Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Decak iz vode View Post
    Oki

    Evo nekih od kandidata:

    Bogi, Markoss, Manoly, Valensija, mister-no, Casanova...
    Sto sebe izbegavas?

    I ti naravno..

    Comment


    • Originally posted by 61563 View Post
      Slazem se,a ja verujem da ovaj tim ostaje svakako,a ne sumnjam ovo godine u titulu ,sad nesto citam cujem ovi se spremaju da prodaju Djurdjevica,izgleda u Oly,al to bolje mozda zna neko iz njihovog tabora,ni ne misle da pojacavaju odbranu struka im tako procenila,dosta im onaj mucenik iz Vesterla,Muskrona,bese Miletic 2
      Ma odbrana im je katastrofa, nas Vujadin je za Cirkovica Rio Ferdinand. Bekove necu ni da uporedjujem tu smo za klasu jaci... Opet kazem, samo da zadrzimo strance, a ne moraju vise nikoga da dovode. Djurdjevic ce otici mada se ja njega ne plasim, nas Bocko je za njega definicija napadaca. Bice ovo bez sumnje lepa sezona, sa dosta radosti i titulom na kraju.

      Comment


      • Mislim da naš trener polako postaje ključna figura ove sezone. Ne glumi šmekera, nego fino i autoritativno postavlja stvari na svoje mesto. Kako njemu bude raslo samopouzdanje tako će i ekipa dobijati još više na sigurnosti. Za mene je on do sada potpuno iznenađenje. Mislio sam da će se izgubiti u veličini izazova koji klub predstavlja. I psihički, i fizički i taktički igrači su nam pod njim upgrade-ovani.

        Comment


        • Originally posted by Боги View Post
          Sto sebe izbegavas?

          I ti naravno..
          Poslao obojici

          Nisam ti ja za moderatora, em sam subjektivan em nemam vremena

          Comment


          • Originally posted by Decak iz vode View Post
            Poslao obojici

            Nisam ti ja za moderatora, em sam subjektivan em nemam vremena
            Vazi, javljaj odgovore..

            Comment


            • Originally posted by caniggia View Post
              Hvala, ali ja ne mogu, niti imam vremena..
              A i nisam vise mister-no, a planiram i ovaj nick da promenim samo mi nesto nece..
              Zvezda iznad svega je bio dobar moderator na b92 onomad.
              Jeste, ali kontam da mu je dosta moderisanja... da ne pominjem Abrahama i tu stariju gardu, oni sigurno nisu radi. Od stare garde Manoly, uvek je bio korektan...

              Comment


              • Originally posted by comedian View Post
                Mislim da naš trener polako postaje ključna figura ove sezone. Ne glumi šmekera, nego fino i autoritativno postavlja stvari na svoje mesto. Kako njemu bude raslo samopouzdanje tako će i ekipa dobijati još više na sigurnosti. Za mene je on do sada potpuno iznenađenje. Mislio sam da će se izgubiti u veličini izazova koji klub predstavlja. I psihički, i fizički i taktički igrači su nam pod njim upgrade-ovani.
                Apsolutno! Mislim da cemo jezivo biti dobri, bolji cak nego prvu polusezonu sa Grofom.

                Deki, ti si?

                Comment


                • a sta je sa barakudom jel zvao neko njega on bi bio odlican moderator
                  Doslo vreme pametan zaćuti, budala progovori a fukara se obogati.

                  Comment


                  • Zaista, Zisa ste zaboravili, odličan forumaš a i bio je mod.
                    Spoiler
                    Ako mi časi smrti postanu bliski,
                    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                    Nije umio da odstupi,
                    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                    Pao unapred, a ne unazad,
                    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                    Uračunato i u moj pad.

                    Comment


                    • Originally posted by Daba View Post
                      a sta je sa barakudom jel zvao neko njega on bi bio odlican moderator
                      Bravo. Kako sam zaboravio na njega Najbolji moderator na b92.

                      Samo nisam siguran da ce preci vamo...

                      Comment


                      • Mislim da je Bogi pravi predlog, nije pristrasan i pokazao je karakter, ako bude glasanje moj glas ide njemu. Mada i Dečak iz vode ako je rad da prihvati dobar izbor.
                        Last edited by VLADIMIR PERIC VALTER; 05-08-17, 17:15.

                        Comment


                        • Da pozdravim i ovde gospodu "cigane" a i ostale naravno...

                          Sto se mod funkcije tice, kao sto rece decak iz vode, nisam ja vise za to...malo bih da odmorim i da se podsetim kako to bese iz perspektive forumasa..
                          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                          Comment


                          • Poslao sam poruku barakudi, nadam se da ce prihvatiti da i ovde bude nas moderator.

                            Comment


                            • Originally posted by Decak iz vode View Post
                              Apsolutno! Mislim da cemo jezivo biti dobri, bolji cak nego prvu polusezonu sa Grofom.

                              Deki, ti si?
                              Nisam Počeo sam pre par godina pisati na onom frontu, pa sam odustao. Odlučih da iskoristim prebeg džedaja i da se aktiviram

                              Comment


                              • Da barakuda, zis, manoli, markos ima ih jos koji bi to super radili.

                                Comment

                                Working...
                                X