Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kad se gnjavi igra, ne moze ni da se pokaze covek, ali u Evropi se trazi zivost, nije Bate Javor iz Ivanjice.

    Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
    Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

    Comment


    • Jovicic- Donald -Krsticic je trojka koja realno nikad nece zaigrati zajedno.

      Comment


      • Dzaba tebi objasnjavati kad ne razumes fundamente fudbalske igre...i ja sad treba da ti objasnjavam takticke varijante...pa nisam toliko zaludan...prosto si fudbalski nepismen...ne igraju ljudi istu poziciju ajde tako da probam, mozda razumes......Za neku varijantu cuvanja rezultata ta veza bi bila dobra, znaci kad Kanga resi utakmicu, namestiti ih tako da smo sigurni da dobijamo...
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • O tome i pricam, njima trojici dodas Kangu i imas cetvorku i za napad i odbranu i kineski zid... Uz njih kreativno krilo tipa Katai, neko krilo tipa Srnic sa mozgom i ubica tipa Boaci... a na klupi 2 krila drugacijeg tipa, recimo Radonjic i Adzic i target man tipa Pesic. I imas 5-6 kombinacija za koju ne znas koja je brutalnija...

          Comment


          • Kanga i Srnić su u polulontrama i kontrama više nego dobri, oni su u ligi problem. Kanga nema šta da ponudi u pozicionom napadu i svi na to žmure. Nikada nije prošao igrača 1na 1 samo niko ne može da ga pomeri i uvek dobije faul. Ali protiv bunkera nama to ne znači. Više bi nam legao Leonardo, neki majstor tako. Kanga nije pola Leonarda.

            Gde piše da ne igraju istu poziciju? Nisu je igrali ni Savić i Le Talek pa sad igraju.

            Comment


            • Originally posted by Uroš View Post
              Šta može Kanga a da ne može Krstičić? Jedan korner i centaršut iz faula, su pismeniji bili nego ono Kangino dobacivanje prve stative cele sezone. Dobar je samo da zadrži loptu u Eveopi kad je kontra, juče se nije video pojeli su ga igrači Partizana. A onaj šut što je imao pored gola, Krstičić ne prašta.
              Pa nebitno je kakav su bili korner i centarsut, jednostavno su drugaciji tipovi igraca i to ne moras cak ni da ih gledas duze od 10 minuta pa da zakljucis.

              Originally posted by Uroš View Post
              Kanga i Srnić su u polulontrama i kontrama više nego dobri, oni su u ligi problem. Kanga nema šta da ponudi u pozicionom napadu i svi na to žmure. Nikada nije prošao igrača 1na 1 samo niko ne može da ga pomeri i uvek dobije faul. Ali protiv bunkera nama to ne znači. Više bi nam legao Leonardo, neki majstor tako. Kanga nije pola Leonarda.

              Gde piše da ne igraju istu poziciju? Nisu je igrali ni Savić i Le Talek pa sad igraju.
              Jel ti znas sta je pozicioni napad? To je kad stoji igrac i ispred njega odbrana, e pa Kanga je u takvim situacijama ubedljivo najjaci jer je gomilu puta dao pas iza ledja postavljene odbrane, on ima problem sa time sto ponekad kasni u pasu, bude neodlucan i slicno, ali je definicija igraca koji pasom sjebava postavljenu odbranu. Ne znam dal trolujes, ali ovo je kao da neko napise da je Racic brz. Mada na osnovu toga sto si uporedio Leonarda i Kangu koji opet imaju slicnosti kao i Krsticic i Kanga sam vrlo siguran da trolujes.
              Last edited by Боги; 28-08-17, 18:21.

              Comment


              • Ma sta on zna...ovo je za ignor...covek nas troluje samo tako a mi budale pa se pecamo...
                "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                Comment


                • Originally posted by crni_redstar View Post
                  Jbte prodas srnu-dovedes drazica i sta si dobio? Trkacko grlo za trkacko grlo-a fudbsla nigde.
                  Originally posted by taliesin View Post
                  Ako je to onaj s smesnom frizurom sto je igrao u OFK taj tesko da zna sta je uopste lopta a kamoli da zna s njom.
                  Sad ga preteraste. Meni je veci problem sto se decko vise puta deklarisao kao grobar. Ne znam kojeg ste to igraca gledali. Za srpske uslove drazic je vrhunski tehnicar mnogo slicniji radonjicu nego srnicu recimo. Malo mi je preko glave tih prica van terena. Kod nas ispada da svako ko odskace talentom bilo u fidbalu bilo u kosarci odmah je problematican, a teorija krvavih kolena nas je i dovela do toga da nam igru u reprezentaciji godinama prave bekovi, stoperi i zadnji vezni.

                  Od uslovno nazovi domacih igraca po meni jedino darko jevtic u ovom trenutku donosi razliku u kvalitetu.

                  Comment


                  • Najbezbolnije bi bilo da ode Donald i ja sam za ali na zimu kada se oporavi Jovicic.
                    Pa da igramo:

                    Borjan
                    Stojke-Vujadin-Le Talek-Rodic
                    Jovicic-Krsticic
                    Srnic-Kanga-Radonja
                    Boaci

                    Comment


                    • Ja se ne sećam kad je dao pravovremen pas sem u kontrama. Ne znam koja je njegova uloga kad je odbrana postavljena i kad ide licem u lice sa igračem.

                      Hoćeš da ti pošaljem snimke kako Leonardo naniže dva igrača i da gol, ili da asistenciju. E to je majstor. Takav nam treba. Leonardo ne bi mogao to što Kanga radi u Evropi, da se ukopa u mestu i zadrži loptu. Bi ali ne bi toliko puta.
                      Pošalji mi klip gde Kanga prolazi nekog igrača i daje završni pas u prostor a da je odbrana bila postavljena i ja odoh na 3 dana, neću pisati. A da nije slobodni udarac.

                      Comment


                      • Urose ti ipak nisi gledao nijednu utakmicu ove sezone, cim pises takve ala balerina tekstove. Sto je steta,jer odlicno igramo

                        Comment


                        • Druze...te sto ti trazis igraju u Realu i odazivaju se na Kros i Modric...i jos jedna mala sitnica...kostaju koliko nas klub sa sve igracima i zaposlenima, stadionom i svom onom zemljom okolo...
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Da, da. Vi ste svi izgleda skauti ovde čim mislite da nema igrača boljeg od Kange na tržištu za jednog učesnika LE. Samo ovde postoje priče o prilagodjavanju. Baš ću videti Keitu u Barseloni. Gledao sam svaki minut svake utakmice, poslednju sam propustio za sezone Lalatovića.

                            Ma da, Kanga je odmah ispod Krosa, vidim igra u Ligi 5 za Everton ili MArsej, Stutgart.

                            Ajde malo argumenti i ko pošalje klip ili se seti utakmice sam ću naći i sam pošteno otići na tri dana. Da vas laik ne smara.

                            Inače svi ste mi dragi ovde pogotovo ZvezdaIznadSvega, nemam nameru da ga nerviram ali čovek se konstantno nervira. No sa iste strane smo brda.
                            Last edited by Cassius Clay; 28-08-17, 18:37.

                            Comment


                            • Da si gledao Kangu tesko da bi mogao da zalljucis bilo sta od onoga sto si opisao malopre. Na srecu tu je YouTube pa obnovi to sto si kao gledao.

                              Comment


                              • Originally posted by mad for red View Post
                                Da si gledao Kangu tesko da bi mogao da zalljucis bilo sta od onoga sto si opisao malopre. Na srecu tu je YouTube pa obnovi to sto si kao gledao.
                                Gledao, ali na moju sreću ja gledam prethodnih godinu dana. Ne može meni 4 utakmice da zameni utisak od godinu dana. A to je da ne vredi taj novac. Od Ludogoreca do SParte nije igrao ništa. U derbiju je bio stari Kanga. Bomba na sredini terena koja gubi lopte i posle toga uvek idu kontre protivnika. Dečko je sinonim za nekonstantnog i nemotivisanog igrača. IGra da digne cenu ili da se proda, pa nestane.
                                Last edited by Cassius Clay; 28-08-17, 18:39.

                                Comment

                                Working...
                                X