Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako ste primetili navijači tačnije simpatizeri Zvezde su najveći mitomani na svetu. Tako izonanišu na nekoga pa posle ga zaborave svetlosnom brzinom.

    Plakanje za Kangom plač plač...Dodje Ben, sutra svi zaboravimo onog idiota jer je ovaj 5x bolji igrač.
    Ode Le Talek - plač, plač, sranje po upravi, dovedu Degeneka. Za 15 dana zaboravljen Le Talek.
    Ode Donald - plaču idioti opet, za 15 dana ga zaborave - kada vide upgrade Jovančića
    Ode Radonjić - plač oko procenata i oko svega. Zaboravljen posle prvog kontakta lopte Marina.
    Dodje Boaći - onanija masovna. Jao Boćko. Pojačanje iz Kineske lige - 2 gola za 6 meseci.

    Pavkov metne Liverpulu i u derbiju 2.

    Boaći maši sa 3 metra protiv Krasnodara, maši 2 atopostotne protiv Arsenala u gostima, maši protiv Kelna 10000% kada su svi nemo gledali na stadionu, kući protiv Arsenala glavom, sada u derbiju prvom gubi loptu i posle kontre primamo gol.

    Ali Pavkov je i dalje Panjkov. Milijaš je Sutlijaš. A Kanga i Boaće su Zvezdine zvezde.

    Sada dolaze igrači Ivanić i ekipa - opet plaču zvezdaši kažu gomilaju se igrači.

    A napomena jedna - za svo vreme piždenja 85% degenerika (zvezdaša) ekipa prezimela u LE i igrala grupu Lš i dobila prošlogodišnjeg finalistu u grupi smrti gde se njje kalkulisalo.

    A ne videh jednog da plače zato što ne igra Eraković, zato što ne igra Joveljić, Aleksa Terzić. Nisam primetio da je neko reako - Pavkovu šansa.

    Ne, Pavkov ne valja. Prva mu je mana što je Srbin. To mu je najveća mana i neoprostiv greh. Druga mu je mana što je došao iz Radničkog gde je otkinuo.

    Da je grejao klupu u nekoj Latini koja je bankrotirala u Seria B eee onda bi Pavkov bio igračina. Još da nije Srbin. Ih.

    Ne smem da zamislim šta bi bilo da je Boaće dao dva gola Liverpulu. Poslao sam jednom članu na pp, bili bi redovi sredom i petkom ispred zapadne tribine da ih Boaći ... od 12h do 14h.

    Mitomani. Ja sam davno naučio lekciju sa strancima. Trpeo sam Ruiza i Moučea jer sam mislio kvalitet ovo ono, ma ništa. Jebe mi se što si stranac, ako nisi kvalitetan ćao.

    Ben je igračina on može da ostane do kraja karijere.

    Comment


    • Ma je li? A što ne kupi neko iz Zapadne Evrope tu igračinu nego baš Kinezi? Što ga vratiše ako je dobar? Tipična menadžerska mućkalica a znam i ko mu je menadžer isti onaj koji gura Sumailu, Tanakana (??? kako se već zvao), Boaćija i sigurno ima još par igrača.

      Dokle bre više Pavkov da ispašta zbog Boaćija a još gore Joveljić. Neću to bre da gledam, neću.

      Comment


      • Uki, jel sve okej? Sa kim macujes?
        Hated, adored never ignored

        MUFC

        Comment


        • Ukica u fazonu



          "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
          Meša Selimović

          Comment


          • Originally posted by Konjokradica View Post
            Kako nema nikakve veze kad je klub nastavio da igra na istom stadionu u istim bojama i sa dosta istih igraca, a i navijaci predratne Jugoslavije logicno nastavili da navijaju za Zvezdu (izvor pokojni Mile Srbin koji je pricao o tome kako je navijao za Jugoslaviju pa je bilo logicno da posle rata navija za Zvezdu) ? Objasni sta smatras vezom ako to nije veza?
            Za Partizan si u pravu, to je strano telo, uljez u srpski sport osnovan od strane rezima, za Zvezdu nisi.
            http://www.novosti.rs/%D0%B4%D0%BE%D...B0%D0%BD%D0%B0
            "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
            Meša Selimović

            Comment


            • Znam kako je osnovana Zvezda, pitanje je kako nema nikakve veze sa FK Jugoslavijom. Pravno nema ali gore sam nabrojao u cemu ima.

              Comment


              • Originally posted by Konjokradica View Post
                Znam kako je osnovana Zvezda, pitanje je kako nema nikakve veze sa FK Jugoslavijom. Pravno nema ali gore sam nabrojao u cemu ima.
                Polemika je postojala i oko boje dresova. Prvobitno su prevladale tri boje, crvena, plava i bela, s petokrakom zvezdom na crvenoj podlozi. Neko među ovim mudracima je primetio da su to boje zastave Republike Srbije i da nije lepo, a još je i opasno - reakcionarno, da klub zbog toga dobije prefikis - srpski. Protivnika je bilo i za ideju da dresovi budu samo crveno-beli. Zaboga, bile su to boje SK 1913, kluba iz vremena okupacione vlade Milana Nedića (Beograd, 2. septembar 1877. - 4. februar 1946), kvislinškog generala. Na kraju su prisutni, aklamacijom, ipak prihvatili crveno-belu boju dresova, iako je većina igrača potekla iz BSK-a, a manje iz SK 1913. Ali FK Crvena zvezda, odnosno fudbaleri, dresove crveno-bele boje počeli su da nosi tek 1950. godine.
                Iz istog teksta.
                "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                Meša Selimović

                Comment


                • Originally posted by Miki28 View Post
                  Uki, jel sve okej? Sa kim macujes?
                  Ovo rutina pred trening. Da se malo oslobode toksini i frustracije od derbija, pa na kidanje ovih mišićnih vlakana.

                  Kronos ubo 300% kao da me poznaje

                  Comment


                  • Originally posted by Uroš View Post
                    Ovo rutina pred trening. Da se malo oslobode toksini i frustracije od derbija, pa na kidanje ovih mišićnih vlakana.

                    Kronos ubo 300% kao da me poznaje

                    "Brini se više za svoju savest, nego za svoj ugled. Jer savest je ono što ti zaista jesi, a ugled je ono što drugi misle o tebi. A ono što drugi misle o tebi… to je njihov problem."
                    Meša Selimović

                    Comment


                    • Originally posted by Uroš View Post
                      Živa istina!!! Pantić. Ispod.

                      ! Da me ne mrzi napravio bih kompilaciju njegovih fulanja na velikim utakmicama. A to na derbijima šta radi, pa šta je radio Hugo Vieira pa je proglašen za "prevaru" a čovek šmekerčina i igračina za ovog foliranta.

                      Oslobodili smo se Kange - upgrade Ben i Marin. Oslobodili smo se Donalda - upgrade Jovančić. Još ovog kilavca da se oslobodimo i da raskrstimo sa krovašima Grofovim.

                      A u pm kakav smo to jadan klub ispred deteta megatalenta ti igra ovaj buzdovan. I ispred Pavkova.

                      Uki brate,zar ovog mrzitelja Zvezde po kome je Zvezda najvece zlo u Srbiji citiras, daj bre pusti njega.

                      Comment


                      • Comment


                        • On je retardiran sam po sebi a i budala ume neku pametnu da kaže. To što je on duševno bolestan, ta mržnja, to je njegov problem. Teže je njemu sam sa sobom da živi, nego još ja da ga kudim. Sam je sebi najveće zlo.

                          Comment


                          • Kosanović najavio promenu formacije, što sam Ja najavio pre derbija.

                            Borjan, centralni Milun, Savke, Žule, wingeri Rodić-Gajić, Ivanić, Marin, Ben, Jirka, Pavkov.

                            Meni se lično svidja ova formacija, koja može da se modifikuje sa Jovančićem i Joveljićem.

                            Svakako treba zazidati pozadi i napred samo tehničare ostaviti. Pit bulovi, sve je to prevazidjeno. Plus bi imali dva top wingera koja znaju da probiju i centriraju.

                            Last edited by Cassius Clay; 05-03-19, 14:26.

                            Comment


                            • Idemo na gol vise[emoji23]

                              Nema Uki nego ces biti buduci trener Zvezde
                              Hated, adored never ignored

                              MUFC

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Živa istina!!!

                                ! Da me ne mrzi napravio bih kompilaciju njegovih fulanja na velikim utakmicama. A to na derbijima šta radi, pa šta je radio Hugo Vieira pa je proglašen za "prevaru" a čovek šmekerčina i igračina za ovog foliranta.

                                Oslobodili smo se Kange - upgrade Ben i Marin. Oslobodili smo se Donalda - upgrade Jovančić. Još ovog kilavca da se oslobodimo i da raskrstimo sa krovašima Grofovim.

                                A u pm kakav smo to jadan klub ispred deteta megatalenta ti igra ovaj buzdovan. I ispred Pavkova.

                                video uklonjen
                                Uradke Željka Pantića, Anđusa i sl nije dozvoljeno postavljati na ovom delu foruma. To smo se dogovorili pre dve godine, čini mi se.
                                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                                Comment

                                Working...
                                X