Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Боги View Post
    Bolje sad primiti gol nego u naredne dve.
    U naredne 3 da ne primimo gol (Krasnodar, Borac Cacak i revans u BG), a u cetvrtoj nek bude penal za njih i isti rezultat kao i danas

    Comment


    • Originally posted by taliesin View Post
      Srecna, povoljna i ohrabrujuca okolnost je da cemo vecinu igraca koji su danas istrcali na teren retko gledati kad prestane ovaj period sezone sa dve utakmice nedeljno.
      Neka ih i gledamo, samo da sto duze potraje taj period koji spominjes...
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • Originally posted by mad for red View Post
        U naredne 3 da ne primimo gol (Krasnodar, Borac Cacak i revans u BG), a u cetvrtoj nek bude penal za njih i isti rezultat kao i danas
        Prevideo sam Borac..Mislio sam na Partizan i Krasnodar

        Comment


        • Jasno je bilo po sastavu kakva ce ovo utakmica da bude, ali je pozitivno sto i kad Milojevic ima ovakve fiks ideje- mi uspemo bez vecih problema da pobedimo. Ipak kada se napravi kakav-takav sistem, onda je bas bas lako da se vidi koji igraci nisu "fudbalski" dorasli ovom timu.

          Gobeljic nije desni bek, ima bezveze da ga upropaste. On kad je igrao to, bio je u trecoj ligi, cim je presao u vezni red odigrao je sezonu zivota.

          Frimpongu svaka cast na golu, ali on je bolno neinteligentan igrac. Danas i on i Babic ne izlecu na blok kako treba, a Gobeljic 20 metara iza njih stoji.

          Vezni red Racic-Milijas je horor. Racic je odigrao solidnu utakmicu, ubedljivo najbolju od kada je u prvom timu, ali i to bi moralo da bude bolje, odnosno mora brze da se oslobadja lopte, nema on potrebe mnogo da je zadrzava jer nije na njemu da kreira.

          Ilic dosta dobar za ono malo vremena, vidi se da je seniorski igrac, bez obzira na godine.

          Rikardinjo je igrac poteza, ali ja prosto nisam ljubitelj takvih igraca. On mora mnogo vise da grize, da uzima odgovornost, da dribla, itd.

          Milic bas bas odudara nekvalitetom. Nije ni Adzic mnogo bolje odigrao danas, ali ovoliko mucenja s loptom kod nekog ofanzivnog igraca bas dugo nisam video.

          I neki generalni utisak- nikad slabija SL. Ne racunajuci nas i Partizan, mislim da su svi ostali timovi slabiji nego sto su bili prosle sezone.
          Last edited by Markoss; 13-08-17, 18:07.

          Comment


          • Odlična utakmica Račića na kraju krunisana zasluženim golom. I ne mislim da je bila utakmica za zaborav. Odigrali smo dobro imajući u vidu da je ovo druga postava. Svaka čast ekipi Bačke na hrabrom i otvorenom fudbalu. Treba nam što više ovakvih mečeva u ligi, a ne da protivnik igra bunker sve dok ne povedemo 3:0 pa se tek onda otvori. Samo ovakvim utakmicama ćemo poboljšati kvalitet lige i rezultate u Evropi. Frimpong još jednom pokazao da je tempirana bomba. Par dobrih čišćenja i postignut pogodak ali i veliki padovi koncentracije od kojih je jedan i rezultirao primljenim golom. Meni vrlo drag i simpatičan igrač ali u Zvezdi ne može da bude ništa više od 3. ili 4. opcije na štoperu.
            P. S. Direktoru stadiona Ćoroviću svaka čast, svaka čast majstore, bravo...

            Comment


            • Резултат добар имајући у виду терен, а гол је морао некад да се прими, мада је реакција могла да буде боља. Рачић чак и није био ужасан као обично, драго ми је да се уписао. Рикардињо у првом полувремену добар, у другом невидљив. После три корнера три гола, то је охрабрујући податак. Негативни утисак утакмице је колико је Гобељић оперисан од фудбала. Много дечко не зна. Пресекох се кад је ушао Канга да се случајно не повреди на овој њиви. Лука Илић доста солидан за ово мало времена. Идемо даље, да обезбедимо добар резултат у четвртак у седам.

              Comment


              • Nije mi se dopao Babic danas. Delovao je sporo, jako lose reagovao kod gola kao i u jednoj slicnoj situaciji u prvom delu. Ja bih ostavio La Taleka nazad a Gobeljica ubacio na dmc, mislim da je to manje tumbanje od LT u sredini, Babic nazad.
                Radonjic bi mogao biti paklen igrac.

                Comment


                • I da, Rikardinjo danas solidan u prvom poluvremenu, par lepih poteza, naročito onaj kojim je izbacio Pešića u 100% šansu. U drugom poluvremenu osetno slabiji i mislim da je dobar potez Milojevića to što ga nije izveo iz igre i verovatno ga izložio novim zvižducima već ga je pustio da do kraja ostane i možda napravi neki dobar potez čime bi sigurno podigao samopouzdanje koje je na veoma niskom nivou. Nije on neznalica, danas nije bio ništa lošiji od Adžića i naročito Milića ali oni zajedno nemaju ni polovinu njegove godišnje plate tako da ako se nešto ozbiljno ne promeni u njegovoj igri mislim da je rastanak na zimu neminovan.

                  Comment


                  • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                    Neka ih i gledamo, samo da sto duze potraje taj period koji spominjes...
                    Meni stvarno nije jasno sta ljudi vide u igracima kao sto su Milic, Gobeljic ili Frimpong pa ih dovode i jos placaju da igraju ono sto igraju. Hajde ovi igraci poput Racica i Adzica, blamiraju se ali su bar klinci, naucice. Ali dovedes igrace u ozbiljnim godinama koji bukvalno pas igracu do sebe ne umeju da daju. Onaj pokusaj Milica kad je predriblao samog sebe i izasao s loptom u gol aut je akrobacija koju treba snimiti i pokazivati igracima u okviru serije "Najsmesniji video", a Gobeljicu ce Borjan imati sta da kaze u svlacionici zbog ovog gola koji je primio od najgore ekipe lige. Je li izbrojao neko koliko puta su igraci Backe imali suitacije 4 na 3 jer su Gobeljic i Andjelkovic cesali jaja glumeci neke ofanzivne bekove? Ja sam bar tri situacije izbrojao, jednom je Babic izblokirao centarsut, jednom je Frimpong uklizao i izvadio nas, treci put smo primili gol.

                    Rikardinjo treba da dobije jos jednu sansu da igra na istoj ovoj poziciji ali s normalnim saigracima, ako ni tada nista ne pokaze ne vidim kako on uopste moze da opravda pare koje smo dali za njega. Imao je par dobrih fora, ocigledno zna da igra fudbal, ali s obzirom na to da imamo ovo glupo ogranicenje u broju stranaca nama treba stranac koji ce ozbiljnije da utice na igru celog tima.
                    Everyone is entitled to his own opinion, but not to his own facts. - Daniel Patrick Moynihan

                    Comment


                    • Riakardinja posmatram iskljucivo kroz prizmu ulozeno/pokazano na terenu, da on zna da igra fudbal zna, da ima povremeno dobre minijature i poteze ima, ali to je jednostavno nedovoljno za nas.

                      Comment


                      • Da ne bude da ga stalno kudim, Sutlijaš danas 3 kornera, 3 gola.. eh, kad bi postojale rukometno hokejaške izmene pa da uvodimo Mikija za kornere, i samo tad!

                        Comment


                        • Nasi nesrecni novinari kazu : ,,Krasnodar strasno oslabljen, Gazinski slomio nogu" !
                          Evo ga isti protiv Akmkara od prvog minuta, skakuce kao cigra
                          Last edited by many men; 13-08-17, 19:01.

                          Comment


                          • Bila je i prvo na njihovim portalima vest da je slomio nogu, moguće je da su to bile neke prve pretpostavke. Inače Gazinski vrlo, vrlo bitan igrač Krasnodara.

                            Comment


                            • Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                              Bila je i prvo na njihovim portalima vest da je slomio nogu, moguće je da su to bile neke prve pretpostavke. Inače Gazinski vrlo, vrlo bitan igrač Krasnodara.
                              Ja sam vidio posjekotinu, ali slomio nogu juce a danas ore po terenu je stvarno previse

                              Comment


                              • Cetvrti mec ove godine koji sam gledao uzivo i nekako mi je pozitivna atmosfera oko ovog tima.. Losi smo bili, jeste drugi tim ali i Backa nije bas za sparing. Gobeljic, ako je zadnji vezni zasto mu se izmislja topla voda. Bio je jedan od najlosijih na terenu i Borjan bas vikao posle gola. Ne znam koliko Rikardinjo moze da podigne nivo ali ovo je bas lose. Milic, Mali Sapke, Andjelko su vodili tesku bitku sa loptom, sobom, protivnikom i terenom. Kad ovi iz Krasnog vide teren ima dodatno da se skenjaju..

                                Comment

                                Working...
                                X