Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A ok..

    Nego ocekujem zanimljivu borbu izmedju Slirenzauera i Morgija,naravno navijam da Morgi osvoji sampionat ponovo..

    Bice mi prazna sezona bez velikog Adama Malisa
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Jbg,ali dolaze novi skakaci,ove godine ce sigurno biti iznenadjenja i neki skakaci ce iskociti u prvi plan.Da vidimo moze li Morgenstern povezati 2 vrhunske sezone,nakon one sjajne je stagnirao,da bi se prosle ponovo vratio i rasturio ostatak
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Uglavnom zamenio sam Ito-a i Kasai-a , ali i sokiran sam , mislio sam da Ito ima vise , pa jbt ja pratim skokove 7-8 godina i secam se da je i tada skakao , uglavnom nece biti nista od njega , Hilde je izvukao na kraju sezone prosle sezone nesto , Larinto bi bio opasan prosle sezone da se nije povredio ;)

        Uglavnom verujem da ce Morgi pasti ove sezone , setite se one sezone pre 3-4 sezone kada je ostao neuhvatljiv , vec posle novogodisnje turneje se znalo da ce biti sampion i onda posle toga 3 sezone posta , mislim da ce tako biti i ove sezone , da ce se vrtiti oko 5-10 mesta , mislim da je ovo sezona mladih , sezona Larinta , Schlierenzauera , mozda starih lisaca poput Amana i Hautamaekia i videcemo koga sve ne
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by nenad2001 View Post
          Pocinje cirkus ... ove nedelje u finskom KUUSAMO startuju ski skokovi ko je fanatik neka se javi ...
          Ja sam taj, uvek uz simona ammanna, a mogu i finci :P!!!! zao mi ovog malog rusa sto je poginuo!!!

          Comment


          • Uvek krenem da pratim sa velikom željom početak sezone, pa mi onda postane malo dosadno i onda tek krećem sa čuvenom turnejom 4 skakaonice.

            Šteta što neće biti više Ahonena, mog omiljenog skakača... Finci su dosta gotivni ovako ali nemam nijednog favorita lično...

            Meni lično interesantniji sport za gledanje od skijanja iako nemam ništa protiv ovog drugog...
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • Malo sam sredio anketu, nadam se da se ne ljuti onaj ko je postavio, ruzno izgleda sa Kapsovima a i neka prezimena su pogresno napisana.

              A ovu sezonu ce izdominirati Schliri, povreda je proslost i sada ce dokazati da je majstor, prvi koji realno moze prevazici Nykänena.
              Last edited by Nebojsa; 25-11-11, 22:26.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Treba da pokaze da je velik i da se zna nositi sa pritiskom.Vec je dosta uradio dosad,ali od njega se ocekuju jos vece stvari,tako da mu nece biti lako sigurno.Ja se nadam da ce Stoch ove godine izbiti u prvi plan,ima velik potencijal
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • Dje je covjek sa najboljom tehnikom,Lojcl
                  Navijam uvijek za Austrijance,Sliri,Lojcl,Kefler,Morgi,a i Koh covjek jednog izuzetnog skoka,da moze da veze dva bio bi sila
                  sigpic

                  Comment


                  • Ako nekog mrzim to je Lojcl.Jeste da mu je stil izuzetan,ali kad se setim pre 2-3 godine onog skoka cini mi se u Garmisu gde su mu dali sve po 20,vise puta su mu tako poklanjali

                    Ipak ja vise volim kad je skok duzi nego lepsi,to onako bas oslikava dominaciju
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Skakac najboljeg stila je Jakub Janda ;) Steta sto je van forme vec sto godina, pijana budala.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Imao je i Jane svojih momenata,mada i Janda i Loitzl, kada nastupi freeze time, deluje kao da se slika zapucala a oni nevrovatno mirini i bez trunke kormilarenja rade telemark.... axxxx prelep sport
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • Jos pola sata , Finci deluju jako lose , ali valjda cemo izvuci 3 poziciju , evo timova danas po redu startanja :

                          Estonija : Paern,Nomme,Sammeselg,Nurmsalu
                          Kazakshstan : Karpenko,Levkin,Zhaparov,Korolev
                          Korea : Kang,Choi,Kim,Choi
                          Rusija : Vassiliev,Kalitischenko,Trofimov,Kornilov
                          Ceska : Janda,Matura,Hlava,Koudelka
                          Slovenia : Kranjec,Sinkovec,Prevc,Damjan
                          Japan : Kobayashi,Tochimoto,Takeuchi,Ito
                          Finska : Haponnen,Koivouranta,Muotka,Hautamaeki
                          Nemacka : Mechler,Freitag,Neumayer,Freund
                          Poljska : Zyiobro,Zyla,Mietus,Stoch
                          Norveska : Velta,Bardal,Evensen,Hilde
                          Austrija : Loitzl,Kofler,Schlierenzauer,Morgerstern

                          Evo timova , znaci Austrija ovde verovatno ubedljivo dobija , ne zna se ko je jaci , osim ako neko ne zabrlja ;).
                          Norvezani su solidni , ovaj Velta je eksplodirao u Trondheimu cini mi se prosle godine , uglavnom negde je bilo u Norveskoj pre novogodisnje , mozda i Lillehamer , nisam siguran ;) Uglavnom Bardal se vraca , videcemo sta mozemo od njega ocekivati , Hilde i Evensen treba da se pokazu.
                          Nemci u timu sa Mechlerom koji je uvek bio 7-8 clan tima i oni su po meni dosta losi danas , videcemo moze li Freund ista izvuci.
                          Poljska lose ovo izgleda bez Malisa.
                          Finci , pa imamo Hautamaekia , Haponnena da vidimo nakon duge povrede da li moze da se vrati , da podsjetim da je bio u top10 pre povrede , tu su jos Koivuranta koji je znao dobro skociti prosle godine pogotovo u timskim takmicenjima i slabiji Muotka... Nzm sto nema Larinta
                          Japanci i Slovenci su po meni takodje respektabilni a ni Slovence ne treba optisati.
                          Po meni ispadaju u prvoj fazi : Estonija,Kazahstan,Korea i Rusija.

                          Rusi sa ovim Kalincenkom deluju lose , s ozbirom da Vasiljev nema formu 2 godine , dosta ce zavisiti od Kornilova posto Trofimov na takmicenjima - 2 runda maximum.
                          Inace zaboravio sam spomenuti Cehe , oni su u najjacem sastavu i ako budu skakali kako znaju mogu do postolja
                          JEDVA CEKAM
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • takmicenje otkazano zbog jakog vjetra

                            Comment


                            • Morgernstern verovatno, ali navijam za Schlierenzauera zato sto je prosle sezone imao povredu i nije se bas najbolje vratio. Takodje navijam za Koflera, meni lik ocajno dobro skace

                              Comment


                              • Baš me zanima individualno takmičenje, ekipno je starno bilo nikakvo .. Nekoliko dobrih skokova, Norvezani i Finci raspad, Rusi prijatno iznenadili ...

                                Comment

                                Working...
                                X