Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Uroš View Post
    Druže ti ćeš meni da pričaš o mafiji a nazivaš Bananu bosom. Šef Crvene Zvezde je najmoćniji čovek na ovim prostorima - Brano Mićunović. Kakve veze ima Vesić sa njim? Lupaš bezveze čisto nešto da napišeš. To se vidi i po svraćanjima Ice Delića. To Banana, Darko Šarić, sve je to iz istog mafijaškog konglomerata na čijem čelu su čika Brano u Crnoj Gori i Mileta Miljanić u Americi. Ne drži ovde politički vrh mafiju nego mafija poltički vrh.


    Nego se ti uhvatio tipične priče Vesić SNS i te mantre. Ne znaš, zelen si.
    Vidi, boli mene kurac sta je Banana, bos ili bosov potrcko, nije poenta price u tome, vec da su politicki vrh i mafija jedno, a ko koga drzi je nebitno. Vesic ima veze sa svime sto se desava u drzavi, jer ne bi ga Vucic tek tako drzao pored sebe.

    Skrenuo si pricu na drugu stranu, a poenta je u onome sam ja napisao, a ne ko ima koju ulogu u mafijaskim krugovima.

    Drzi se teme, to je izvlacenje para iz Zvezde, a ne ko ima koju mafijasku ulogu.

    Comment


    • Priča o dugovima se koristi samo da se zamaskira sudbina novca koji nestaje iz klupske kase. Isti je kalup u svim našim klubovima, samo kukaj na dugove, tako se stvara alibi za sve mahinacije.
      Šta bi oni radili kada ne bi pričali o dugovima?
      Onda bi trebali da objašnjavaju šta se desilo sa desetinama i desetinama miliona evra koji su isparili iz klubova.

      Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

      Comment


      • Koji je to novac iz klupske kase proneveren unazad par godina? Muka mi je od tih prica. Carsija kad krene sa pricama nedao ti bog.

        Comment


        • Originally posted by suptil View Post
          Koji je to novac iz klupske kase proneveren unazad par godina? Muka mi je od tih prica. Carsija kad krene sa pricama nedao ti bog.
          Klub ima velike prihode od prodaje igraca i rezultata, a dug se ne smanjuje, ne znam sta ti nije jasno?

          A mozes sebi postaviti i pitanje, sta je sada drugacije u odnosu na prethodni period? Jesu li ljudi koje vode klub iz neke nove price ili proizvod proslog vremena?

          Da li je Terzic poznat po humanitarnom radu ili po kriminalnim radnjama povezanim sa parama?

          Zao mi je sto razbijam iluziju tebi i Urosu, ali sve je isto kao sto je bilo, samo sto Milojevic pravi razliku. Videce te kakva ce pustos ostati kad on ode.
          Last edited by goku; 16-08-18, 20:29.

          Comment


          • @Dekinjo
            1.Ako se dug banci vraca u jednakim mesecnim ratama a banka ti odmah otpise 6 miliona, dok ti sa paznjom dobrog privrednika vracas mesecne rate u ukupnom iznosu od 6 miliona pa predsednik kluba odmah sve to obracuna da je skinut dug za 12 ili 13 miiliona, onda naravno da je dug smanjen ali formalno ce biti smanjen kad zadnju ratu uplatis banci. Ako je reprogram na dve godine onda tek posle 24 meseca mozes zaista da kazes da vise ni jedan dinar iz kluba ne ide na otplatu tog duga, tj. da si vratio taj dug. Zbog toga je stalno unazad godinu i jace dug na nivou od 29 miliona i ne moze da ide dole, jer nije do kraja otplacen bez obzira sto pravno gledano ne postoji neizvesnost oko tog duga jer ce biti otplacen ili je vec sad otplacen. I ja ne znam stvarno sta tu nije jasno? Po istom modelu verovatno cemo vratiti jos jedan dug isto banci, te ce dug kluba sa 29 miliona pasti za 13 miliona na 16 ukupno. I opet ce cim se potpise reprogram Terzic odmah reci dug nam je 16 miliona a to cemo u ratama isplacivati odredjen broj meseci u jednakim mesecnim ratama.
            2. Klubu se pomaze da ima uspesnu sportsku pricu, Vucic jeste zvao Terzu i pitao ga sta mu treba za tim? Dobio je privatni avion da ode delegacija da razgovara sa Milunovicem, isto su nekih 300 000 eura leglo na racun kluba da bi se neke stvari urgentno platile. Bas ce to neki Brano, Banana ili neko treci da plati. Malo morgen. Zna se ko to sve radi.
            3. Terzic je najbolja opcija za klub. Covic bi odavno prso ko oblanda da je na njegovom mestu. Ustvari bilo ko drugi, a ti slobodno redjaj predloge ko drugi.
            To sto ti mislis da je sve isto, ja nemam nista protiv da ti tako mislis. Ja licno ne mislim. A kad to Terza da ode? I ko da dodje? Licno je predsednik zemlje odlucio da Terza ostane. Taj sav smrad oko kluba pojeo bi Terzu za dorucak, ali Terza je u zastiti vrha zemlje i omoguceno mu je da radi. Zasto? Jer je procena da on to najbolje radi. I po svemu sto pokazuje on to zaista i najbolje radi, svidelo se to Zeljku Panticu, navijacima Zvezde sa ove ili one tribine ili interesnim grupama u i oko Zvezde.

            Comment


            • U redu je ovo sto si ti ispricao, ali kako si dosao do tih podataka? Ispricao Terzic.

              Razlika izmedju tebe i mene je sto mu ja ne verujem, a ti verujes i ne vredi dalje polemisati.

              Comment


              • Ako imamo neke ambicije da odbranimo titulu u ovoj ligi gde se kad treba igra i 98 minuta Radonjic mora da ostane...

                Comment


                • Ovo pod 1 je opste poznata stvar. Pod 2. slucajno znam tu pricu. Kada su zvanicni razgovori propali sa Milunovicem onda se ukljucio njegov jako dobar drug da ga ubedjuje koji je iz istog grada u kojem ja zivim. Ovo pod 3. je isto jasno kao dan. Naravno da je jako tesko verovati u pozitivan bilans na kraju ako te neko sistemski razbija decenijama. Ali tu postoji sustinska razlika izmedju ranijeg perioda i sadasnjeg, izrazena u zelji onih koji odlucuju da se stvar resi pozitivno.

                  Comment


                  • Sto se tice Kodija instalirajte kao dodatni program "Just sports". Uputstvo postoji na youtube-u. Bukvalno ima sve.

                    Comment


                    • Originally posted by dekinjo View Post
                      Vidi, boli mene kurac sta je Banana, bos ili bosov potrcko, nije poenta price u tome, vec da su politicki vrh i mafija jedno, a ko koga drzi je nebitno. Vesic ima veze sa svime sto se desava u drzavi, jer ne bi ga Vucic tek tako drzao pored sebe.

                      Skrenuo si pricu na drugu stranu, a poenta je u onome sam ja napisao, a ne ko ima koju ulogu u mafijaskim krugovima.

                      Drzi se teme, to je izvlacenje para iz Zvezde, a ne ko ima koju mafijasku ulogu.
                      Vesić i ova država imaju veze sa FK Crvena Zvezda samo u meri u kojoj je favorizuju kroz suđenje i povlašćen tretman generalno, iako ni Paritizan ne zaostaje puno, a posao rade Crnogorci. Vesić ima veze sa Fk Crvena Zvezda isto koliko i ti.

                      Političi vrh i mafija nisu jedno ali sarađuju i ekstra su odnosi između Crnogoraca i ove vlasti, FKCZ je očigledno dolaskom Terzića prepuštena njima na zadovoljstvo ove garniture, iako bi verovatno više voleli da je Kokeza, ali takav je kompromis postignut pretpostavljam.

                      Ja, prijatelju moj, pisao o izvlačenju kad sebe, a i danas, da se to radi i da će se raditi. Šta ti tu nije jasno? Hoćeš i adrese da ti nađemo pa idi popričaj sa njima?

                      Comment


                      • Ako naprave od Zvezde standardnog evropskog takmičara u LŠ i ređaju titule, neka i izvlače novac, biznis je biznis. Jer opcija da se ne izvlači novac je jednako realna ideji da neće biti partijskog zapošljavanja.

                        Što da razmišljam o glupim i neralnim stvarima, nije mi jasno? Šta dobijem kenjanjem o izvlačenju novca kada znam da se svuda izvlači? Ne, Goku, mi mislili Terzić pravi biznis jer nas voli.

                        DAvno sam rekao biće drugi Mamić. I Mamić je tako skidao novac, znaš ti koje su oni cifre uzimali, gde su ti novci?

                        Porto je prodao igrača i igrača poslednjih 10 godina, pregršt talenata, gde je taj novac? Je l uložen da Porto postane prvak Evrope? Jeste kurac.

                        Comment


                        • Originally posted by dekinjo View Post
                          Klub ima velike prihode od prodaje igraca i rezultata, a dug se ne smanjuje, ne znam sta ti nije jasno?

                          A mozes sebi postaviti i pitanje, sta je sada drugacije u odnosu na prethodni period? Jesu li ljudi koje vode klub iz neke nove price ili proizvod proslog vremena?

                          Da li je Terzic poznat po humanitarnom radu ili po kriminalnim radnjama povezanim sa parama?

                          Zao mi je sto razbijam iluziju tebi i Urosu, ali sve je isto kao sto je bilo, samo sto Milojevic pravi razliku. Videce te kakva ce pustos ostati kad on ode.
                          Pre svega treba razdvojiti dug od potrazivanja, da bi se bolje razumjela citava prica.
                          To sto smo mi prodali brdo igraca ne znaci da je nas dug automacki smanjen, jer taj novac nismo dobili u potpunosti.
                          NPR. Prodamo Radonjica 10 miliona a dug nam je manji samo 3 miliona, jer je dogovorena isplata u ratama za naredne 2 godine.(ako ne kasne )
                          Kod zaduzivanja je potpuno suprotna situacija, jer ako ugovoris transver od 2 miliona u ratama, ti si istog momenta duzan ta 2 miliona.

                          Isto tako, bitan je i tajming kad se pravi presjek.
                          Najrelevantniji je onaj koji se pravi na kraju godine, i on se uporedjuje sa proslogodisnjim saldom.
                          U ovako velike sisteme kao sto je F.K.C.Z jedino je relevantno da to radi neka renomirana revizorska kuca.
                          NPR. Terzic na skupstini kluba 09.06.2018 kaze da je dug izmedju 26 i 29 miliona, sto nije lose jer je to period kad dug konstantno raste.
                          Treba sacekati kraj godine, da vidimo sa kakvim ce podacima izaci.
                          Ono sto je sigurno da smo od UEFE vec obezbijedili 9.515,000 na osnovu plasmana u LE a mozda udjemo u LS pa bude i duplo vise.

                          Comment


                          • Zna li neko podatak koliko je novca ušlo u klub od transfera Grujića u Liverpul?
                            Od transfera 45m€, samo i isključivo od transfera, bez desetina miliona od UEFA, bez miliona koje dolaze od Gazproma, bez rasprodatih Marakana u serijama od Ludogoreca, preko Sparte, Krasnodara, BATE-a, Arsenala, Kelna, CSKA...

                            Klub je pun kao brod, a ako sada uđe u Ligu šampiona, biće ovi dosadašnji prihodi pa puta pet. Normalno bi bilo da jedan tako finansijski moćan klub zablista na svim nivoima, od organizacije i infrastrukture do moći na samom terenu. BATE Borisov je napravio novi stadion od ogromnih prihoda od UEFA i Lige šampiona, kupuju igrače za milione.
                            Kod nas sve suprotno, stadion je razvaljena i zapišana rupetina, sa organizacijom utakmice na nivou kamenog doba, a muljanje i laganje sa transferima i novcem se samo pojačava kako se pojačavaju prihodi. Teren bi i dan danas bio oranica da ga nije renovirao FSS svojim parama.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                              Zna li neko podatak koliko je novca ušlo u klub od transfera Grujića u Liverpul?
                              Od transfera 45m€, samo i isključivo od transfera, bez desetina miliona od UEFA, bez miliona koje dolaze od Gazproma, bez rasprodatih Marakana u serijama od Ludogoreca, preko Sparte, Krasnodara, BATE-a, Arsenala, Kelna, CSKA...

                              Klub je pun kao brod, a ako sada uđe u Ligu šampiona, biće ovi dosadašnji prihodi pa puta pet. Normalno bi bilo da jedan tako finansijski moćan klub zablista na svim nivoima, od organizacije i infrastrukture do moći na samom terenu. BATE Borisov je napravio novi stadion od ogromnih prihoda od UEFA i Lige šampiona, kupuju igrače za milione.
                              Kod nas sve suprotno, stadion je razvaljena i zapišana rupetina, sa organizacijom utakmice na nivou kamenog doba, a muljanje i laganje sa transferima i novcem se samo pojačava kako se pojačavaju prihodi. Teren bi i dan danas bio oranica da ga nije renovirao FSS svojim parama.

                              Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                              Svake godine budžet kluba je 15-ak miliona Evra, tako da uz urgentna plaćanja pristiglih dugova te zarađene pare se brzo potroše.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • Svi ovo znamo. Realno svi znamo.

                                Džaja je 2001. molio da se Zvezda privatizuje, dok je klub zdrav, video je šta dolazi.
                                Znamo da se to nije desilo.

                                Zakon o privatizaciji je zaboravljena priča...

                                Nevezano, klub može da se proda po drugom osnovu.
                                Proustili smo dosta Kineza, Arapa, koji su kupovali drugde po Evropi. A i pitanje, da li je sada to rešenje...

                                Jasno je da sve što je svačije i ničije... biće taljenja, muženja i ostalog.

                                Comment

                                Working...
                                X