Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • E ako se stvrano desi i treba ga raztrgnuti,ako nista morao je poziv dobiti..al Muki sistem/menadzerisanje..i to je ono sto ce mu se na kraju obiti i oglavu,al i Zvedi je imao slicne izlete,jos sa generacijom 1984 koju je poslao na Ub,pa Pjana.A uvek je u timu imao nek "svoje" igrace

    Comment


    • Još malo pa će igrati 11 Srba.. Tako ćemo i bukvalno imati B ekipu..

      Comment


      • Marusic i Simic su jedini uvozni igraci iz prvog tima trenutno, ali igrac kao SMS je za CG ipak nesto posebno i mora svim silama da se upre i da se to ostvari. Tumbakovic je napravio jednu izuzetno kompaktnu i konkurentnu ekipu i igra je bas lijepa mimo svih ocekivanja, SMS bi pomogao da se to dodatno zabetonira. Ako se ostvari Kezmanu spomenik da se digne
        sigpic

        Comment


        • Bio bih najsrećniji čovek na svetu. I ja ću još malo dole. Kežman neće da plati da bi SMS igrao kao što svi plaćaju, zato i ne navijam za Srbiju. Ako ode da igra za Crnu Goru to bi mi bilo podjednako drago kao kad je Zvezda prošla u LE sad. Sad će i Uroš za godinu dana. Kao klinac sam se i ljutio na Mila i Brana, sad mi je sve jasno. Ima pola Srbije da se preseli u Cg, samo po poreklu da stekne državljanstvo.

          Sramotna jadna ćelava glavudža Slavoljub Muslin i ekipa, kaže jedan okoreli Zvezdaš. Dakle ne vredjam Tumbakovića vredjam Muslina.
          Last edited by Cassius Clay; 03-09-17, 14:08.

          Comment


          • Ma Muki menadzer,bitno da je pozvao bambija,koji je imao jednu od slabijih sezona u CSKA,em sto nije odigrao mec odavno..a koliko se prica izgleda da ga muci neka povreda pa ce da proba da stisne do zime u FKP,pa onda da se valjda nesto oporavlja...al bitno da ga je Muki pozvao...srecom ne uzbudjujem se oko rep,koliko oko Zvezde...mozda nije to ok, al takav sam bar sto se fudbala tice,koji mi je ujedno i najbitniji sport

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Marusic i Simic su jedini uvozni igraci iz prvog tima trenutno, ali igrac kao SMS je za CG ipak nesto posebno i mora svim silama da se upre i da se to ostvari. Tumbakovic je napravio jednu izuzetno kompaktnu i konkurentnu ekipu i igra je bas lijepa mimo svih ocekivanja, SMS bi pomogao da se to dodatno zabetonira. Ako se ostvari Kezmanu spomenik da se digne
              Haha mora svim slilama.. Ne verujem..

              Comment


              • Znaci za svijetsko nam treba da dobijemo Dansku i Rumuniju kod kuce i onda Poljake u goste 2:0,pa dobro nije nemoguce treba se nadat.

                Comment


                • Sile nema da mozemo biti prvi u grupi, Poljaci su prejaki, ali je grupa katastrofalno teska, favorit i cetiri ekipe srednje snage i nema Malte ili San Marina vec Kazahstan koji uvijek nekome otkine bodove, u svakom ciklusu, nema upisanih bodova unaprijed i baraz bi bio kao odlazak na Mundijal. Medjutim rezultat i nije toliko vazan koliko igra i baza koja je stvorena. Mimo svih ocekivanja Tumbakovic vodi fenomenalno reprezentaciju i nikad bolju igru nismo imali. Kranjcar je igrao na rezultat, a Tulumba ima i rezultat i efikasnost. Rumunija i Danska pod Goricom, mora cetiri boda ako mislimo u baraz, sest to garantuje maltene.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Sile nema da mozemo biti prvi u grupi, Poljaci su prejaki, ali je grupa katastrofalno teska, favorit i cetiri ekipe srednje snage i nema Malte ili San Marina vec Kazahstan koji uvijek nekome otkine bodove, u svakom ciklusu, nema upisanih bodova unaprijed i baraz bi bio kao odlazak na Mundijal. Medjutim rezultat i nije toliko vazan koliko igra i baza koja je stvorena. Mimo svih ocekivanja Tumbakovic vodi fenomenalno reprezentaciju i nikad bolju igru nismo imali. Kranjcar je igrao na rezultat, a Tulumba ima i rezultat i efikasnost. Rumunija i Danska pod Goricom, mora cetiri boda ako mislimo u baraz, sest to garantuje maltene.
                    Da ali kroz baraz nema sanse da prodjemo sve su to jake selekcije,jedino ako nam dodje sjeverna irska ili slovacka tu bi imali neke sanse.

                    Comment


                    • Onaj poraz od Jermenije je kamen spoticanja koji bi reprezentaciju Crne Gore mogao da kosta svega. I to je u sustini jedini veliki kiks ove repke u kvalama. Ali kao sto svi znamo jedan kiks je dovoljan da sve ode u tri lepe.
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Da al oni svakako ne mogu da vam dodju jer vi nebi bili nosioci u barazu,kao ni mi,realno tesko ce te na WC,al isto tako realno imate tesku grupu po meni tezu od nase,Poljaci i Danci su bolji od svih nasih protivnika

                        Comment


                        • Ne moze se nista protiv Italije i eventualno Portugala, sa reprezentacijama sa Ostrva se uvijek moze igrati, Svedjani vise nemaju Ibru, Island bi bio dobar protivnik ali ce Ukrajinci biti ispred njih vjerovatno, a oni su nam problem, sa Grckom se itekako moze igrati. Samo sto je tezi dio posla obezbijediti baraz u ovakvoj grupi u kojoj svako svakoga moze da dobije i najgora drugopasirana ne ide u baraz, a ovakve grupe obicno donose najgoru drugoplasiranu ili grupe kakvu ima Srbija, sa mnogo izjednacenih ekipa, jbg kad se dodje do baraza treba i malo srece i da se tempira forma i odigra bez greske u dvomecu.
                          sigpic

                          Comment


                          • A isto ce biti zanimljivo iz koje grupe nece ici niko u baraz ,delovalo je pre ovog kola iz vase,mada meni mirise da ce Grci da izvise

                            Comment


                            • Originally posted by 61563 View Post
                              Da al oni svakako ne mogu da vam dodju jer vi nebi bili nosioci u barazu,kao ni mi,realno tesko ce te na WC,al isto tako realno imate tesku grupu po meni tezu od nase,Poljaci i Danci su bolji od svih nasih protivnika
                              Uh to sam zaboravio,znaci Italija,Portugal ili Svedska,pa dobro neka bude onda Portugal da mogu Kristinu necim da gadjem kad navrati ovamo.

                              Comment


                              • I dalje mislim da ce Portugal biti prvi, pa ce Svajcarci u baraz
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X