Announcement

Collapse
No announcement yet.

FK Crvena zvezda

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 20 posto od sledece prodaje i 12-15 miliona i da se izljubimo sto se kaze. Mene takodje interesuje add za sky sport hd recimo. To nikako da nadjem. Tako da ... ko zna neka postavi. Taman do utorka da imamo sve

    Comment


    • Originally posted by suptil View Post
      20 posto od sledece prodaje i 12-15 miliona i da se izljubimo..
      I ja bih pristao na to da je 100% naš, ali ga do juna delimo sa Romom & ko zna kim.. (kakve su to kombinacije madre mia )

      Comment


      • Da igramo Jadransku ligu moglo bi i vise da se uzme. Ovako mislim da je to neki maksimum. Radonjic ce sigurno dostici astronosku vrednost u pravom smislu te reci a ne u smislu urednistva RSB, tako da ce 20 posto od sledece prodaje biti masna lova sto bi se kolokvijalno reklo. Ali da ne komadamo Radonjica bez potrebe. Lepo je eto da se u top evropskim medijima sportskim ne prica i ne pise samo o kvalitetu Salcburgovog spica ili njihovih pojedinaca iz srednjeg reda vec i o top prospektu Crvene Zvezde. Moze i vise da se uzme aku sve ti zavusu id tiga da li ce i kada Radonja da eksplodira. Nama je osovina Ben - Radonjic rudnik zlata u rezultatskom smislu u ovoj predsezoni. Jos kada se dve varijable ubace u kobinaciju jedan je Kafu a druga se zove spic bice tu svasta protiv Salcburga. MIslim da ce golovi u gostima odluciti prolaz.

        Comment


        • Ses je što od prodaje Radonjića valjda Romi ide 40%.

          Comment


          • Gledajući ove Slovake, tj. njihovu nacionalnu TV, shvatiš koliki je Zvezda brend...

            Predhodne uprave, a i ova ne shvataju najnovija dešavanja na tom polju. Istina je da su svi pozavršavali marketing i menadžment na Megatrendu ali realno veze nemaju.

            Klubovi danas pre svega prodaju - brend.

            Oni koji ga imaju. A Zvezda ga ima.

            Zato je toliko važno tamo nekom Arsenalu da li igra LŠ ili LE ili ništa.

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ses je što od prodaje Radonjića valjda Romi ide 40%.
              Ja bih rekao 30% Romi a 10% nekim "menadžerima" Alkatraz provinijencije...
              Spoiler
              Ako mi časi smrti postanu bliski,
              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
              Nije umio da odstupi,
              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
              Pao unapred, a ne unazad,
              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
              Uračunato i u moj pad.

              Comment


              • Ko prodaje najbolje igrače, sam sebi jamu kopa. Klub je pun kao brod, ako se uđe u Ligu šampiona, tek će da bude prepun i onda nam neko servira priču "mora da se prodaje"? Nebuloza!
                Last edited by La Jugoslavia; 16-08-18, 17:09.
                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                Comment


                • Mozzart pise da je manje vise zavrseno sa Olimpikom Verujem da nabijaju tom pricom cenu za dalje nadmetanje zaineresovanih strana.

                  Comment


                  • Originally posted by Ganac View Post
                    Ja bih rekao 30% Romi a 10% nekim "menadžerima" Alkatraz provinijencije...
                    Što dolazimo do računice da od tih famoznih 10 miliona, nama ide 6.

                    Samo što ja sumnjam u te priče, jer ne tako skoro smo imali i ponude za Boaćija od 9 miliona, pa smo ga prodali, gle čuda, za 4.6 i to jedva u daleku Kinu.

                    Comment


                    • NIje jedva, transferi u Kini su ograniceni na 5.5 miliona, Ali zato se daju pare igracu, plate su velike. Mislim da je greska sto su izasli sa ovom informacijom u javnost.

                      Comment


                      • Originally posted by suptil View Post
                        NIje jedva, transferi u Kini su ograniceni na 5.5 miliona, Ali zato se daju pare igracu, plate su velike. Mislim da je greska sto su izasli sa ovom informacijom u javnost.
                        Kakve veze ima to ograničenje sa jedva prodajom Boaćea ?

                        Mogao je da ga kupi bilo ko na svetu za veće pare kao što se pisalo da hoće. Čak i veliki Čelzi bio zainteresovan, "mučni" Konte od svih napadača sveta jedino je sa Boaćeom mogao da popuni prazninu u rosteru i tako te pričice.

                        Comment


                        • Samo malo ispravka/dopuna .. 60% Zvezda, 25% Roma, 15% šiomigaĐura.. od juna 2019 - do juna 2022, 100% naš, e u tom grmu leži zeka od 20-30 mEleona! Terza ne budi alav, zajebi Sprite, budi naš_sledi naše instinkte..

                          .. a kod braće kineza nema ograničenja, nego se do 5,5 ne plaća porez (ili plaća nešto minimalno) a preko toga idu neki ludački porezi,na luksuz valjda.
                          Last edited by salelesa; 16-08-18, 15:50.

                          Comment


                          • Kako sam razumeo Olimpik je objavio da je blizu potpisa sa Radonjicem. Za pola kila pecenja novinar svasta pise. Da li Boaci ima potencijal za 10 miliona plus obestecenje. Ja verujem da ima. On nije prodat, ostao je, onda je ostalo samo da mozes da ga prodas u Kinu gde su jasna pravila, za obesteenje 5.5 miliona i ni centa preko toga, pa mozes da se zoves i Eder licno.

                            Comment


                            • E ovi "Šio mi ga Đura" pritiskaju da se proda i kako mi se čini Terza će da pristane.
                              Spoiler
                              Ako mi časi smrti postanu bliski,
                              I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
                              Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
                              Nije umio da odstupi,
                              Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
                              Pao unapred, a ne unazad,
                              I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
                              Uračunato i u moj pad.

                              Comment


                              • ⚪️ FadaOM93 Ⓜ️


                                @FadaOM93_
                                Aug 15
                                More
                                ������ BREAKING NEWS ������

                                Nemanja Radonjić va s’engager avec L’Olympique de Marseille contre 10M€.
                                Milieu gauche de l’étoile rouge de Belgrade, il est un grand espoir dans son championnat. Il a seulement 22 ans.

                                ������Info exclusive FadaOM93������

                                Sad bi bilo dobro da Sevilja podigne ponudu

                                Comment

                                Working...
                                X