Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Rodic je valjda poceo da trenira, mislim da je Kosanovic to izjavio na KZS pre Backe.
    Protiv Sparte mu je nagnjecen prst, trebalo bi da igra
    Zasto ne bi bilo tv prenosa?

    RTS je najavio 2 vezana prenosa, a i oni i Arena imaju pravo na prenose i LS i LE.

    Comment


    • Rodic je planiran od 1 minuta, a navodno pocinjemo sa DLT-Donaldom na sredini i Babicem pozadi te Milic-Srnic po krilima.
      Last edited by many men; 14-08-17, 14:17.

      Comment


      • Originally posted by mad for red View Post
        Rodic je valjda poceo da trenira, mislim da je Kosanovic to izjavio na KZS pre Backe.
        Protiv Sparte mu je nagnjecen prst, trebalo bi da igra
        Zasto ne bi bilo tv prenosa?

        RTS je najavio 2 vezana prenosa, a i oni i Arena imaju pravo na prenose i LS i LE.
        U vezi prenosa - nigde ne videh najavu u programskoj semi, to su ipak standardne stvari.

        Comment


        • Vidim Račić dao gol !? Sram ga bilo

          Da ja malo nešto napišem apropo teme Milić, Adžić, Srnić:

          To što Milić igra u Zvezdi je greota od Boga, klasična kombinacija Terze i Subotičana, kao i sa onim špicem i bekom, baš sramota. Em što je balvan, em što se ne može razvijati, em ga ne možeš prodati, em krade minute nekom detetu koje može da bude sve kontra od njega i od koga može da se profitira.

          Što se Adžića tiče, dečko ume fudbala, tehničar po mom mišljenju iznad nivoa lige, ali je istina i da je zelen.

          Srniću odgovara ovaj fudbal što gura Miloje i to je jasno kao dan, ali da nije igrač za veliku karijeru nije. Mada i kao takav trenutno je najbolji na toj poziciji od ove dovije napred pomenutih, na našu žalost ili ne....

          Comment


          • Ocekujem da odigramo kao u Minhenu 91. a da Radonjic uzme ulogu Dejana Savicevica. Bas neku slicnu kontru ocekujem kao kada im je Genije presudio. Neca ima idealan momenat da pokaze sav talenat.
            Samo da mucenici sa Arene obezbjede prenos da se ne mucimo sa strimom kao da se igra na Grenlandu a ne najmodernijem stadionu u Rusiji a i sire...

            Comment


            • Originally posted by mad for red View Post
              Rodic je valjda poceo da trenira, mislim da je Kosanovic to izjavio na KZS pre Backe.
              Protiv Sparte mu je nagnjecen prst, trebalo bi da igra
              Zasto ne bi bilo tv prenosa?

              RTS je najavio 2 vezana prenosa, a i oni i Arena imaju pravo na prenose i LS i LE.
              Gdje je RTS najavio? U programskoj semi ima snimak na RTS 2. Nigdje nije najavljen direktan prenos. Da jeste bio bi u programskoj semi kao sto je Partizan i na RTS1 i na Areni.

              Comment


              • Zaboravih da napišem za Gobeljića, neko reče da ne može da igra beka. Ne može taj ništa da igra, nije kalibar za ovaj klub, jasno ko dan.

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Zaboravih da napišem za Gobeljića, neko reče da ne može da igra beka. Ne može taj ništa da igra, nije kalibar za ovaj klub, jasno ko dan.
                  Al mora da ima i poneki takav u timu, nemamo mi novca da nam svi budu na nivou Knage i Boacija.

                  Comment


                  • Gde su moji novci Brajkula?

                    Elem pročitao sam danas negde da su navijači donirali dosta novca za zamenu trave na Marakani. Dosadilo ljudima natezanje Terzića i Kokeze.
                    This is the beginning of your day
                    Life is more intricate than it seems
                    Always be yourself along the way
                    Living through the spirit of your dreams

                    https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                    Comment


                    • @Knipex
                      Gde si procitao to za travu (teren)? Ako je tacno, onda stvarno treba da ih je sramota

                      Comment


                      • Crvena zvezda je ove sezone odigrala 11 utakmica, a makar jedan minut u Zvezdinom dresu zabeležilo je 26 fudbalera. U strelce se upisalo 10 fudbalera.Najbolji strelac je Ričmond Boaći sa 9 golova, a naš napadač trese mreže na svaka 72 minuta.

                        Comment


                        • Originally posted by Knipex® View Post
                          Gde su moji novci Brajkula?

                          Elem pročitao sam danas negde da su navijači donirali dosta novca za zamenu trave na Marakani. Dosadilo ljudima natezanje Terzića i Kokeze.
                          Kako gde !? Pa uložio u travu.

                          Originally posted by marko_pantelic View Post
                          @Knipex
                          Gde si procitao to za travu (teren)? Ako je tacno, onda stvarno treba da ih je sramota
                          Kao da je prvi put da navijač ulaže u Zvezdu. Ne tako davno sećamo se onih poruka za spas Zvezde....

                          Ne bih ja dinara žalio samo da mi ovi foraši tamo pravdaju svaki moj dinar gde su uložili.

                          Comment


                          • Jeste, mi skupljamo po 100 dinara slanjem SMS poruka, a oni "stuckaju" 300k eura na Pavkove, Onjile i slicne koji nisu odigrali vise od 5 utakmica kod nas.
                            Svaki iole iskren navijac bi donirao klub da vidi da se u njemu zaista domacinski posluje

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Crvena zvezda je ove sezone odigrala 11 utakmica, a makar jedan minut u Zvezdinom dresu zabeležilo je 26 fudbalera. U strelce se upisalo 10 fudbalera.Najbolji strelac je Ričmond Boaći sa 9 golova, a naš napadač trese mreže na svaka 72 minuta.
                              Odlična vest. Odlična. Mene trenutno najviše interesuje hoće li igrati Rodić ili ne? Sa Andjelkovićem nemamo šta da tražimo. Mislim da su zato Rodića i čuvali da bi igrao, nadam se bar.

                              Adžić mi se svidja jer nije alibi igrač, uzme loptu i hoće napred. Mislim da ima bolju statistiku od Srnića u prvenstvu, proporcionalno broju igranih minuta. Srnu volim, ali ga nikada nisam video da napravi jedan dribling koji Adža radi. Srna doprinosi na svoje načine, ima i solidan osećaj za gol, i u LE mora da igra jer tamo mu više odgovara igra protivnika(otvorenija). Samo kažem da za god dana Adžić može da eksplodira. Meni već sad bolji prospekt od Plavšića koji je samo brz. Plavšić je bolji trenutno, ali bolju karijeru predvidjam Adži.

                              Comment


                              • Originally posted by marko_pantelic View Post
                                @Knipex
                                Gde si procitao to za travu (teren)? Ako je tacno, onda stvarno treba da ih je sramota
                                Nemam pojma. Kolega mi dao telefon da pročitam. Mislim da je neka od stranica koje pišu o Zvezdi na fb.
                                This is the beginning of your day
                                Life is more intricate than it seems
                                Always be yourself along the way
                                Living through the spirit of your dreams

                                https://www.youtube.com/watch?v=Lxc3O4mQV74

                                Comment

                                Working...
                                X