Announcement

Collapse
No announcement yet.

Reprezentacija Crne Gore

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • U principu pravo je cudo sa ovakvim igracima da mi uopste pricamo o mogucnosti odlaska u baraz ili na svijetsko.Izuzev Jovetica i Savica sve cemer i jad.

    Comment


    • Nisam ispratio ko vam brani,al onaj golman Buducnosti protiv grobara mi se mnogo svideo

      Comment


      • Danijel Petkovic, mladi golman Lorijena. Izuzetno je visok i ima dobar refleks, mada znaju niske lopte da mu prave probleme.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Vladan View Post
          Danijel Petkovic, mladi golman Lorijena. Izuzetno je visok i ima dobar refleks, mada znaju niske lopte da mu prave probleme.
          Sad nam je dosao i onaj Muric treci golman Sitija i onaj mladi Carevic iz Barselone kroz koju godinu imacemo pokrivenu tu poziciju golmana solidno.

          Comment


          • Da Muric je inace imao svajcarski pasos ali je pristao da u buducnosti nosi dres Crne Gore.Rodjen je u Rozajama ali je sa tri godine otisao u Svajcarsku. Neka Raonic fora.



            A Lazar Carevic je vec biser, potpisati za Barselonu sa 18 godina, zelio ga Bajern, trenirao u Bajernu, to dovoljno govori, on je bas supertalenat. Ali jbg ni sledeceg ciklusa se ne mozes na njih osloniti realno, golmanima treba vremena, mozda za 5-6 godina.
            sigpic

            Comment


            • Sad bas potrazih pa onaj Mijatovic iz Buducnosti 30g ,jel moguce da je on tamo jos,da nije presao nigde ili je to samo bljesnuo protiv grobara,a sad vidim ovaj Danijel mladjan dobro deluje, a i lepo ga Calasan udomio,bese Zigin menager...sad citam sta pisete pa vi golaman imate na izvoz,realno bolji i veci potencijal nego mi

              Comment


              • Inace Carevic je visok 195, a Petkovic 194
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Uroš View Post
                  Bio bih najsrećniji čovek na svetu. I ja ću još malo dole. Kežman neće da plati da bi SMS igrao kao što svi plaćaju, zato i ne navijam za Srbiju. Ako ode da igra za Crnu Goru to bi mi bilo podjednako drago kao kad je Zvezda prošla u LE sad. Sad će i Uroš za godinu dana. Kao klinac sam se i ljutio na Mila i Brana, sad mi je sve jasno. Ima pola Srbije da se preseli u Cg, samo po poreklu da stekne državljanstvo.

                  Sramotna jadna ćelava glavudža Slavoljub Muslin i ekipa, kaže jedan okoreli Zvezdaš. Dakle ne vredjam Tumbakovića vredjam Muslina.
                  Ja o njemu cu vazda da imam lose misljenje jer menja pricu cim ga ljudi ucene za njegove kriminalne aktivnosti, Brano ko Brano jebe mu se kao i svakom krimosu za nacionalizam.

                  Cim se prica o prelasku Sergeja u vasu repku, a to jos nije dogovoreno smatram da je opet veca mogucnost da do toga ne dodje nego da dodje.Jbga, mediji kada saznaju da se vode neki pregovori koji se ne privode kraju, uglavnom se ne okoncaju uspesno.Ono sto sam danas procitao na par mesta, istna je da ga zovu ali nije on toliko zagrejan da igra za Crnu Goru.Mislim moze on ovu odluku da donese kroz godinu dana kada ce mu neke stvari biti jasnije, a ne u narednih nekoliko dana ili kroz mesec dana.

                  Comment


                  • Zakuvao Muslin

                    - Svako ide gde mu je bolje. Ako Milinković-Savić oseća da ne treba da igra za Srbiju, onda ne bih imap šta da dodam na tu temu - rekao je Muslin za Žurnal.
                    sigpic

                    Comment


                    • http://www.vijesti.me/sport/kezman-g...nu-goru-952787 Kezman kaze da je to glupost,nema sanse da taj zaigra za nas

                      Comment


                      • Peru obraz i jedan i drugi, a zna se kako je Kezman dobio dozvole za svoj ugostiteljski objekat na Adi Bojani, morace da uzvrati tu "uslugu' na ovaj ili onaj nacin

                        Muslin je vazda bio tvrdoglav i FSS je dokaz kako jedan savez ne treba da funkcionise, ali jbg Slavoljub je vazda imao rezultate iza sebe i nije trpio sranja i imao je neke fiks ideje i dok je Zvezdu vodio. Nebitna grupa, muku muci Srbija svih ovih godina da se kvalifikuje na bilo koje prvenstvo, a Muslin ce to ostvariti, samim tim bice selektor i u narednom ciklusu.
                        sigpic

                        Comment


                        • Fino pp protiv rumuna... nadamo se pobjedi. Ovo je jedan od koraka za vizu za Rusiju

                          Pisi Milijana Vako

                          Comment


                          • Najveci si Tulumbo. Nestvaran posao covjeek napravio, nestvaran.
                            sigpic

                            Comment


                            • Tumba je napravio veliki posao,svaka mu cast. Dao je zelju da igraju fudbal ovi momci

                              Pisi Milijana Vako

                              Comment


                              • 16 bodova iz osam kola u ovakvoj grupi, 18-7 gol razlika, isto kao i Danska, bolja gol razlika od Poljske, za mjesec dana je nokaut utakmica pod Goricom protiv Danske, ali ne treba sad o tome misliti, treba skinuti kapu Tumbakovicu jer je preuzeo reprezentaciju u nikad gorem stanju izgledalo je, a napravio je i bazu i rezultate, ali najfascinantnija je igra. Ovo je jedna moderna, kompaktna reprezentacija koja ide po gol, igra lijepo, s brzim pasovima. Jovetic igra pod Tumbakovicem najbolji fudbal u karijeri, Savic ministar odbrane, kad se samo sjetim da je on dat kao dio Nastasicevog transfera, dje je Nastasic sad, a dje Savic. Colo je stvorio stoperskog monstruma, kako cita igru, brani gol, izbija lopte, kakav pas ima, sve je na zaatrasujucem nivou. Ali opet nema kapi logike da ovi igraci ovako igraju, jer ekipu ne cine dva, vec 11 fudbalera, to je zasluga Tumbakovica. Na kraju ne vjerujem da cemo otici na Mundijal ali ovaj ciklus je fenomenalan.

                                Rumuni sramni, jadno, ni pokusali nisu da igraju fudbal.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X