Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A sad prelaz

    I kazem sebi e neces ih vise gledati i svaki put ih gledam..

    Comment


    • Prvi put gledam ove sezone i sad bih naravno trebao reci da sam razocaran ali necu zato sto je ovo ocekivano. Gradacija raspada slicna nuklearnoj katastrofi, kad prezivis prvi udar sjebe te osiromaseni uranijum tj stoka u upravi, koja godinama prosipa radijaciju kao iz kace za kupus i unistava ono malo jada sto je ostalo.

      Mesija u vidu Terzica, kriminalca sa Interpolove poternice koji se kune u sve rodjeno da dinara uzeo nije a sklapa pakt sa djavolima Zahavijem i Ramadanijem i prodaje za tepsiju ribe ono malo talentovane nejaci sto imamo.

      Igra ti Vered, Vieira, Parker, Mbodj... you tube igraci, epizodisti koji ce nas tuziti za godinu dana.
      Pustiti decu da igraju lopte, ubudjale preradjevine od igrace, poluprodukte proterati.

      Kao i u Partizanu sto sansu daju propalom Bojinovu umesto Saponjicu i ostaloj deci.
      Tuga srpskog fudbala.
      Last edited by Indigo; 09-08-15, 17:13.
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Indigo brat moj konačno se setio da dođe na forum <3 Još Wadu kriminalca da nateramo
        sigpic

        #PRAVDA ZA BRAĆU

        Comment


        • kaem ja prelaz

          Comment


          • Originally posted by Avramovic View Post
            kaem ja prelaz
            samo sto sam upalio stream...
            Originally posted by Vladan
            SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
            :vinjaksmajli:

            Comment


            • Da, da burazeruu

              Comment


              • Terza obecao nagradu ako dobiju Vozdovac,mozda povisio premije na poluvremenu.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Regularni smo kao Turci a atraktivni kao treca podunavska liga.

                  Ima da navijam za Vosu zivota mi.
                  Pozdrav za brata Gangaru <3
                  There's something wrong with me chemically
                  Something wrong with me inherently
                  The wrong mix in the wrong genes
                  I reached the wrong ends by the wrong means
                  It was the wrong plan
                  In the wrong hands
                  With the wrong theory for the wrong man
                  The wrong lies, on the wrong vibes
                  The wrong questions with the wrong replies

                  Comment


                  • Od ovih prelaza moze lepo da se zivi.
                    Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                    Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                    Comment


                    • Utakmica je regularna. Na ovoj temi se komentatise o FK Cz. O regularnosti pišite na JSL temi. Ne znam koji su to fazoni o regularnosti, uhvatili svi u foru pročitaju vest i komentarišu. I kapiten Voždovca je zaslužio dva crvena.

                      Katai i njegova malenkost napolje, mrcina lenja. Cim je izašao dali smo dva gola i ubrzali igru.
                      Sjašite malo sa Zvezde i regularnosti, Partizan je nameštao 7 godina pa nikom ništa.


                      Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                      Last edited by Cassius Clay; 09-08-15, 18:01.

                      Comment


                      • Dva crvena minimum i jedno 4 zuta

                        Comment


                        • Originally posted by rope View Post
                          Od ovih prelaza moze lepo da se zivi.

                          Премијер решио да смањује дуг

                          Comment


                          • Originally posted by Avramovic View Post
                            Dva crvena minimum i jedno 4 zuta
                            Minimum minimuma. Mbođ treba da radi individualne treninge orjentacije u prostoru, okretanja oko svoje ose, Petkoviću traka. Vered sjajan. Ugo očekujem bolje, biće fizički doteraniji... Ibanjez se trudio, solidan.
                            Sve u svemu umesto Mbođa Luković. Donald (ako dođe)umesto Ristića... i Plavšić sutra dolazi da ne zaboravim.

                            Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока

                            Comment


                            • Originally posted by Uroš View Post
                              Utakmica je regularna. Na ovoj temi se komentatise o FK Cz. O regularnosti pišite na JSL temi. Ne znam koji su to fazoni o regularnosti, uhvatili svi u foru pročitaju vest i komentarišu. I kapiten Voždovca je zaslužio dva crvena.

                              Katai i njegova malenkost napolje, mrcina lenja. Cim je izašao dali smo dva gola i ubrzali igru.
                              Sjašite malo sa Zvezde i regularnosti, Partizan je nameštao 7 godina pa nikom ništa.


                              Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                              Regularno kao u beton ligi kada gostujuci tim odluci da izgubi zbog gajbe piva i prasetine kod cika Joce...
                              Ibanjez, sirovina otpad iz nogometne lige Hrvatske...

                              A Zvezda svetica nikako ne namesta, evo vec dva puta prelaz i regularno sve xaxaxa... kao u lose radjenoj indijskoj seriji.

                              A evo javlja se i fantom iz neke stare opere, fantom koji je klub ugrobario i ostavio na ivici kolapsa javlja se kao novi mesija. Da, da, Vesic glavom i bradom.
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Utakmica je regularna. Na ovoj temi se komentatise o FK Cz. O regularnosti pišite na JSL temi. Ne znam koji su to fazoni o regularnosti, uhvatili svi u foru pročitaju vest i komentarišu. I kapiten Voždovca je zaslužio dva crvena.

                                Katai i njegova malenkost napolje, mrcina lenja. Cim je izašao dali smo dva gola i ubrzali igru.
                                Sjašite malo sa Zvezde i regularnosti, Partizan je nameštao 7 godina pa nikom ništa.


                                Послато са GT-I8260 уз помоћ Тапатока
                                Regularno kao izbori u juznom sudanu, predlazem da kad se igra protiv zvezde iskljucenje sledi posle 3 crvena ili da se ako protivnik da 2 gola to ne racuna i krene od nule.
                                Не постоји навијач Партизана који не зна Душкову епску реченицу: “Ми навијамо за Партизан пре свега зато што га волимо, а тек онда зато што је најбољи.”
                                Писао је и говорио чика Душко: “Партизан је добар. Толико добар да не морамо мрзети друге.” “Није увек лако, али је увек лепо навијати за Партизан.”“Ко је партизановац не треба му још много да би био срећан.” “Децо, водите рачуна како се понашате на Југу. Нисте у школи.”

                                Comment

                                Working...
                                X