Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by shminka View Post
    Koliko god mu je servis olaksan zbog cinjenice da je visok 206cm, toliko mu je teze igrati osnovne udarce. Pogotovo na travi. Da ne pricamo o problemima u kretanju. Tako da je meni Isner bas odlican teniser, koji zna koje su mu prednosti i mane i to odlicno koristi. Ko je kriv Delpu, Cilicu i ostalim visokim momcima sto nisu u stanju imati bolji servis
    Pa šta fali Delpovom servisu...Delpo je dosta bolji igrač od Iznera
    Last edited by bojanaBG; 01-08-12, 21:23. Reason: pazi malo na recnik
    http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

    Comment


    • Koji df Ferera, obe metar u out otpr. Imace Kei dve mec lopte

      Kei u QF

      Comment


      • Preselili su se na CC zbog jednog gema
        Kei odmah napravio brejk i pobedio u 3. setu sa 6:4
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Aleksa9 View Post
          Pa šta fali Delpovom servisu...Delpo je dosta bolji igrač od Iznera
          Za svoju visinu on nema dobar servis,vrlo slabe varijacije ima pri servisu i vrlo cesto mu nije prednost pocetni udarac,olako gubi servis gemove.Drugi servis mu je cak mana velika...pogledaj kick kod Isner-a,bolji drugi nego sto pola tura ima prvi

          Bolji je Delpo igrac normalno,ali Isner je isto jako dobar sto se mene tice
          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


          #the return

          Comment


          • Originally posted by Aleksa9 View Post
            Pa šta fali Delpovom servisu...Delpo je dosta bolji igrač od Iznera
            Morao bi biti dosta bolji za tu visinu;)
            Sta li je veliki David Ferrer radio u prvom setu

            Comment


            • Sad je Delpo dosta i popravio servis, ranije mu je bio ocaj zivi

              u svakom slucaju, Iznerov 2. servis, tj. onaj kik je nesto genijalno ako je igrac nizi od 175cm, mislim da ga loptica preskace
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by maliajnstajn View Post
                Zao mi je sto Feda nisam gledao ali opet ima i zal i sreca za time sto je ispao.. Prvo zao mi je sto nece obraniti medalju, a sreca nece morati da igra po 2 meca dnevno i moze se samo na singl koncentrisati..

                Tipsa i Izner nisam gledao, a da jesam znam da bi jebo onom konju sve jer lik nema pojma o tenisu, samo lupa serve i to je to.. Bice sutra pretesko Fedu, ali i Izneru ce biti drugacije. Fed se muci ako ne bude serve, a za isnera da ne pricam, ako mu stane serva bice 6-1 6-1

                Sto se tice dopinga nemojte biti smjesni, svi su oni dopingovani ali DOZVOLJENIM supstancama, a to sto su se ameri sjetili da unesu ogromnu kolicinu kofeina prije plivanja to je njihova stvar.. Isner nije dopingovan, jer teniseri imaju najteze doping kontrole u svijetu sporta !!
                Ovo je teska glupost. Ne mogu ti sad pronaci jedan clanak, gde mozes videti kako je zapravo lako biti dopingovan na touru, a ne biti primecen. Pa dovoljno ti je samo da uzimas Hormon Rasta i miran si, jer nema tog testa koji ti moze dokazati da si ga uzimao.

                Bolje bi bilo Federeru da ne ulazi u mec rezervisan, jer Amer ce ga ubiti servisima

                Comment


                • Ma svejedno je los. Pa na travi jucer izgubi prvi servis protiv Seppija na 15, a u drugom servis gemu ponudi 00-40
                  Trebao bi dosta preciznije gadjati linije. Dodati slice servis na deuce stranu. Kick bi isto morao biti bolji. Postoji jos dosta mjesta za napredak

                  O Cilicevom prvom servisu ne treba trositi slova na tastaturi

                  Comment


                  • Aman! zguraste li više te mečeve u sutrašnji dan....
                    Nestrpljiva sam....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Kladionice su izmijenile sanse u odnosu na jucer:

                      Federer 40.8% skocio 4.3%
                      Djokovic 33% pao 2%
                      Mari 16.5% skocio 0.5%
                      ostali 9% pali 3.5%
                      Ocigledno cijene da Novak nije danas dovoljno pokazao a on je glavna konkurencija Federeru. Iznera, za sada, ne uzimaju ozbiljno.

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Ovo je teska glupost. Ne mogu ti sad pronaci jedan clanak, gde mozes videti kako je zapravo lako biti dopingovan na touru, a ne biti primecen. Pa dovoljno ti je samo da uzimas Hormon Rasta i miran si, jer nema tog testa koji ti moze dokazati da si ga uzimao.
                        A zasto samo teniseri mogu uzeti Hormon rasta? I jel samo oni nemaju taj test a u drugim sportovima ga ima?

                        Comment


                        • Originally posted by altlosta View Post
                          A zasto samo teniseri mogu uzeti Hormon rasta? I jel samo oni nemaju taj test a u drugim sportovima ga ima?
                          ma to svi uzimaju, to ti je najpopularniji doping danasnjice.

                          Comment


                          • To sam i mislila, nego si boldovao za tenisere, pa reko hoces da dokazes suprotno, da neko drugi ima rigorozniju kontrolu.

                            Comment


                            • Ja samo znam da je doping mnogo ispred kontrole..odnosno da kontrole zaostaju u savremenim dopinzima i vrstama...
                              Usredsređeni su i ispituju jedno, a ovi koriste nešto drugo i to je decenijama unazad...naravno ima i naivnih, pa nasednu...ili naprave glupost...
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • OOP

                                http://2012.itftennis.com/olympics/s...-schedule.aspx

                                haha, bacise Mareja na no.1
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X