Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sigurno najkompletnijeg igrača smo izgubili, za mene i najboljeg. Šta je tu je, samo da sada Čaušić ne bude taj koji će nositi igru jer isti nema kapaciteta za to.

    Očekujem odlazak Savića, Milića, a za njima i Srnića.

    Comment


    • Evo sta kaze Krle...bode oci recenica, "nije pitanje novca, vec dostojanstva"...opet je pilicario Terza

      https://www.instagram.com/p/Br3GP0-h...=1uxljh2815dq0
      "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

      Comment


      • https://www.mozzartsport.com/fudbal/...-rodica/315256

        Ovaj ce sve da rasproda
        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

        Comment


        • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post

          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
            Aj što će da rasproda, nego što je sve kod njega povoljno kako vidim.......

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Aj što će da rasproda, nego što je sve kod njega povoljno kako vidim.......
              Ostavljate prostora da se nadamo tituli.... ?
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Nadam se da ce ostati Ben i Rodic, inace ovo bi drsticno mogao da bude slabiji tim na prolece.

                Comment


                • Originally posted by Constantin View Post
                  Ostavljate prostora da se nadamo tituli.... ?
                  Ma kakvi, bez lažne skromnosti mi i sa drugim timom uzimao domaćicu na +9 trenutnih.

                  Originally posted by VLADIMIR PERIC VALTER View Post
                  Nadam se da ce ostati Ben i Rodic, inace ovo bi drsticno mogao da bude slabiji tim na prolece.
                  Ne smem ništa da mislim da se opasno ne bih razočarao.

                  Za Bena iskreno ne verujem da će ove zime da ode, ali zato leto ne maši kakva nam je praksa poslovanja.

                  Comment


                  • Originally posted by Brajkula View Post
                    Aj što će da rasproda, nego što je sve kod njega povoljno kako vidim.......
                    Sve dok su provizije netaknute, koga briga za cene...modus operandi sportkih radnika u Srbiji...
                    "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Ma kakvi, bez lažne skromnosti mi i sa drugim timom uzimao domaćicu na +9 trenutnih.
                      Nešto se ne sećam da ste nas i s prvim timom dobili

                      Dominira "novi Obilić", nameštamo, sređujemo u bodove pretvaramo....Terza je popustio, dogovor je pao
                      sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                      Comment


                      • Originally posted by Constantin View Post
                        Nešto se ne sećam da ste nas i s prvim timom dobili

                        Dominira "novi Obilić", nameštamo, sređujemo u bodove pretvaramo....Terza je popustio, dogovor je pao
                        Dobili smo vas na Marakani, super pobeda, 2:0.

                        Inače, rastajemo se i sa Stoiljkom, to je i očekivano, baš nije opravdao očekivanja.

                        Comment


                        • Dobili smo ih s drugim timom

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Dobili smo ih s drugim timom
                            Mi smo igrali sa "trećim timom"......na samom početku prvenstva je to bilo. Iz aviona, nakon utakmice sa Makabijem u Tel Avivu. Pola ekipe je bilo pospano. Zato ste pre par kola na Čairu jedva izvukli doope Sreća vas je pogledala pa ste izjednačili i izvukli se kao Partizan
                            sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                            Comment


                            • Srećna Nova godina i da slavimo titulu opet a zatim da ponovimo ono što smo učinili ove godine. sve najbolje!
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Bahtalo Nevo berš, komšije.
                                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                                Meša Selimović

                                Comment

                                Working...
                                X