Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Njemu je malo falilo da se dokopa prvog tima Juventusa, pratio sam ga ja dok je bio tamo, stalno su ga slali po pozajmicama, Đenova, Sasulo, Elče....i nije izgledalo tako loše, smešila mu se šansa u Staroj dami.

    Međutim, zakanalio je u Atalanti na moje zaprepašćenje jer tamo mlad igrač uglavnom procveta, onda Latina.....i eto ga kod nas da mi omastimo brke.

    Spoiler
    Пословни пријатељ мог брата који ради у Србији који је Италијан, је нахвалио Боаћија само тако. Каже, није Боаћи за Јувентус али је комотно за Француску лигу топ играч. Није веровао да је остао у Звезди. Кад је чуо нахвалио га је баш, баш као изузетног центарфора. Тако да...

    Comment




    • Gospodin. Odavno normalnijeg stranca nismo imali u timu.

      Comment


      • Tvrdo igra Krasnodar, nije lose izgubiti tamo i sa 1-0, pa probati u Beogradu ici na sve ili nista. Pratio sam ih na 2 meca ove sezone, oba puta su davali gol u 90+ za pobedu i nereseno.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post


          Gospodin. Odavno normalnijeg stranca nismo imali u timu.

          Rekao bih da je težak gotivac, ovim klipom samo se dokazuje da je ljudina .
          Spoiler
          Ako mi časi smrti postanu bliski,
          I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
          Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
          Nije umio da odstupi,
          Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
          Pao unapred, a ne unazad,
          I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
          Uračunato i u moj pad.

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Pa ti napisa da ih poštuješ. Tu grupu vode okoreli kriminalic, koji su tu prevashodno zbog svog ličnog interesa, a da poštujem kriminal, teže.....

            Ok za momke koji idu tamo zbog Zvezde, ali i njima je uglavnom navijačka grupa cilj, slabije Zvezda.

            Čast izuzecima.

            Što se Krasnodara tiče, imamo momentum, bukvalno sad ili nikad, ljudi kanale tamo

            Naldo im i nije bio nešto standardan, pisao sam već o tome, Smolovljeva povreda se zove hocu u veći klub, kazu Zenit ili Spartak, jedino Gazinjski je vazan sraf nešto kao nama Jovičić, slomio je nogu. Vrlo jak tim i ne bi rekao da nismo mogli bolje, tu je bila i Austrija.

            Comment


            • Ilici nisu igrali juce za omladince tako da ih mozemo ocekivati sutra.

              Comment


              • Наш клуб је данас пустио у продају карте за меч против Краснодара у плеј-офу Лиге Европе који се игра 24. августа на нашем стадиону.



                Цене карата за овај меч су следеће:
                Север и југ 800 динара
                Исток 1200 динара
                Запад 1500 динара
                Карте за сада могу да се купе искључиво преко интернета и то на сајту www.iticket.rs док ће у продају на благајнама бити пуштене неколико дана уочи меча.
                Такође, клуб је донео одлуку да исте цене карата буду и за вечити дерби који би требало да се игра 27. августа.
                Веома је важно истаћи да су навијачи са сезонским улазницама на овај начин практично отплатили цене истих кроз европске мечеве и првенствене мечеве и да ће све наредне мечеве Звезде у првенству практично гледати бесплатно.

                Comment


                • Ja sam posle Huga mislio da cemo tesko boljeg spica da dovedemo. A onda je dosao Rici. Cak mislim da se on toliko i "ne hajpuje" s obzirom da covek maltene ima jednak broj utakmica i datih golova, bolesna statistika.

                  Comment


                  • Originally posted by mad for red View Post
                    Ova Zvezda jos uvek nije pokazala srpski mentalitet, naprotiv, blizi smo nemackom nego srpskom!
                    Ne, ova Zvezda je pokazala srpski mentalitet kada je u revansu protiv Sparte umalo popila 3 komada u finisu inace mirnog meca.
                    Neverovatno je koliko ljudima malo treba da polete. Ok, uhvatili smo Spartu u losem momentu za njih ali nismo automatski postali Bajern. Najmanje nam sada treba lozenje, pustiti momke da bez pritiska udju u dvomec pa sta bude. Kod nas je kolicina lozenja obrnuto proporcionalna sansama za prolaz.

                    Comment


                    • To nije bilo do mentaliteta, nego do manjka fizicke snage, Rosickog i toga sto Sparta nije Jagodina vec vrlo ozbiljan tim.

                      Comment


                      • Originally posted by Konjokradica View Post
                        Ne, ova Zvezda je pokazala srpski mentalitet kada je u revansu protiv Sparte umalo popila 3 komada u finisu inace mirnog meca.
                        Neverovatno je koliko ljudima malo treba da polete. Ok, uhvatili smo Spartu u losem momentu za njih ali nismo automatski postali Bajern. Najmanje nam sada treba lozenje, pustiti momke da bez pritiska udju u dvomec pa sta bude. Kod nas je kolicina lozenja obrnuto proporcionalna sansama za prolaz.
                        Pa i da smo popili tri prosli bismo dalje. Logicno da dodje do pada i snage i koncentracije, pogotovo sto je svima bilo jasno da 4 gola ne mozemo da primimo. Druga stvar, jedna Sparta kuci mora da pokaze zube pa i protiv jacih ekipa od nas. E sad u pravu si da smo ih delimicno uhvatili na spavanju, ali eto i mi nekog da ne bude da se to uvek i samo nama desava (eto ni po tome nismo taj 'mentalitet').

                        Comment


                        • Upravo tako, moglo bi se pričati o hajpovanju Boaćija da nema tako odličnu statistiku i na evropskim utakmicama. Ne bi me čudilo da ga Terzić proda u smiraj prelaznog roka ukoliko dođe neka jaka cifra

                          Comment


                          • Ne sporim ja da igramo odlicno ove sezone, imamo dobar tim i ozbiljnog trenera koji je to sve slozio kako treba i postavio taktiku, pojacanja su za sada opravdala manje-vise ulogu. Ne uporedjujem uopste tim i igru sa proslom godinom i sezonom, nego samo upozoravam da se malo spusti lopta pre svega u javnosti kod navijaca i zvezdasa. Siguran sam da u klubu dobro znaju koliko je Krasnodar nezgodan i kvalitetan protivnik i siguran sam da oni ne lete previse i ne dizu euforiju, pogotovo trener i strucni stab. Ovo za mentalitet se vise odnosilo na navijace i javnost, da se ne pravi medvedja usluga igracima i klubu.

                            Comment


                            • Boaci
                              8 utakmica
                              9 golova
                              72 minuta prosjek po golu.

                              Comment


                              • Mozemo mi za Boacija traziti 15 miliona ali samo ako on zeli ostati. Mi smo zaradili dosta na transferima i ne zuri nam se ali ako on zeli da iskoristi dobre igre da predje u TOP5 liguonda ga tesko mozemo zadrzavati. Realno ako ispadnemo od Krasnodara Boaci ide. Ako prodjemo treba da ostane bar do zime.

                                Comment

                                Working...
                                X