Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iako ju je plasirao informer, to je već i realnija priča od onih 8 u Hofenhajm.

    Comment


    • Jbg, imali smo ih.. sudija očajan, najviše na štetu samog fudbala!

      Našima osim sebičnosti Kange, zameram što prva dva pasa većine polu kontri nisu idealna, mora to bolje i sa više koncentracije a manje panike..

      Šteta za neiskorišćene šanse, teren horor, nadam se da mašine i ljudstvo počinju frst ting in d morning da uklanjaju stari.

      Comment


      • Katastrofa od fudbala od drugom...meehhh
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Iskreno razocaran sam , jesmo bili umorni i istroseni ali smo ovo morali da dobijemo.Imali smo ih. Srnić sta reci. Idemo dalje.
          Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

          Comment


          • Sad ako krene rasprodaja...jebes onda sve...Nije Pesic klasa Boacija...nikako...
            "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

            Comment


            • Na kraju utakmice igrači Partizana opkolili sudiju Grujića,
              zato što je ovaj produžio meč za samo 2 minuta.
              Takođe mislim da je moralo da se igra bar još 3 minuta,
              ali kod ovih ja nisam primetio ambiciju da daju gol Zvezdi
              tokom cele utakmice.

              Comment


              • Miloje je po meni ovoga puta promasio sa izmenama, nije smeo da drzi ovoliko Srnica koji se nije video na terenu, o njegovoj sansi da ne pricam
                onako se ne puca kad ti je golman vec legao vec se lopta podbode i prebacuje preko golmana.
                Imali smo ih i to smo morali da realizujemo.
                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                Comment


                • Zato će Boaće i Kanga da odu za keš dok još mogu, Boaće je top napadač ali Kanga je pokazao zašto nikad neće biti klasa. Jednostavno misli sad da je bog i boli ga uvo za sve, samo šuta. Prošle godine je isto ovako igrao.

                  Žmureći bih uzeo pare za obojicu i doveo dva top igrača umesto njih. Dostojne zamene, možda i bolje igrače. Vi što pričate da nema, niste ni znali za Boaćija. Ko zna ko je sve u opticaju


                  Za Srnu sam pričao, volim ga, ali u ligi nema šta da traži.

                  Comment


                  • Ne znamo kakve sve probleme imaju...Izgleda je Milic povredjen, Radonja ne moze..videlo se i kad je usao...jedino je Adzica imao kao opciju...Nije Miloje bas imao izbora, covek je postavio igru kako je morao...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by crni_redstar View Post
                      Prvi put me trener razocarao. Drzi srnica ceo mec, pesic na losoj poziciji, ubacuje milijasa...donald zeli u bolju ligu? Gde ces ti druze? Kanga se nalozio da ce uci opet sa 40 m. Partizan dosao po bod i OSVOJIO GA! Drago mi je sto je krsticic tu-odlican je bio. Odbrana takodje, stojkovic se nesto gubio. Razocaran sam kao retko kad.
                      Moraš da shvatiš da mu je Srnić vanbračni sin

                      Šalu na stranu gotivi Srnu čovek, jbg svako ima svoje. A za Donalda se slažem, plafon je njemu Zvezda.

                      Comment


                      • Једноставно дерби је дошао пребрзо. Очигледно је Звезда боља, али рецимо Радоњић се није видео од кад је ушао. Од сутра се мења ова трава коначно.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Zato će Boaće i Kanga da odu za keš dok još mogu, Boaće je top napadač ali Kanga je pokazao zašto nikad neće biti klasa. Jednostavno misli sad da je bog i boli ga uvo za sve, samo šuta. Prošle godine je isto ovako igrao.

                          Žmureći bih uzeo pare za obojicu i doveo dva top igrača umesto njih. Dostojne zamene, možda i bolje igrače. Vi što pričate da nema, niste ni znali za Boaćija. Ko zna ko je sve u opticaju


                          Za Srnu sam pričao, volim ga, ali u ligi nema šta da traži.
                          Pa jasta...da takvi kao ti vode klub i posle svake utakmice menjaju po 5 igraca...mi bi se ugasili odavno..a LE bi jos uvek gledali samo na Areni...jel moguce da pises ovakve stvari????

                          Bitno da su nas uveli njih dvojica u LE, nisi se radovao....Svaku priliku docekas da opljunes po strancima....posumnjacu da si rasista...
                          Last edited by ZvezdaIznadSvega; 27-08-17, 20:09.
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Nemam pojma zbog cega smo celo drugo poluvreme bunarili bez neke posebne zelje da bilo sta odigramo. U prvom smo bili bolji i bas je delovalo da cemo ih slomiti vec u prvih 10-15 minuta drugog.

                            Sto se derbija tice, kod mene nista posebno euforija, bas sam mirno odgledao utakmicu, osim sto sam par puta oterao u pm Srnica i Pesica jer nisu u stanju da dodaju loptu. Ok je, razumem ja umor, ali necemo se proslaviti u Evropi ako je igracima toliki napor da igraju dve utakmice nedeljno.

                            Kasnio je Milojevic i sa izmenama, Srnic je komotno vec na poluvremenu mogao da izadje, jer se videlo da nema teorije da ista uradi nakon one babske lopte u prvom poluvremenu kad je imao Boacija samog na pet metara, kao i nakon onog zicera.

                            Inace, dosta smo snaznija ekipa, i kad god je to tako bilo uspevali smo da uzmemo titulu, tako da se i ne brinem previse. Ipak, za nesto jace nam zaista fali dobar ofanzivac. Nadam se da nece vratiti onog debila Lazica jer su Vujadin i Le Talek duplo bolji stoperi od njega.

                            Comment


                            • Nema srece sa srnicem! Tesko u evropu sa takvim balvanom. On je za mene bivsi igrac!

                              Comment


                              • Kanga je veceras privatizovao utakmicu.
                                Boaci na žalost prokleti teren mu je odmogao.
                                Ali Pešićev šut već sam je video u mreži.
                                Navijanje opet katastrofa barem ono sto sam cuo preko tv-a isto kao i protiv Krasnodara.
                                Šteta velika šteta, oni sansu nisu napravili.
                                Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                                Comment

                                Working...
                                X