Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ko ce prenosti utakmicu sa Salzburgom?Ako je opet samo na Areni i opet moraju strimovi onda stavarno u pm.

    Comment


    • Kako stvari stoje, samo Arena .. čeka se RTS da se smiluje tj. Telekom, ali izgleda za sada_mrka kapa!

      Comment


      • Ja sam gledao preko strima koji je Notorius ostavio. Slovačka TV. Najbolji link.

        Njihov komentator je inače više puta ponovio da je Zvezda osvojila KEŠ 1991/92, moguće da je i Džaju pomenuo.
        Skroz profi čovek, nije se drao, ništa.

        Inače je nacionalna bruka što ova utakmica neće ići na TV. Kablovske operatere ne računam.

        Da li neko može da zamisli da Dinamo igra i nema...

        Većina ljudi i nema kablovsku, malo kad se zađe po Srbiji. Već gledaju TV sa nacionalnim frekvencijama, na kojima se vrte Zadruga i Parovi. Pa to gledaju...

        Da igra jedan drugi naš klub, našlo bi se i sredstava i načina. Mijaljević bi prenosio, a Strajnić bi to sredio.

        Kako je Strajnić postao urednik pre 10ak godina sportske redakcije RTS-a, svima je jasno.
        Sada kinji jednog Memedovića, koji je završio DIF čovek, pa mu daje da vodi debilne kvizove...

        Ili kako je Kosjerina ostvarila "transfer" sa SK na RTS, kada nema konkursa?

        Sada uvek ponavlja da su SK i RTS "nebo i zemlja" i da to ne može da se poredi.
        Koje pljuvanje po bivšem poslodavcu, kome treba da bude zahvalna.

        RTS se više u onim špicama i ne naziva - nacionalnom televizijom.

        Reći ću još jednom da je jedan drugi klub bio, bio bi i prenos iz Trnave, sve sa ekipom sa lica mesta, prilozima, itd.

        Comment


        • I ja sam gledala Slovake. Stvarno kakav respekt prema Zvezdi tokom celog prenosa i kakav vrhunski profesionalizam prema onome sta se desava na terenu, o cemu nasi sa RTS mogu samo da sanjaju, svaka cast. Je l je ono drzavna TV? Nisam zapamtila logo.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jel su Slovaci bili onaj link što je Noto rekao da treba da se ubaci u VLC npr. ??

            .. ja platio Ž. Mitroviću onih 198rsd i imam Arenu još 5 dana, jeeeeeij, ali mi ne treba.

            Comment


            • Da, taj link.
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Originally posted by MarkoNFL View Post
                Većina ljudi i nema kablovsku, malo kad se zađe po Srbiji. Već gledaju TV sa nacionalnim frekvencijama, na kojima se vrte Zadruga i Parovi. Pa to gledaju...
                Zato će nas žvalavisajko još dugo, dugo ..

                Comment


                • Sto se strimova tice, oprostite ako se kosi sa pravilima foruma, imate jednu sjajnu aplikaciju za android koju ja koristim vec duze vreme i fercera bez greske...
                  https://www.mobdro.sc/
                  "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Da, taj link.
                    E *ebi ga, došao drugar koji je vičan tome i nije mogao da namesti.. nema veze, važno je da mi pobeđujemo makar ne gledali! Ili "ajmo zaBosnu, tamo ima sve..

                    Comment


                    • Originally posted by ZvezdaIznadSvega View Post
                      Sto se strimova tice, oprostite ako se kosi sa pravilima foruma, imate jednu sjajnu aplikaciju za android koju ja koristim vec duze vreme i fercera bez greske...
                      https://www.mobdro.sc/
                      Čekajstanipazi, imam je i ja, i spominjao ovde ranije, ali oni (mobdro) ubili SVE arene taj dan!

                      Comment


                      • Respekt istinski. Koliko je čovek profi, prosto ono što malo razumeš od slovačkog vidiš i gde su naši...

                        Ni ja ne znam da li im je to bila nacionalna TV...

                        Nije protiv pravila da se ostavljaju strimovi, što više to bolje, pa kako kome koji profercera.

                        Salesa... tuga... kad vidiš... ljudi tamo to gledaju... nemaju šta drugo...

                        Ne mogu po tim manjim sredinama ni kladionice da prime sve koji bi gledali, ljudi neće imati gde...

                        Mada ja čujem da smo mi vodeća zemlja u Evropi i svetu, po standardu, itd, čak ćemo morati i radnike da uvozimo. Nama uživancija

                        Comment


                        • Originally posted by salelesa View Post
                          E *ebi ga, došao drugar koji je vičan tome i nije mogao da namesti.. nema veze, važno je da mi pobeđujemo makar ne gledali! Ili "ajmo zaBosnu, tamo ima sve..
                          Nemam pojma, mislim da bilo koji plejer cita. Ja sam gledala preko moba, tako sto kada sam kliknula na link, pitao me da li da ga otvori preko googla ili mob plejera, kliknula na ovo drugo i savrseno sve radilo, bez ikakvog kocenja, stucanja, u HD rez.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ja sam nešto kliktao... LOL pojma nemam šta dok se nije prvo pojavio zvuk, pa slika.

                            I to HD. Isto kao kod Olje, ferceralo savršeno.

                            Comment


                            • Originally posted by salelesa View Post
                              Čekajstanipazi, imam je i ja, i spominjao ovde ranije, ali oni (mobdro) ubili SVE arene taj dan!
                              Bem li ga...meni radilo 😄
                              "A football team is like a piano. You need eight men to carry it and three who can play the damn thing." Shankly

                              Comment


                              • Drago mi je baš da je i Olja primetila koji profesionalzam i respekt prema nama.

                                Pošto mi ne bi respektovali ni sebe ni njih u prenosu, mi - komentator.

                                Sad mi je Slovačka nekako bliska Razumeo sam i kad je rekao da su Radonjića označili kao najveću opasnost.

                                Comment

                                Working...
                                X