Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srdjane Srki... vidim da je tebi do Jovane sa Arene mogu da ti kažem gde je ako je i dalje na Karaburmi. Bivša mnogih fudbalera... kombinacija. Iz razgovora znam za neke skype seanse. Ali ništa nenormalno, i ja se nadam da ću gledati Jovanu... na Areni.

    Biće prenos nisu ludi da se igraju sa glavom.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Sto u 17, majku mu? Ima da pocrkaju igraci po vrucini.
      Neće, sutra popodne se najavljuje kiša, padace preko noći i u nedelju pre podne.. Taman će biti prijatno pred utakmicu, oko 21-22c se najavljuje

      Comment


      • Originally posted by Боги View Post
        Neće, sutra popodne se najavljuje kiša, padace preko noći i u nedelju pre podne.. Taman će biti prijatno pred utakmicu, oko 21-22c se najavljuje
        Ziv bio, veliki ti porast'o.
        Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

        Comment


        • Radice se trava na Marakani, a možda i komplet tribine.

          Comment


          • Originally posted by suptil View Post
            Велика је штета што Мићко није дошао. Из мог угла он је и замена за Доналда. Дечко је универзалац. Са том ротацијом Доналд - Мићко и у перспективи ЛеТелек - Бабић нама је комплетна одбрана и средњи ред домаће проитводње. Без странаца. Што је свакако импресивно. Што се Срнића тиче тако је то у спорту. Све зависи од тренера и његовог стила игре. Неки тренер те намерно закове за клупу ко Гутелс Пиксија и ту ти је крај. Милоје познаје доста играча, зна шта могу. Такву политику довођења домаћих играча ће и наставити. За мене је први пик у прелазном року Мићко. Има да навијам за Крила Совјетов да се не врате у Прву руску лигу.
            Kratkorocno sa Mickom bi dobili sirinu u rotaciji, ali dugorocno je on za mene visak.
            Ja ga pamtim iz onog perioda kod nas, i osato mi je u secanju kao velika neznalica
            Moguce da je napredovao i fizicki ojacao, ali sam se uvek cudio sta je Robi vidio kod njega !

            Povratkom Jovicica izbubio bi se smisao njegovog bitisanja u Zvezdi, jer bi rotirao sa klupe.
            Te minute u JSL moze da rotira Racic ili da igramo sa 2 spica.
            Jovicic i Miailovic nisu dobar tandem, narocito kada ode Kanga i na krilu imamo Srnica/Milica.
            Na sredini nam treba igrac sa vise tehnike, od kojeg treba da krecu sve akcije.

            Nas prelazni rok treba da bude usmeren ka pronalazenju alternativa za Donalda i Kangu.
            U suprotnom cemo proci cemo kao Partizan.
            Prodali Milinkovica, odbrana suplja kao sir.
            Otisao Leonardo, muce se u napadu.

            Comment


            • Originally posted by Боги View Post
              Radice se trava na Marakani, a možda i komplet tribine.
              Bogi, spomenuo si to vise puta (za travu). Odakle ovaj info? Jel pouzdano?

              Comment


              • @many man za mene je Micko veci potencijal od Donalda, sad sto postoji kod mnogih animozitet za Micka tu ja nista ne mogu. Decko je pokaziovao kod Robija da je univerzalac igrao je i halfa, i zadnjeg veznog. Moja percepcija je da bi Micko bio odlicno resenje. Na kraju krajeva i za trenera on je bio prva tj. medju prvim zeljama za dolazak.
                Ovo oko trave i mene zanima, tj. rokovi.

                Comment


                • Originally posted by Боги View Post
                  Radice se trava na Marakani, a možda i komplet tribine.
                  Pravda za semafor!

                  Bravo za DŽ ulaz, možda i bidne 20K duša..

                  Comment


                  • Originally posted by salelesa View Post
                    Pravda za semafor!

                    Bravo za DŽ ulaz, možda i bidne 20K duša..
                    Zamisli kakva ce hajka za sezonske da bude ukoliko remiziramo u Rusiji. Ovi rezultati Zvezdini su nesto posebno. Da se razumemo ja ocekujem da petardiramo kuci ali mi je iznenadjenje da peterdiramo i na strani rutinski.

                    Comment


                    • Originally posted by suptil View Post
                      Zamisli kakva ce hajka za sezonske da bude ukoliko remiziramo u Rusiji. Ovi rezultati Zvezdini su nesto posebno. Da se razumemo ja ocekujem da petardiramo kuci ali mi je iznenadjenje da peterdiramo i na strani rutinski.
                      Da mi petardiramo Ruje i komšije, a po Surdulicama i Ivanjicama može i po 0:2..

                      Comment


                      • "Нереално Курсула" Бачку можда и петардирамо, чисто да демонстрирамо силу, одличн излог за анализу од стране Руса и Партизана. Нека гутају кнедле до миле воље.

                        Comment


                        • Fratria će biti uz naše navijače podška Zvezdi u Rusiji. I to je važno za igrače. Da vide gde god otišli da imaju veliku podršku.

                          Postoje odredjene stvari koje bi me razočarale...

                          1) Ispadanje od Krasnodara - ali bih bio i dalje veoma zadovoljan pokazanim
                          2) poraz u derbiju, mada sam 100% siguran u pobedu.

                          E sad isu one kritične

                          3) Prodaja Kange i Boaćija
                          4) Prodaja Le Taleka i Donalda

                          Ovo pod 3 i 4 u ovom trenutku ne sme da se desi, eventualno jedna iz kategorije 4 uz zamenu.

                          Kanga i Boaći ne smeju da idu ni za 5 miliona. Zamenu nemamo.

                          Problem za LE po meni predstavlja Plej of. Tim koji vodi sa 12 bodova npr i jesenji je prvak, mogao bi sebi da priušti da dovede i promeni par igrača u zimskom i održi razliku i uzme titulu a ujedno uigra igrače za kvalifikacije. Ovako i ako ostane, Boaći će ostati do sledećeg leta kao i Kanga i onda ispočetka. Drugačije bi bilo da nema plej ofa, proda se Kanga, dovede se neki Budesku na zimu i uigrava se do LE. Jedino ako možemo da imamo i Kangu i Boaćija a i da dovodimo njihove buduće zamene.

                          Comment


                          • Bice jako tesko zadrzati Kangu i Boacija, imace odlicne ponude, pitanje je dal cemo moci da odbijemo sve.

                            Comment


                            • Originally posted by marko_pantelic View Post
                              Bogi, spomenuo si to vise puta (za travu). Odakle ovaj info? Jel pouzdano?
                              Nije moj info, ali jeste od pouzdanih ljudi

                              Comment


                              • Originally posted by Боги View Post
                                Nije moj info, ali jeste od pouzdanih ljudi
                                A kada ce poceti rekonstrukcija terena, jel se zna neki datum okvirno?

                                Comment

                                Working...
                                X