Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srećna Nova crveno-beli....želim vam da i ove godine budete dostojni reprezenti u evropskim takmičenjima. Za koji deo se izborite
    sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

    Comment


    • [emoji41][emoji41][emoji41]
      “La vostra fama è come il fiore, che nasce e muore, e si secca allo stesso sole che gli ha dato vita dall'acerba terra"

      Comment


      • Ko nije pročitao

        http://mondo.rs/a1156067/Sport/Fudba...Milojevic.html

        nek baci oko okano moje jedino.

        Comment


        • Kosan je jedan od glavnih katalizatora uspeha gde god je radio...Covek drzi fudbal u noktu malog prsta i mozda je trenutno najveci kapital koji imamo.
          "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

          Comment


          • Originally posted by Constantin View Post
            Imaš dva tridesetogodišnjaka golmana (ne znam koji je treći) i "rezervišeš" mladog reprezentativca....meni je to dobar posao.
            Izvinjavam se na kasnom odgovoru. Pa Borjan, Popovic i Supic.
            You see, in this world there's two kinds of people, my friend: Those with loaded guns and those who dig. You dig.

            Comment


            • Originally posted by blond View Post
              Izvinjavam se na kasnom odgovoru. Pa Borjan, Popovic i Supic.
              Da, Supić.... 37. godina. Kao što rekoh...
              sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

              Comment


              • Ma vrlo verovatno da će prodati Borjana, tako da nemamo tri, već jednog i po.

                Comment


                • Ode Seki[emoji17]

                  Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                  Hated, adored never ignored

                  MUFC

                  Comment


                  • Originally posted by Miki28 View Post
                    Ode Seki[emoji17]

                    Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
                    Slava mu

                    Comment


                    • Leta gospodnjeg 2007. uđem vam ja u kladionicu Soker u Beogradu u ulici Gospodara Vučića, kad jedan čičica sedi za ruletom sam i igra rulet, priđem i ja ruletu ( ne čičici ) da "namažem" malo, kad ono ni manje ni više Šekularac, naravno kao stari dobri ciga tu ide odmah baci pet, hoće li, on kaže hoće itd. Čovek je bio preinteligentan, hiperaktivan, čas uplaćuje pare, čas isplaćuje, jednostavno pojava od čoveka.

                      Počivaj u minu legendo svega - fudbala, šaha, igara na sreću i lagnodnog života.

                      Comment


                      • Pocivaj u miru legendo...

                        "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                        Comment


                        • Ode Gospodin Zvezdas. Pocivaj u miru, legendo.
                          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                          Meša Selimović

                          Comment


                          • Najveci igrac kog je ova zemlja ikad imala, zvezdas do kostiju, sedam titula prvaka kao igrac, kad je bila prica da Bora Kostic mozda predje u Partizan, otisao je kod njega , kleknuo poljubio mu nogu i rekao molim te nemoj samo kod njih evo priznacu da si bolji od mene i dogovor je pao. Veliki Seki, ljudi su isli samo njega da gledaju, najveca legenda i igrac, slava ti majstore.

                            Comment


                            • Kakav je to bio majstor.

                              Počivaj u miru legendo.
                              I LOVE HOUSE MUSIC!!

                              Comment


                              • Pocivaj u miru Seki.

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X