Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Slažem se 90% sa većinom, i za koga rade, i sa kim saradjuju. Sve se slažem. Čak volim da slušam i kako je pre bilo, gledao sam neke klipove kao klinac, ludilo atmosfera. Kao da se igra Italiji, Argentini. Danas jeste sve pod nekim diktatom i debilno, ali poštujem Delije ne kao lidere nego kao navijače kao organizacuju. Ne mislim da su oni krivi za propast Zvezde, oni su nuspojave društva. A jedan primer robotizovanja Delija je Opera Aida i mnoge starije pesme. Aidu su zabranili Pedja i ekipa, kao nećemo kradene melodije, pa su opet počeli da je pevaju. Tada su sve melodije bile "kradene" jer je mnogo teže bilo doći do melodije, gledale su se kasete i slično. Volim to navijanje kao sociolišku pojavu, da analiziram. Nikad nisam bio za grupe jednostavno ne trpim autoritet i ne volim da zavisim ni od koga, da ne ispadne da ih branim kao da sam član. Da ih branim ko Brajkula Račića.

    A Pobeda to što si rekao i to je tačno. Ne znam kako opisati ovaj sistem nego kao ucenjivačko-interesno-patronažni poltronski sistem. Ali znaš šta, nisam ga ja birao. Ti koji su ga birali, oni će prvi od gladi pocrkati. Jednostavno prihvatam realnost, da nije Marko bio bi Janko. Eto, baš čekam da ih vidim po pitanju unutrašnjeg dijaloga. Da vidim kako će tu vodje da održe mir u kući. Teško.

    Comment


    • Па нису Делије криве за пропаст државе клуба система и целог друштва уопште,нити су криве што више нема те Звезде и 70000 људи на трибини.Имају своје пропусте и минусе које имају,али за неке ствари је апсурдно прозивати их.

      Comment


      • Ni Sever ne mogu da napune na Derbiju, to nesto govori, kao i cinjenica da Istok ih nadglasava kad god pozeli.
        Protiv Sparte je par puta krenulo navijanje sa Istoka i prihvatio Zapad i na kraju Sever.

        Da mi je da dozivim opet da stadion "zivi" utakmicu, ne bi zvezdinim protivnicima bilo lako.

        Ovako prva pesma je neko lelekanje koje ni golubove ne moze da otera, peva trecina Severa, a to zvuci kao neki ocajno ukomponovani hor skupljen na ulici.

        Comment


        • Utakmica protiv Sparte je utakmica na kojoj je bila najbolja atmosfera na tribinama u poslednjih nekoliko godina. Prvi put sam osetio simbiozu tima i tribina koja se redovno dešava na utakmicama košarkaškog kluba a kojoj sam par puta prisustvovao tokom devedesetih. Opet, nije to samo do navijača, ima tu i do ekipe na terenu, kako igra i kakva je atmosfera među njima. To se prenosi i na tribinu i onda bukvalno jedni druge nose u talasima. Retko kad sever to oseti, oni uglavnom vrte svoju melodiju kao da imaju unapred napisan plan i program pevanja. Uglavnom to kreće sa ostalih tribina. Naravno da sever znači Zvezdi, isto tako znače i istok i zapad. Sever je tu da konstatno drži ritam a istok i zapad da podignu temperaturu na maksimum kad se oseti momenat da se pogura tim. Daće Bog pa će biti više utakmica kao što je bila ova protiv Sparte
          This is the beginning of your day
          Life is more intricate than it seems
          Always be yourself along the way
          Living through the spirit of your dreams

          https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

          Comment


          • Хановер дреши кесу за Боаћија

            Два бундеслигаша желе нападача Црвене звезде, шпиц (још) нема дозволу за трансфер

            Вест о интересовању два немачка клуба за Боаћија, „Журнал“ је јуче проверавао код менаџера који води бригу о Боаћијевој каријери. Ивица Павловић је одговорио на позив, остао делимично тајанствен...

            - Једино што о заинтересованим клубовима за Боаћија могу да кажем је да их је из дана у дан све више, што је и логично јер постиже голове у серији. Ричмонд је срећан у Црвеној звезди, труди се максимално да реализује клупске амбиције и фокусиран је на мечеве са Краснодаром. У случају да се оствари пласман у групну фазу Лиге Европе, сигурно је да ће да остане на Маракани и игра то такмичење. У супротном ће се размотрити одређене варијанте, али је за сада све неизвесно. Најбитније је да игра како се очекује – истакао је Ивица Павловић.

            http://www.zurnal.rs/fudbal/zvezda/5...esu-za-boacija

            Sad znamo zasto je doveden Pesic, ili da zameni Boacia ili da deli minutazu u LE i JSL

            Comment


            • Ne znam sta ciniti sa njim ako ispadnemo. Sa jedne strane želja da nas vodi do titule i poobara sve golgeterske rekorde, sa druge steta je da trune na nasim livadama a dobre pare se pominju.

              Comment


              • Valensija zeli Kataija a ako ga kupe za navodnih 5 M. Zvezda dobija 1M. zbog 20% od naredne prodaje kako je stajalo u prodajnom ugovoru.

                Comment


                • To je očekivan scenario. Pametan potez i procena menadžera. Verovatno postoji dogovor da ako se uđe u LE Boaći ostane, što će mu dodatno podići cenu, a ako se ne uđe da se proda u neku kvalitetniju ligu što je svakako i zaslužio. Realno Boaći je kvalitetom igrač daleko iznad platežne moći našeg kluba i treba da se udaramo nogom u dupe od sreće što je normalan momak koji ima pametnog menadžera pa je odlučio da dokaže kvalitet i podigne karijeru u Zvezdi. Meni će biti žao kad ode ali to je realnost jbg.
                  This is the beginning of your day
                  Life is more intricate than it seems
                  Always be yourself along the way
                  Living through the spirit of your dreams

                  https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                  Comment


                  • Ako uđemo u LE, za njega će se uzeti baš ozbiljne pare (i on će zabosti lep ugovor) ali za to treba ući u ligu i do zime* odigrati onako, pristojno.

                    * Nadam se da nakon ulaska u grupnu fazu neće otići odmah već će čekati zimski prelazni rok.
                    Last edited by nebitan; 12-08-17, 13:36.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Баш ме занима које су премије за играче за елиминацију Краснодара. Јуче је Журнал пренео да је и спортски директор Краснодара поднео оставку. Додуше оставка је планска... Јел зна неко колика је цена на тржишту овог задњег везног Краснодара који се повредио на прошлој утакмици.

                      Comment


                      • Originally posted by Ganac View Post
                        Ako uđemo u LE, za njega će se uzeti baš ozbiljne pare (i on će zabosti lep ugovor) ali za to treba ući u ligu i do zime* odigrati onako, pristojno.

                        * Nadam sed a nakon ulaska u grupnu fazu neće otići odmah već će čekati zimski prelazni rok.
                        Kontinuitet tima i samim tim igara istog je ono sto Zvezda nema, a sto je jedan od inicijalnih koraka ka bilo kakvom boljitku.
                        Najpre, siguran sam da je plasman u Le u julu bio na ozbiljno dugom stapu ali i jedini argument da igraci poput Ricmonda, Kange, Donalda ostanu u klubu i nakon avgusta.
                        To je pokazatelj novog hazarderskog pokusaja da "stvari izadju na dobro".

                        I naravno da u ugovoru sa Boacijem postoji prica o izlaznoj klauzuli, mada nam on kaobi Kanga trebaju kao hleb i u domacoj ligi, ako iole zelimo titulu.
                        Ricmond je sjajan momak i spic, ponajvise zbog ocuvanja ovog tima treba nam taj plasman u Le a to ce biti vrlo tesko ostvariti.

                        Comment


                        • Za Boacija treba traziti najmanje 10 miliona i ne odustajati od toga, pa ko ga hoce neka izvoli. Kvalitetnih napadaca nema mnogo, to sto ima prodaje se za bezobrazne cifre. Za onog malog Francuza iz Monaka posle jedva tri-cetiri dobro odigrane utakmice krenule su da se bacaju po medijima desetine i desetine miliona kao da su konfete a ne pare. Moze i 7 miliona koliko daje Hanover ali onda pare odmah i najmanje 15-20 procenata od sledecih prodaja. To nama izgleda kao da su velike pare u pitanju ali kakvi balvani postizu koje cene nema nimalo razloga da se ustrucavamo. Kad se samo setim za koje pare je ona panjina od Kerola presla u Liverpul slosi mi se odmah.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Originally posted by taliesin View Post
                            Za Boacija treba traziti najmanje 10 miliona i ne odustajati od toga, pa ko ga hoce neka izvoli. Kvalitetnih napadaca nema mnogo, to sto ima prodaje se za bezobrazne cifre. Za onog malog Francuza iz Monaka posle jedva tri-cetiri dobro odigrane utakmice krenule su da se bacaju po medijima desetine i desetine miliona kao da su konfete a ne pare. Moze i 7 miliona koliko daje Hanover ali onda pare odmah i najmanje 15-20 procenata od sledecih prodaja. To nama izgleda kao da su velike pare u pitanju ali kakvi balvani postizu koje cene nema nimalo razloga da se ustrucavamo. Kad se samo setim za koje pare je ona panjina od Kerola presla u Liverpul slosi mi se odmah.
                            +1

                            Pogotovo su engezi fascinantni u tome, kad npr. anonimni balvan predje iz Norica u Stouk za 10 miliona funti i sl.
                            Imajući to u vidu i ja bih zacepio cenu za Ricmonda, ali verovatno nam za to trebaju bolji rezultati u evropi i veca jacina na 1 trzistu.

                            Comment


                            • Originally posted by Konjokradica View Post
                              +1

                              Pogotovo su engezi fascinantni u tome, kad npr. anonimni balvan predje iz Norica u Stouk za 10 miliona funti i sl.
                              Imajući to u vidu i ja bih zacepio cenu za Ricmonda, ali verovatno nam za to trebaju bolji rezultati u evropi i veca jacina na 1 trzistu.
                              Za to nam treba da se nasmejemo na prve ponude i okrenemo ledja, a sada smo prilicno u poziciji da to mozemo da radimo, za razliku od ranijih perioda kad smo mogli da budemo ucenjivani i da prodajemo igrace ispod cene. Za razliku od prethodnih uprava Terzic zna te stvari da radi, povezan je dobro, zna kakve su cene na trzistu igraca. Jebo te, Skuletic je prodat za 4 miliona, balvan najobicniji.
                              Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                              Comment


                              • Originally posted by taliesin View Post
                                Za to nam treba da se nasmejemo na prve ponude i okrenemo ledja, a sada smo prilicno u poziciji da to mozemo da radimo, za razliku od ranijih perioda kad smo mogli da budemo ucenjivani i da prodajemo igrace ispod cene. Za razliku od prethodnih uprava Terzic zna te stvari da radi, povezan je dobro, zna kakve su cene na trzistu igraca. Jebo te, Skuletic je prodat za 4 miliona, balvan najobicniji.
                                Ima i toga ali za takav nastup treba i podloga, opravdanost. Mamic je uzimao ozbiljne pare ali je Dinamo igrao evropu svake godine.
                                Bitno je da se Zvezda vratila na trziste. Zaboravili smo svi da godinama nismo mogli da prodamo nista, ni staro ni mlado. Sad prodamo igraca Liverpulu, klince Sitiju, prodajemo u Primeru, Benfiku, Krasnodar, Spartu, Zenit... Uzeli smo 30 miliona za 2 godine. Do nedavno su nam igraci bezali u nekakve Cukaricke, sad niko ne bezi jer smo postali klub koji afirmise i proda igraca.
                                Trzisna strana price ide u dobrom smeru, kad bi je sportska ispratila buknulo bi sve.

                                Comment

                                Working...
                                X