Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Dug se svodi septembar oktobar uvek, prvo, drugo, tekući troškovi su veći nego ikada. Taj Meleg ako igra trećeg pleja sada, nemoj da se neko zavarava da igra za siću. Kad se podvuče crta, septembar oktobar, pa ćemo čuti koliki je dug.

    Ne znam ni što je dug toliko bitan, nije bitan svaki dug već dug koji koči klub.

    Verujem i da su veći klubovi u većim dugovima, a mi smo većinu dugova poput Bronovicki skinuli sa dnevnog reda.

    Ne može Roma da ispadne iz priče, ljudi ne znaju ugovor i ovako pričaju napamet. Mare Roma i agenti imaju procenat, i imaće i nema pregovora tu.

    Tako će i biti Suptul.
    Problem je ako se opet izvlače ozbiljne pare iz kluba, a sve ovo što sam napisao su čiste pare. Neka su troškovi godišnji i preko 15 miliona, opet nas neko ozbiljno krade. Tome treba stati na put ili se nikad nećemo oporaviti.

    Comment


    • Ozbiljni prihodi, dug se smanjio, prepolovio, nismo još čuli kakav je sada. Kafu i Ebecilio vuku sami na plate milion i po evra i više, bonusi, Milojeva plata je visoka, da ne nabrajam dalje igrače...

      Ja neću reći da će svaki dinar otići u Zvezdu, jer znam da neće, ali neću ni biti nezahvalan jer je ovo najbolja opcija. Dug pada, Zvezda igra evropska takmičenja.

      Ko zna koliko još ima dugova prema Raju Božoviću nezvaničkih, Bašanović je dao pre neki svoj novac koliko znam, to se nigde ne piše a ne smeš da ga ne vratiš.

      Comment


      • Originally posted by notorious View Post
        Od prodaja igrača ovo ljeto, sponzora, punih stadiona i tv prava imamo bar 15 miliona što je dovoljno za sezonu. Ulazak minimum u LE nam donosi trenutno bar 9 miliona, svaka naredna pobjeda, prolaz i više. S prodajom Radonje nama ide još 5-6 miliona, to već duplo prebacuje godišnji budžet. Prošle sezone u 2 roka uzeli blizu 15 miliona od transfera, ulazak u LE, puni stadioni, pobjede, sponzori. Prije toga Terza izjavio da je dug manji od 30 miliona, znači da smo očistili dug s ovim plusem u 2 sezone?
        Izgoreo sam kad je skoro Dr. Tvorza izjavio da je dug "oko 30M" a to je isto izjavio pre 2 godine posle "one neke revizije" .. a mi prošle godine prihodovali 15+ kao što ćemo i ove, pa lopino izađi i reci da je to očišćeno, i ja ću te prvi istetovirati! MNOOOOGO SE KRADE, na svim nivoima, samim tim i u našem klubu!

        Welcome to Serbia, zemlju koja je početkom veka dobila sve pare da završi ceo koridor 10, zbog OI 2004, a šta danas imamo .. ni obilaznicu po ravnom ne završavamo, LOPOVI!!

        Comment


        • Niko tebe ne krade, ne znam jesi li znao da ne postoji opcija da se novac ne izvlači? Postoji opcija da imaš Lukića, jeftine igrače i klub u raspadu, i postoji ova opcija da ljudi izvlače pare preko kluba ali da ga podignu na veći nivo.

          Šta misliš što oni kukaju na Mamića? Ali gospodo, mi nismo privatan klub, malo realnosti nije na odmet.

          To što vi tražite je isto kao kada bih ja tražio da se smuvam sa Cecom, nerealno je.(bar za sada)

          Salelesa pa ja ne znam što onda pratiš. Ne gledaj. Ti ako si mislio da je drugačije ne znam šta da ti kažem.

          Comment


          • Problem su ti neupisani dugovi...

            Koji se naravno ne knjiže u knjigama, zvaničnim.

            Cenim da su oni 50% dugova koje imamo.

            Comment


            • Jesam vam pričao ovde kako je odradjen transfer Marka Petkovića? Ja sam svestan koja je opcija došla ali podržavam je jer će Zvezda igrati Evropu i biti prva.

              Te neke utopije o privatizaciji, o sprečavanju lopovluka, ja imam tek napunjene 23 godine, a sa 20 sam shvatio da ili prihvataš ovo stanje ovde ili ideš odavde.

              Kakve ja imam sad koristi drobiti o prednostima privatizacije kada se neće desiti?

              Comment


              • Pa gde ti možeš Raju da ne vratiš dug. Jesmo mi sad Branovi a on njegov vojnik, ali nema tu priče. Bašanoviću isto, a ko zna koliko ih ima još. To su sve ljudi zvezdaši kojima to mora da se isplati i čekaju novac, a ne piše se dug nigde jer si keš dobio na ruke, maltene.

                Comment


                • Pratim zato što je ušlo u krv i doviđenja, još od kraja 70ih .. a ovo danas, teežak mazohizam gledati ali jače od mene!

                  Comment


                  • Znate šta. Da odjebemo ovu priču o dugovima, dok ne dođe sama na red, a doći će?

                    Sledi nam utakmica sezone.

                    Ja sam bio letos nekim poslom išao do Beča i savetujem svakom ko hoće i može da ide za Salcburg. 100e sve ukupno sa povratkom, klopom, pićem.

                    Comment


                    • Nema ovo veze s ljudima koji izvlače pare. Milojević, Kosanović i ekipa su ovo donijeli. Njihova je zasluga i Radonjić i sve ove pare od LE. Evo i Simić im se uklopi u sistem drugi dan po dolasku, to je ozbiljan rad koji trebaju i ljudi iznad da prate ako hoćemojoš naprijed i da se bar malo izdignemo uz mulja. Dovodilo se i Grofu svašta pa smo bili sretni ako sezona izađe s pozitivnom nulom. Ako uskoro ne riješimo dugove a morali bismo s ovolikim prilivom ostaćemo vječni taoci.

                      Comment


                      • Odakle nama novac da vratimo dug bez Lige Evrope pre 2 godine, da ga prepolovimo i odakle nam novac za igrače, kao što su Kanga, Donald, za Grofa?

                        Nagradno pitanje.

                        Kada shvatite odgovor na to pitanje, znaćete i gde idu pare i ko je digao klub i ko će izvlačiti iz njega.

                        Pa vi birajte Stevu Majamija ili Terzu sada.

                        Comment


                        • Originally posted by Uroš View Post
                          Odakle nama novac da vratimo dug bez Lige Evrope pre 2 godine, da ga prepolovimo i odakle nam novac za igrače, kao što su Kanga, Donald, za Grofa?

                          Nagradno pitanje.

                          Kada shvatite odgovor na to pitanje, znaćete i gde idu pare i ko je digao klub i ko će izvlačiti iz njega.

                          Pa vi birajte Stevu Majamija ili Terzu sada.
                          Kako se ne namire s 5 miliona za te igrače, hoćeš reći da nas kamatare i ti što daju na ruke?

                          Comment


                          • Originally posted by notorious View Post
                            Nema ovo veze s ljudima koji izvlače pare. Milojević, Kosanović i ekipa su ovo donijeli. Njihova je zasluga i Radonjić i sve ove pare od LE. Evo i Simić im se uklopi u sistem drugi dan po dolasku, to je ozbiljan rad koji trebaju i ljudi iznad da prate ako hoćemojoš naprijed i da se bar malo izdignemo uz mulja. Dovodilo se i Grofu svašta pa smo bili sretni ako sezona izađe s pozitivnom nulom. Ako uskoro ne riješimo dugove a morali bismo s ovolikim prilivom ostaćemo vječni taoci.
                            Pa čekaj da nisi mislio da Terzić volontira u Zvezdi i da je on glavna karika, i da je tu tek tako, da pomaže Zvezdi.
                            On je doveo Milojevića, doveo Grofa, uz pomoć svijih šefova.

                            Doveo je Grofu koga je stigao, ovaj je bio frula. Sad je ubo trenera. Ostalo je istorija.

                            Comment


                            • Ne znam šta nam rade ja imam 2% informacija. Ko zna kome se sve duguje nezvanično. Ne verujem da u Srbiji ima takvih faca da ova ekipa ne može da im svede dug, i ne verujem da se kamatari, Bašanović je npr ciganštura, ali niko se neće odricati svog novca.

                              Do skoro je morao da igra Rajov igrač kod nas, neki kompromis su postigli možda mu je i plaćeno ko zna koliko, imal ismo možda i penale tu, a nigde se ne vodi ta cifra.

                              Ima svega, naravno da se i oni ugradjuju.

                              Pa ne bi ulazili u Zvezdu za siću, pisao sam o tome.

                              Ovo je unosniji posao od kokaina. Mali rizik, milionski dobici.

                              Comment


                              • Originally posted by Uroš View Post
                                Pa čekaj da nisi mislio da Terzić volontira u Zvezdi i da je on glavna karika, i da je tu tek tako, da pomaže Zvezdi.
                                On je doveo Milojevića, doveo Grofa, uz pomoć svijih šefova.

                                Doveo je Grofu koga je stigao, ovaj je bio frula. Sad je ubo trenera. Ostalo je istorija.
                                Istorija će biti ako se klub izvuče. Šta kad Miloje ode vraćamo se opet u mračno doba? Nije li bolje dati Miloju milion godišnje, vezati ga na više godina i riješiti se tih mafijaških spodoba što su oko kluba? Klub je 20 miliona u plusuzadnje 2 sezone i to minimum. Šta ako uđemo u LŠ, tek onda ne smijem zamisliti.

                                Vidim da Rsb već priprema teren da je Radonjić prodat, rade za klub, lažu mažu i opravdavaju sve poteze

                                Comment

                                Working...
                                X