Announcement

Collapse
No announcement yet.

Tenis

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • aoooo , stetaaaaaa , stetaaaa ,
    na mec loptu odservirati duplu ,
    ali ostao je dubl , pa tu mozemo ocekivati od njega medalju

    Comment


    • Jaooo...pa mamu vam jebem...koliko je puta samo Izner promasio prvi servis u taj-brejku, a nisu svirali...Prvi put ću u životu navijati za Federera...

      Kolilko sam razocaran i iznerviran...aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
      Last edited by Aleksa9; 01-08-12, 19:41.
      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

      Comment


      • Janko je bio strasno srcan, ali protiv ovakvog serviranja nema pomoci.

        Znam da su Svajcarci i Srbi ovoga puta navijali za istoga.

        Comment


        • Originally posted by Aleksa9 View Post
          Prvi put ću u životu navijati za Federera...
          Takodje

          Comment


          • Strasno na koji nacin izgubljen mec.Bem ti srecu.Ne znam da li sam nekad video nekog da ovako nenormalno servira.Mozes samo ocima da ispratis poen,a nekad ni to.

            Comment


            • eee konj jedan veliki, sto tako nikad ne servira kad igra protiv top 5 nego se usere u gace ko devojcica
              sigpic

              Comment


              • Dokle više amerikancima da se toleriše ovo. Prvo uzmimo Isnera, ne moguće je da lik onako servira, onda idemo na odbojkaše koji imaju po 35,36 godina skaču bolje od onih koji imaju po 20, vaterpolista im uvjek slučajno polude na OI i još mnogo, mnogo primjera. Dokle više??? mi se od njihovih "pošteno" zarađenih medalja. Sada kada im ona mala kineskinja uzela zlato u plivanju, odmah se žale na doping, kako ih nije sramoto i da se jave...
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                Comment


                • Izner nije igrao ovako dobro u zadnje vrijeme bas kao da je drogiran...a Janko bi sa ovakvim servisom i ovakvim procentima pobjedio i Federera ali ovaj majmun... nemam rijeci ....bilo ko drugi da je bio umjesto njega Janko bi ga dobio ...e bas sam se naostrila da gledam Janka i Feda u QF pa makar i izgubio taj mec...idemo dalje dubl pa Toronto

                  Comment


                  • @deki94
                    Zasto je nemoguce da Izner onako servira?
                    Lupio si tesku glupost i ostao ziv...
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Originally posted by deki94 View Post
                      Dokle više amerikancima da se toleriše ovo. Prvo uzmimo Isnera, ne moguće je da lik onako servira, onda idemo na odbojkaše koji imaju po 35,36 godina skaču bolje od onih koji imaju po 20, vaterpolista im uvjek slučajno polude na OI i još mnogo, mnogo primjera. Dokle više??? mi se od njihovih "pošteno" zarađenih medalja. Sada kada im ona mala kineskinja uzela zlato u plivanju, odmah se žale na doping, kako ih nije sramoto i da se jave...

                      Amerikanci su najvece zlo na ovoj planeti!NAJVECE!!!
                      Ogranicen i vestacki narod, koji se uskurcio...KOLIKO SU MI ODVRATNI!Da ne govorimo ovima iz NBA...svi se dopinguju do jednog...
                      http://www.avangarda.in/forum/viewforum.php?f=56

                      Comment


                      • Jest, Isner se nadopingovao za OI

                        Comment


                        • Pa tesko njemu da servira kad covek visi od moje kuce...
                          sigpic

                          Comment


                          • Lik je pogodio 6 ili 7 asova u odlučujućim trenucima, jednostavno je ne moguće.
                            Pa eto uzmi Federera uvjek se u kritičnim situacijama izvlačio odličnim servisom, ali nikad ovako, pa ni Karlović nikad ovo nije uradio..

                            P.S. Izvnite malo sam ljut..
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • Isner je stvarno poznat kao veliki borac i kao covjek koji je u najbitnijim trenucima odlican! Ima daleko najbolji omjer TBova ove godine i ovaj TB je samo jos jedan dokaz da momak stvarno ima ogromno srce

                              Comment


                              • Originally posted by Aleksa9 View Post
                                Amerikanci su najvece zlo na ovoj planeti!NAJVECE!!!
                                Ogranicen i vestacki narod, koji se uskurcio...KOLIKO SU MI ODVRATNI!Da ne govorimo ovima iz NBA...svi se dopinguju do jednog...
                                A što ne NBA?
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X