Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by NI View Post
    Svidja mi se Jankova izjava. Savrseno objektivna.

    To je problem sa Iznerom kad ovako servira. Ako igras perfektno onda ces imati jedan forhend da dobijes ili izgubis set.
    Janko je bas veliki poznavalac igre! Pri intervjuima je uvijek smiren i maksimalno objektivan. Fenomenalan momak
    Mogao bi biti odlican komentator;)

    Comment


    • Originally posted by shminka View Post
      Janko je bas veliki poznavalac igre! Pri intervjuima je uvijek smiren i maksimalno objektivan. Fenomenalan momak
      Mogao bi biti odlican komentator;)
      Znaci da ipak Eurosport menadzeri imaju nos. Janko je dobio "Tipsy time".

      Comment


      • Zao mi je sto Feda nisam gledao ali opet ima i zal i sreca za time sto je ispao.. Prvo zao mi je sto nece obraniti medalju, a sreca nece morati da igra po 2 meca dnevno i moze se samo na singl koncentrisati..

        Tipsa i Izner nisam gledao, a da jesam znam da bi jebo onom konju sve jer lik nema pojma o tenisu, samo lupa serve i to je to.. Bice sutra pretesko Fedu, ali i Izneru ce biti drugacije. Fed se muci ako ne bude serve, a za isnera da ne pricam, ako mu stane serva bice 6-1 6-1

        Sto se tice dopinga nemojte biti smjesni, svi su oni dopingovani ali DOZVOLJENIM supstancama, a to sto su se ameri sjetili da unesu ogromnu kolicinu kofeina prije plivanja to je njihova stvar.. Isner nije dopingovan, jer teniseri imaju najteze doping kontrole u svijetu sporta !!
        sigpic
        "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
        AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

        Comment


        • Kei i David prekinuli mec zbog mraka, ali se sele na CC, da tamo zavrse
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Isner nema pojma o tenisu,hajde molim te suti samo lupas svako vece,smaras
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by maliajnstajn View Post
              Zao mi je sto Feda nisam gledao ali opet ima i zal i sreca za time sto je ispao.. Prvo zao mi je sto nece obraniti medalju, a sreca nece morati da igra po 2 meca dnevno i moze se samo na singl koncentrisati..

              Tipsa i Izner nisam gledao, a da jesam znam da bi jebo onom konju sve jer lik nema pojma o tenisu, samo lupa serve i to je to.. Bice sutra pretesko Fedu, ali i Izneru ce biti drugacije. Fed se muci ako ne bude serve, a za isnera da ne pricam, ako mu stane serva bice 6-1 6-1

              Sto se tice dopinga nemojte biti smjesni, svi su oni dopingovani ali DOZVOLJENIM supstancama, a to sto su se ameri sjetili da unesu ogromnu kolicinu kofeina prije plivanja to je njihova stvar.. Isner nije dopingovan, jer teniseri imaju najteze doping kontrole u svijetu sporta !!
              Pitaj Feda sta je bilo u Davis cupu.
              There's something wrong with me chemically
              Something wrong with me inherently
              The wrong mix in the wrong genes
              I reached the wrong ends by the wrong means
              It was the wrong plan
              In the wrong hands
              With the wrong theory for the wrong man
              The wrong lies, on the wrong vibes
              The wrong questions with the wrong replies

              Comment


              • Mnogi to kazu

                Lik je majstor veliki!!

                Comment


                • Opet nepotrebno pretjerivanje. Izner je jedan intelegentan momak koji ima 206 i koristi to sto mu je Bog dao na najbolji moguci nacin. Odlican prvi servis, odlican drugi servis, odlican forhend, sve bolji volej... Osjetno bolji od Karlovica.

                  Kad njih dvojicu ide servis, pogotovo u mecu u tri seta, najlakse je zaustaviti foot fault-ovima. Ko zna, mozda oraganizatori zazale sto to nisu danas napravili. Bice im teze ako bude Izner u finalu protiv Marija.

                  Salu na stranu, dobro je da tenis ima Iznera. Izner plus Karlovic je mozda malo previse. Vise od dvojice bi bilo debelo previse.
                  Last edited by NI; 02-08-12, 05:11.

                  Comment


                  • Covek koji odigra 5 setova sa Nadalom na RG-u ne moze da bude samo server.
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by AK47 View Post
                      Isner nema pojma o tenisu,hajde molim te suti samo lupas svako vece,smaras
                      Dokazi suprotno, pa se javi.. i molim te nemoj mi reci poznatu recenicu ive karlovica "Ako mogu da osvajam poene jednim udarcem, onda sam ja genije" Tenis se sastoji od vise udaraca ne samo od JEDNOG, stoga ako pobjedjujes zbog nadmocnih brojeva serve i penala na sred terena to nije tenis, to je smijesno..

                      Sta trebam pitati Federera i Davis Cupu? da ga pitam zasto je napravio 50 gresaka u 3 seta? To ne dokazuje da Isner zna igrati tenis kao neki drugi teniseri !!!
                      sigpic
                      "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                      AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Covek koji odigra 5 setova sa Nadalom na RG-u ne moze da bude samo server.
                        Uzela mi Bojana rijec iz usta,ne mozete ljudi njih dvojicu da poredite.Na podlozi gdje bi onakvog servera Federer i Nadal trebali da pojedu za dorucak to se nije desilo i nema sanse da im je parirao samo servisom jer nije,fenomenalan u izmjenama bio.Karlovic je samo servis i povremeno fh,Isner je nesto drugo,odlican igrac...cuj nema pojma o tenisu,to samo neznalica moze reci
                        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                        #the return

                        Comment


                        • Koliko god mu je servis olaksan zbog cinjenice da je visok 206cm, toliko mu je teze igrati osnovne udarce. Pogotovo na travi. Da ne pricamo o problemima u kretanju. Tako da je meni Isner bas odlican teniser, koji zna koje su mu prednosti i mane i to odlicno koristi. Ko je kriv Delpu, Cilicu i ostalim visokim momcima sto nisu u stanju imati bolji servis

                          Comment


                          • Nema još rasporeda
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by shminka View Post
                              Janko je bas veliki poznavalac igre! Pri intervjuima je uvijek smiren i maksimalno objektivan. Fenomenalan momak
                              Mogao bi biti odlican komentator;)
                              Radio je sa Viskom jedan prenos prosle godine na SK-u cini mi se, ja nikad vise nisam uzivao u komentarisanju jednog teniskog meca.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • Originally posted by T-Mac View Post
                                Radio je sa Viskom jedan prenos prosle godine na SK-u cini mi se, ja nikad vise nisam uzivao u komentarisanju jednog teniskog meca.
                                Radio je mec Djokovic-Bagdhatis
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X