Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odlicno je sto se su produzeni ugovori,za manje otici nece a donece titulu i videce ih cela evropa...I ovo je postenije ,pa njemu bi najlakse bio da ih proda i strpa i sebi deo kolaca ovako pokazuje da zeli vise i bolje rezultate

    Sta treba na prvi uspeh u evropi da proda sve za sicu,ko komsije sto rade

    Comment


    • Sto se Boacija tice, ne vidim razlog zbog cega bi ga prodavali ekipama koji ce dogodine biti nasi direktni protivnici u pohod za Ligu sampiona.

      Comment


      • Mislim da je Terzinjo shvatio da ce se i Partizan ozbiljno pojacati u narednom periodu a on ako proda najbolje sto ima, kostace ga mnogo da pozatvara sve u prvenstvu...a tu bi mu bio kraj...e sad, sva sreca pa cemo i mi imati neki car i priliku da jos malo gledamo ovu odlicnu ekipu sa Milojem na celu... A prodaja nece pobeci...bice samo jos bericetnija...
        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 23:21.
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by Uroš View Post
          Zato što bi svi da ostanu duže na poziciji, i da ugadjaju širokim narodnim masama, zato nam je sve tako kako jeste. Doduše gospodar je veći spin majstor pa on smanji penzije i napravi Joker happy facu većini gradjana, ali Terza razočarao. Nemaš hrabrosti da spustiš dug do kraja već se ulizuje navijačima i daje astronomske ugovore za naše uslove. Na budemo li uzeli tiltulu a ostanu svi, krivi su mi ZvezdaIznadSvega i ekipa, oni će refundirati novac koji bi dobili za transfere.
          Pa moze samo Terza da ti bude kriv sto stade na nasu stranu. Sad ti malo uaaaa Terza.

          Comment


          • Nece Zvezda propasti bez Kange. Ali po reakcijama ljudi, vec vidim naslove: "Posle Kange - potop!"
            Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

            Comment


            • Originally posted by Ankee View Post
              Nece Zvezda propasti bez Kange. Ali po reakcijama ljudi, vec vidim naslove: "Posle Kange - potop!"
              Mozda nece Zvezda ali sezona moze veoma lako. Ne bi bili ni prvi ni poslednji kojima je igra zavisila od jednog ili dva igraca.

              Comment


              • Na nasu veliku zalost, sto se toga i nas tice - redovna pojava.
                Now, I meant to talk about something else earlier on, and I've forgotten what it was. I've remembered what it is again, but I've also forgotten. And that's really what adult life is like most of the time.

                Comment


                • Originally posted by Ankee View Post
                  Nece Zvezda propasti bez Kange. Ali po reakcijama ljudi, vec vidim naslove: "Posle Kange - potop!"
                  Naravno da nece propasti...ali ga treba iskoristiti jos malo dok se adekvatna zamena ne iskristalise...Mi jesen i treba da provedemo u skautingu alternativa za igrace koji ce otici...
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by Ankee View Post
                    Nece Zvezda propasti bez Kange. Ali po reakcijama ljudi, vec vidim naslove: "Posle Kange - potop!"
                    Ovo me podseća sve malo na jedan Platonov eksperiment. Samo Kangu ljudi vide. Da dovedeš sutra klasu, umesto Kange, zaboravili bi ga za par sati. Da se neko pokaže brzo i povrati karijeru npr Filip.

                    Pisali bi hvalospeve danima. Kao sad o Savketu a kad je došao bilo je pa ni Šerif ga neće, prespor, preglup, tatin sin, jebao je Mirku nije se oženio, uvlači se navijačima itd.

                    Tako je to ovde nema šta.

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Naravno da nece propasti...ali ga treba iskoristiti jos malo dok se adekvatna zamena ne iskristalise...Mi jesen i treba da provedemo u skautingu alternativa za igrace koji ce otici...
                      Otkud ti znaš da se nije sad iskristalisala? Pa što ne kažeš da radiš u FK šta nas ložiš. Aj pričaj detalje kad i šta?

                      Comment


                      • Originally posted by Uroš View Post
                        Otkud ti znaš da se nije sad iskristalisala? Pa što ne kažeš da radiš u FK šta nas ložiš. Aj pričaj detalje kad i šta?
                        Ma nego sta je...obicno se to radi tri dana pred prelazni rok...i tad se igraci dovode posto su u smiraj roka najjeftiniji...oh wait...ima jedan izraz za te sto se kupuju tad...panic buy a to se nikad ne zavrsi dobro... to u praksi znaci...mi sad mozemo da dovedemo nekog kome su sve opcije propale pa bi kod nas da pronadje svoju davno izgubljenu karijeru ili da nekog debelo preplatimo....umesto toga, zadrzacemo igraca koji je trenutno instrumentalan za nasu igru, kome je teener usao u glavu i koji je maksimalno adaptiran na uslove...
                        Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 23:31.
                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Zato što bi svi da ostanu duže na poziciji, i da ugadjaju širokim narodnim masama, zato nam je sve tako kako jeste. Doduše gospodar je veći spin majstor pa on smanji penzije i napravi Joker happy facu većini gradjana, ali Terza razočarao. Nemaš hrabrosti da spustiš dug do kraja već se ulizuje navijačima i daje astronomske ugovore za naše uslove. Na budemo li uzeli tiltulu a ostanu svi, krivi su mi ZvezdaIznadSvega i ekipa, oni će refundirati novac koji bi dobili za transfere.
                          Govoris ovo kao da si ti u pravu i da iznosis logicne argumente a mi siroke narodne mase nemamo pojma i eto ga Terzic, ugadja nama. Razocaracu te ali sve ovo sto si pisao posle utakmice jednostavno nema veze sa logikom i sportom, tako da Terzic nije ugadjao nikakvim narodnim masama vec je doneo logicnu i sportski opravdanu odluku. Pod pretpostavkom da je uopste doneo. Lepo je to sto svoje misljenje smatras ekskluzivnim ali, znas kako, to je samo tvoje misljenje. I pogresno je.
                          Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                          Comment


                          • Uros covek voli nepoznato. Tipa znam ja da je Kanga dobar al da ga mi prodamo pa dovedemo nekog drugog. Ko zna taj mozda bude mnogo dobar. Pa cak ko i Kanga. Nema veze sto smo u sred sezone, nema veze sto nikad sa tom prinudnom zamenom 3 dana pred rok nismo pogodili, nema veze uigranost, hemija, nema veze sto nas ceka ko zna koliko utakmica, svaka bitnija od prethodne, da ja kupim, otvorim taj mistery box pa nek ide zivot. A unutra Rikardinjo.

                            Comment


                            • Originally posted by taliesin View Post
                              Boaci je imao takvu ponudu za sebe na leto da se Terzic umalo slogirao zbog toga sto je nije prihvatio. A nije je prihvatio zato sto nije zeleo da napusti klub. Dakle, on je na delu pokazao da ne zeli da ide po svaku cenu. Sad, svako od nas ima pravo da tumaci tudje izjave kako god mu padne na pamet ali verovatno znas i sam koliko je to relevantno, da ti ja ne govorim.

                              Jebi ga, zaista ne zelim da ulazim u takvu vrstu polemike, narocito ne da bilo koga optuzujem za bilo sta, ali imam utisak da nista od onoga sto su Boaci, Kanga i Donald uradili za klub i kako ga osecaju nece biti dovoljno za jedan deo navijaca iz prostog razloga sto imaju "pogresnu" boju koze. Zasto je toliko nemoguce shvatiti da moze da postoji covek iz Gane, Gabona ili Holandskog Surinama koji voli ovaj klub, njegove navijace i Beograd i dobro se oseca kod nas? To moze biti ili neki prikriveni rasizam ili cinjenica da smo mi toliko izgubili samopostovanje da ne verujemo da neko sa strane moze da oseca ovaj klub kao i neko ko je rodjen u Srbiji. Pa, zar nam primer Maika Cirbesa koji je kupio stan u Beogradu nista ne govori?
                              Rasizam u Srbiji ne postoji! Ako neko voli i simpatise ljude tamne puti to smo mi- citaj kk topik.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Ovo me podseća sve malo na jedan Platonov eksperiment. Samo Kangu ljudi vide. Da dovedeš sutra klasu, umesto Kange, zaboravili bi ga za par sati. Da se neko pokaže brzo i povrati karijeru npr Filip.

                                Pisali bi hvalospeve danima. Kao sad o Savketu a kad je došao bilo je pa ni Šerif ga neće, prespor, preglup, tatin sin, jebao je Mirku nije se oženio, uvlači se navijačima itd.

                                Tako je to ovde nema šta.
                                Kad si vec pomenuo "Platonov eksperiment", koji, uzgred, nije nikakav eksperiment vec metafora, da se slozim s tobom i usput da ti objasnim iz cega se sastoji taj "eksperiment". Mi kad vidimo Kangu na terenu vidimo senku onoga kako fudbal treba da izgleda u idealnom obliku. Dakle, nije idealno ali lici. Naravno da bismo bili odusevljeni kad bismo mogli da vidimo i taj fudbal u idealnom obliku, ali avaj, Platon kaze da smo mi, srpski fudbal, nesposobni da vidimo zamenu za Kangu u idealnom obliku. Verovatno zbog toga sto takva zamena kosta 220 miliona obestecenja plus plata. Kad bismo gledali u zamenu koju bi Terzic mogao da dovede ne bismo videli ama bas nista, posto takvi igraci ne bacaju nikakvu senku i samim tim ne lice ni na sta.
                                Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                                Comment

                                Working...
                                X