Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by salelesa View Post
    Čekajstanipazi, imam je i ja, i spominjao ovde ranije, ali oni (mobdro) ubili SVE arene taj dan!
    Ali si sa njim (mobdro) mogao da nađeš Slovačku tv (mislim) i da pratiš utakmicu..
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Originally posted by Ganac View Post
      Ali si sa njim (mobdro) mogao da nađeš Slovačku tv (mislim) i da pratiš utakmicu..
      .. e *ebi ga, as I said, dadoh onom medijskom tajkunu & trovaču 1.5€, i nije mi žao, dobismo!

      Comment


      • KODI za telefon andorid ili za komp. Ja imam par addona, livetvserbia tu imaju i sport klub i arena, nicke85, world iptv, tu imaju being sports, sky sports, sve je HD ili Full HD.

        Imate tutorijal na internetu, ja nemam na telefonu jer nije android ali nameštao sam na androidima nema šta nema.




        Skinte na android ili windows na komp, pratite korake i to je to. Posle kada instalirate livetvserbia, možete iz repository i onaj nicke85 ili tako nešto, on ima SK i Arene u HD.
        Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 10:56.

        Comment


        • Imam ja kodi odavno. Mada zna da zabaguje. Ali to je po meni najbolja moguca opcija. Preko Kodija sma gledao Real TV finale lige sampiona. Nesto nestvarno ceo dan ukljucenja mnostvo kamera, pracenje igraca u hotelu, odlayak na utakmicu, pracenje busa, studio ispred stadiona, studio na stadionu Nestvarno su realizovali prenos.
          Last edited by suptil; 16-08-18, 11:13.

          Comment


          • Imam Ustream na telefonu i radi oke, bitne meceve lagano nadjes a ne zauzima mnogo prostora. Mobdro nisam mogao da nadjem a svi ga hvale A Kodi zna da pokida, a zna da razocara kad se najvise uzdas (subota 18:30 SK1).
            insta: engleski_dopisnik

            Comment


            • To je bila Dvojka, nacionalna tv iz Slovačke. Ovo što Uroš kaže je najbolja besplatna opcija, nije pouzdan kao i sve besplatno ali nije ni loše. Salelesa samo je trebalo ubaciti url u bilo koji plejer, nije ni taj baš vičan
              Mobdro je aplikacija loših i prosječnih slika, mi smo ušli u doba kad nam smeta sve što nije HD, a nekad sam palio i gasio tv rukom od njegov stomak i radovao da se bilo šta vidi kroz onaj snijeg
              Ko hoće da plati i ima sve što poželi (5000+ kanala) za to danas služi Iptv internet televizija i tu nema mane za sve koji imaju brzinu neta bar 15-20fps a to danas ima skoro svako. Mjesečno 6-8 eura, guglajte i nađite ko želi, mnogo bolja opcija od tih Mitrovićevih prevara i raznih klikova. Prva utakmica ide na Dazn sportu, revanš iz Salzburga na Sky Sportu 2, njemački kanali.
              Obje se igraju u 21:00h 21.08 i 29.08

              Comment


              • Evo ja sa dedom na Zlatiboru gledam PL redovno preko Kodija. Kad god sam kući. On uzeo Arene zbog Zvezde i LŠ, neki dan smo gledali preko tog Nicke85 ili Niki85 jbš ga, nije zakočilo nijednom,SK1 HD je, samo nije kao na TV, jasna je slika ali malo je hmm, nzm kako da objasnim, kao kad je manji fps na igrici pa malo, ne mogu reći secka kada ne secka, ali ono...

                Ja u BG imam brz net i namestiću ovo IPTV world addon, tu ima i BT sports, i Sky Calcio, i Bein La Liga, da se gleda lagano.

                A za neke sportove kao NFL, na redditu imaju odlični linkovi.
                Last edited by Cassius Clay; 16-08-18, 11:58.

                Comment


                • Soccer Streams - Reddit, sa Acestream linkovima ima savršenu HD sliku, ali nije bilo linkova za Trnava-Zvezda.
                  C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                  Comment


                  • Originally posted by La Jugoslavia View Post
                    Soccer Streams - Reddit, sa Acestream linkovima ima savršenu HD sliku, ali nije bilo linkova za Trnava-Zvezda.
                    To i jeste najveci problem sa Aceom, odnosno linkovima za njega... nema nasih, tj. Zvezde.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Nekada sam redovno pratio Premier kanale cvajtu i bundes ligu, sada nesto osnovno imam na Kodiju, mada nemam sky sport. Kod nas ni na zoutube-u ne mozes da gledas hajlajce sy sporta britanskog jer ne postoje autorska prava za Srbiju.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        To i jeste najveci problem sa Aceom, odnosno linkovima za njega... nema nasih, tj. Zvezde.
                        Zato ima sve drugo, Svetsko prvenstvo je bila slika fantazija, BBC, itv, 1080p, 720p, bilo da se bira. Kada krene Liga šampiona Acestream je car.

                        Premijer liga isto, pogotovo jer ne mogu da svarim 90% "pametnjakovića" na SK, samo onaj Tubić što prenosi Drugu ligu radi posao, ima meru i što je najvažnije ne iritira, fokusiran je na utakmicu, a ne na pametovanje. Gojko donekle može da se istrpi, ali samo donekle. Kada krene da sipa bisere zna i on da iziritira opasno. Ostali težak kanal, zato je Acestream spasonosno rešenje.
                        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                        Comment


                        • Olimpik Marsej se ukljucio u trku za Radonjica. Imam utisak kao da je Radonjic onaj ker sto se trka na starom Vembliju pa je prvi favorit za trku. Pa krecu opklade i ponude, prodaje se posle poslednje trke. Samo neka nude.

                          Comment


                          • Možda bi mogla i neka posebna tema. Mislim da nema.

                            A i ko je tehnički potkovan, da uputi ljude.

                            Baš je lepo videti solidarnost, od koje sam se sve više odvikao u Srbiji.

                            Comment


                            • Originally posted by suptil View Post
                              Olimpik Marsej se ukljucio u trku za Radonjica. Imam utisak kao da je Radonjic onaj ker sto se trka na starom Vembliju pa je prvi favorit za trku. Pa krecu opklade i ponude, prodaje se posle poslednje trke. Samo neka nude.
                              cccc, morao si da odeš u OFF sa dešavanjima iz kluba, umesto kodija, acea i ostalih streamova..

                              ..šalu na stranu, nek se šalje i razmenjuje, kad već retko ko ima fuckin' Arenu! No, da se vrnem na Radonju, uzjogunili se menadžeri i mafijaši oko njega + Roma, ali ja na primer njega NE BIH prodavao! Zato što, ako izdržimo ovu "navalu" on krajem sezone postaje 100% naš, i što je još važnije, do 2022!! Para sad imamo, nije da baš preliva ali ima se love za tekuće potrebe a biće i još od ovih nionskih mafioza, i ne bih verovao Terzi da kaže drugačije. Prodavaj Srnića, Milića, Pavkova (biće tu još) a Radonja da igra, donosi radosti i pobede, pa ga prodati za 1.5_2 godine za bruka (Maminjo) novce! Sa'će verovatno nagrnuti neistomišljenici..
                              Last edited by salelesa; 16-08-18, 14:45.

                              Comment


                              • Prvi koji je neće

                                Ja bi ga zadržao isto do kraja sezone.

                                A i ko mu je blizak, rekao bi mu da još nije na nivou ovih liga, čak da je dosta daleko i taman da u Zvezdi se još izbrusi kao praktično glavni igrač. To "uzmi pare i beži" je dobro ako nema neke veće ambicije u fudbalu.

                                Comment

                                Working...
                                X