Спорт+" но небитно....ако неко није гледао емисију, а жели да је погледа, нек слободно премота на 50:00, јер дотле ништа конкретно о спорту није речено. Дохватили су се свих могућих политичара, толико да су и до Лабуаса стигли, а конкретно питање бих ја поставио да сам звао "Људи кога боли мушки полни орган за све то, нека неко овде каже како да извучемо Црвену Звезду из стања у којем, је" ? "Који ви то план имате"?
    Овај Анђус је препотентан за неког новинара, лако је могао и без Човића да одради ову емисију, сам постави питање, сам одговори, па све нешто двосмислено један другом, као да је неко пао са Марса. На крају крајева, лепо га је Човеић у једном тренутку питао "Ко сте ви, шта сте ви урадили за Звезду, да нападате неке људе који су нешо урадили"?
    Прича ко је у којој страници био, ко је из које странке прешао, шта зашто, ривалство Вучић-Дачић....ма ајде бре, за малоумне залудне људе емисија испала на крају...
    Једино подржава део теме око Гаспрома, где је нешто конкретно речено, остало....на то остало овај Анђус може да пусти своју мокраћу, промашио тему тотално се погубио, а трипује да је неки новинар, мудо неко он све може да изговори и сме...ма ајде...

    Comment


    • ko ce ovo sve da raspetlja nismo ni svjesni u kakvim smo g... a mi pricamo o tituli a lopovi nas sahranili davno
      http://www.mozzartsport.com/vesti/co...ce-to-da-uradi

      Comment


      • http://www.sportske.net/vest/domaci-...va-107316.html

        Comment


        • Haha ko zna sta je sa njima dogovoreno,kakvu ce oni korist da imaju,nema sanse da su se samo ladno odrekli 140 soma eura.
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment




          • Danas u Pioniru, sutra...
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • http://sportal.rs/news.php?news=89118

              Comment


              • Eee a kakve uspehe imaju te ekipe,a kakve mi,Dinamo sampion svake godine,Liga Evrope,Liga Sampiona...Partizani 5 god. titula(o nacinu osvajanja necu da kom.)Liga Evrope,LS...Steaua kida u prvenstvu,standardno Evropa,ove godine lagano prvi u grupi Lige Evrope...A mi MRK! Titulu 5 godine nismo videli,o Evropi i da ne pricam,a proske 17 000....Sta bi samo bilo da imamo uspehe kao i ovi,Marakana bi nam bila mala.
                СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                Comment


                • Nadajmo se da ce Dzaja uvesti red i da ce se vratiti one slavne godine kada smo bili neprikosnoveni

                  Comment


                  • Originally posted by Bendtner View Post
                    Eee a kakve uspehe imaju te ekipe,a kakve mi,Dinamo sampion svake godine,Liga Evrope,Liga Sampiona...Partizani 5 god. titula(o nacinu osvajanja necu da kom.)Liga Evrope,LS...Steaua kida u prvenstvu,standardno Evropa,ove godine lagano prvi u grupi Lige Evrope...A mi MRK! Titulu 5 godine nismo videli,o Evropi i da ne pricam,a proske 17 000....Sta bi samo bilo da imamo uspehe kao i ovi,Marakana bi nam bila mala.
                    Da smo imali uspehe ne bi bilo mobilizacije i na Severu bi bilo dve i po, tri hiljade ljudi kao sto ih je i bilo kad smo uzimali titule. Kad je Muslin bio trener i kad smo zaredjali one silne pobede na kup utakmicama na Sever je dolazilo oko 300 ljudi. U decembru 91. nakon sto smo postali prvaci sveta, protiv Zemuna u prvenstvu na stadionu nije bilo ni 10 hiljada ljudi.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Dobro je, saga Ninkovic je konacno gotova, zao mi je sto nije dosao kod nas, ali stvarno ne bih podneo jos jedan prelazni rok sa konstantnim provlacenjem njegovog imena.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment




                      • "Bez obzira da li se taj zvao Ramadani ili Pini ili Majami ili Florida, bas me briga"..

                        Coki kraljina. Posto se sve vise spominje da ce dosta omladinaca ici na pripreme sa prvim timom, rekao bih da su to Simic, Vukan, mali Jovic(kazu za njega da je ubica), Ozegovic, Stojkovic i Lukovic nam se sada vracaju. Po recima drugih, Lukovic ocajan bio na pozajmici, kao i Stojkovic. Treba im pruziti priliki na pripremama, pre svega mislim na Stojkovica, ako ne valjaju, jbg onda..Zanima me koga ce Stojadinovic dovoditi, odnosno igrace na kojim pozicijama. Nadam se da ce uspeti dovesti levo krilo, a tu se pominje onaj Grbic iz OFK Beograda.

                        Meni se on nesto i ne dopada, odigrao je dobro protiv nas, ali nije narocito tesko delovati kao Messi pored velikog asa Nikole Mikica, ali necu da gresim dusu, ako dodje kod nas i dobro se pokaze nama ekstra. Sto se tice prodaje, ako Stojadinovic uspe da utera nekome Cavu, Mikica i Ronalda, spomenik da mu podignemo.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • http://www.sportal.rs/news.php?news=89665


                          Ode nam Bajko
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • http://www.redstarbelgrade.info/fudb...pijakosom.html

                            Brate mili da li je moguce Ako se ovo desi, ja ne znam...

                            Edit: Jos uvek se nadam da je cista novinarska glupost.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ma pre bih rekao da razmisljaju o Grbicu i Katai-u..

                              Napadac nam treba jedino ako hoce Ogija prodati, sto nadam se nije slucaj.

                              E sada, nije mi nesto Katai, bolje Milinkovica da uzmemo, samo sto je pitanje kako da ga platimo..

                              Btw...

                              http://www.mondo.rs/s271784/Sport/Fu...ti_Zvezdu.html

                              Samo dajte pare..
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Posle najave oror filma, malo i lepih vesti. Taj lik je najbogatiji arapski seik, jaci od ovih iz Man Citya (naravno nece biti vlasnik pa ni ne treba praviti pompu jer se on nece ovde razbacivati parama i dovoditi Ronaldinja, ali je dobro znati gabarite) samo da se to sve lepo izrealizuje, mada pretpostavljam da to najvise zavisi od toga da li ce odraditi tu pricatizaciju.

                                http://en.wikipedia.org/wiki/Mohamme...ayed_Al_Nahyan

                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X