Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Osim atletske staze, ja bih projektom predvideo i žičane ograde od krova do kanala (završetka redova stolica), kako ne bi više bilo baklji i topovskih udara na travi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Osim atletske staze, ja bih projektom predvideo i žičane ograde od krova do kanala (završetka redova stolica), kako ne bi više bilo baklji i topovskih udara na travi.
      Vala kad Turci, Poljaci i slični nemaju stazu atletsku, možemo i mi. To sa tim bakljama i ostalo je deo folklora od kad znam za klub, dakle sastavni deo, meni ne smeta dok ne počne da utiče na status kluba u svetu obzirom da imamo nakačenu etiketu loših momaka.

      Comment




      • Na zvaničnom instagram nalogu ima i video sa celim dresom.

        Danas revanš polufinala kupa sa Mladosti u Lučanima. Od 17:30.
        Сутра брзо долази - треба човек постати
        Нестали су кодекси, остали су комплекси
        Победе су порази, а исходи су потресни!

        Comment


        • Borjan, Stojković, Milunović, Babić, Rodić – Jovičić, Jovančić, Ben, Marin, Ivanić, Pavkov.
          Mislim da je trenutno ovo naš najbolji sastav, osim što bih ja umesto Žuleta ubacio Gajića.

          Comment


          • Jovičić se razgoropadio. Trenutno je klasa za Čaušića.

            Comment


            • Može se slobodno reći da je Nenad Krstičić najveći gubitak u deceniji i da je važniji igrač za nas bio i od Marina. Nije bolji ali očigledno bez Nenada je ovo sve jedan veliki kurac.

              Gubitak je i što nema izrazitog krila nego non stop igramo sa Marinom i Benom a to je sranje iako su odlično igrači. Nema krila uopšte. Lome ka unutra non stop.
              Last edited by Cassius Clay; 15-05-19, 16:55.

              Comment


              • Zna neko neki vic, da razbije ovu dosadu

                Comment


                • Znam ja vic. Žule Stojović najveći vic

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Znam ja vic. Žule Stojović najveći vic
                    Dobar

                    Čovek igra veći deo sezone kao naljoskan. Još više iritira sa ovom glumom.

                    Comment


                    • Fala Tuto. Jedva te prepoznah, vidim pormenio si stil pisanja a i preš'o si na ćirilicu.

                      Comment


                      • Ni da potrče, ko da će im noge otpasti. Vid sad šta rade Ben, Pavkov i Ivanić, lele, lele, lele. Pa ovi bre ko sa splava da su došli na utakmicu.

                        Comment


                        • Milojeva sramota ova polusezona. Ako ovako planira neka ide slobodno.

                          Comment


                          • Nadam se da će za ovo lezilebovanje biti kažnjeni sa 70% od plate. Sramota bre, da sam ja trener radila bi mokra čarapa, pa svima po guzici.

                            Comment


                            • Kazniti Milojevića. Ima klupu još 11 igrača kvalitetnih a gura Bena koji igra od juna i Marina i te igrače koji su potrošeni.

                              Što je tražio tolike igrače a igraju jedni isiti.

                              Samo neka ide više.

                              Comment


                              • Ne bi bilo loše da posle Gobelje uđe i Savić. Da sačuvamo ovaj rezultat.

                                Comment

                                Working...
                                X