Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by S-Nash View Post
    Ponavljam, Wade je prvi spomenuo Hendersona. Cinjenica je da decko napreduje i da mnogo radi, sto ne znaci da sam ja rekao da je on ozbiljan igrac niti ga stavljam u isti kos sa talentima. Citaj malo, nemoj samo da izvrces reci drugima. Hendo moze da bude dobar backup i to je to, nadam se ozbiljnom pojacanju na leto u veznom redu. A opet bolje mi da dam 16 miliona za nekog ko moze u rotaciji da pomogne nego 50 za lika koji se ne odvaja od ogledala i ne moze nista da uradi kad god se krene agresivnije na njega.

    SP cekam, tu cemo ga videti i do tad mislim da je svaka diskusija o njemu suvisna. Toliko igracina, mi pricamo o detlicu.
    Не иду у исти пост.
    Што се тиче Вејда, човек је само рекао да има људи који су причали о Хендерсону, Захи и осталим квазиталентима да су таленти само зато што долазе из Енглеске, мени је то смешно, људи су обични играчићи.
    Шта ја има коме да изврћем речи, омаловажавате Нејмара, дечко је добар фудбалер, таленат и тек треба да се потврди. Просто ко пасуљ, а да ли ће бити бољи од Роналда или кога већ ћемо видети на крају, како сад то може да се зна, а није да нема предиспозиције да буде бар једнако добар колико и они...

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      On svakako veze nema ove sezone, kiks Hodzsona posto je Dzons za klasu bolji od njega
      Džons je bolestan, minimum 3 nedelje van stroja.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • Zasto u sastavu Njemacke nema Reusa i Gotzea? Jel neka povreda?

        Ne znam da li sam nesto utripovao, ali ovom se Mulleru na silu pokusava naci mjesto u Bayernu i reprezentaciji.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Džons je bolestan, minimum 3 nedelje van stroja.
          Znam to je juce objavljeno, ali i prije toga nije dobio poziv
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by AK47 View Post
            Nista ja to ne bih komentarisao,samo reci da su Verma i Sagna odlicni igraci nije istina jbg,ja sam toliko kikseva od njih vidio zadnje dvije sezone da je to kriminal,pogotovo Belgijanac koji vise ne moze da ocijeni gdje ce lopta pa ga preskace svaku drugu tekmu...pricali ste o tome sta je Henderson uradio protiv njih pa si rekao da su odlicni i zbog toga sam se ukljucio,oni su trenutno daleko od odlicnog kao i komplet odbrana Arsenala koja dosta puta ne zna gdje udara,to je to...

            Mnogo pretjerujete s Neymarom,ispade lik ne treba da igra lopte uopste...
            Znam ja da oni imaju svojih kikseva a pre 2 godine su bili klasa. Eto nek dodje Nejmar u PL da igra protiv njih u losoj formi i nek uradi nesto, nemam nista protiv.

            Ima decko skill ali ispade Ronaldo(pravi) od njega jbt. Dok ne dodje bilo ko od tih u Evropu nista ne moze ozbiljno da se kaze, a znamo koliko ih je propalo ili nisu ostvarili ono sto je predvidjano. Za sada samo dobar igrac koji ima odredjen potencijal, moje misljenje da nije vanserijski.
            sigpic

            Comment


            • Kad vidim kako Benz i Ozil pucaju slobodnjake tačno mi bude krivo što Rona ovoliko forsira a uđe mu svaka deseta lopta.

              Brazilci dosta neozbiljno shvatili ovaj meč, al biće oni udure kad se varte igrači tipa Silve, Marcela, kompanije iz Sahtara i dr. ;)

              Comment


              • U Bayernu je sjajan ove sezone stvarno , ali neprestano forsiranje njega i Podolskog u startnih 11 reprezentacije mi opasno ide na zivce ..

                Valjda ce Gotze i Reus doci na ta 2 mjesta kad dodju u sastav , kad vec na EURU nisu mogli ( ni ja ne znam zasto ih nema ) ..
                https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Znam to je juce objavljeno, ali i prije toga nije dobio poziv
                  A to već ne znam.
                  Ovaj Luiz će na kraju da dobije po nosu. Sada ne mora da se kontrolše.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Robinjo je najavljivan kao novi Pele. Pele ga je dizao u nebesa, dize i ovoga isto, ne samo on vec svi Brazilci. Vjerujem da nece biti dobar kao Robinjo.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by danijelkr View Post
                      Zasto u sastavu Njemacke nema Reusa i Gotzea? Jel neka povreda?

                      Ne znam da li sam nesto utripovao, ali ovom se Mulleru na silu pokusava naci mjesto u Bayernu i reprezentaciji.
                      Bolesni su i povukli se iz reprezentacije da bi bili fit za vikend.
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Originally posted by S-Nash View Post
                        Dok ne dodje bilo ko od tih u Evropu nista ne moze ozbiljno da se kaze, a znamo koliko ih je propalo ili nisu ostvarili ono sto je predvidjano. Za sada samo dobar igrac koji ima odredjen potencijal, moje misljenje da nije vanserijski.
                        Bas tako!
                        Originally posted by Vladan
                        SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                        :vinjaksmajli:

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Znam ja da oni imaju svojih kikseva a pre 2 godine su bili klasa. Eto nek dodje Nejmar u PL da igra protiv njih u losoj formi i nek uradi nesto, nemam nista protiv.

                          Ima decko skill ali ispade Ronaldo(pravi) od njega jbt. Dok ne dodje bilo ko od tih u Evropu nista ne moze ozbiljno da se kaze, a znamo koliko ih je propalo ili nisu ostvarili ono sto je predvidjano. Za sada samo dobar igrac koji ima odredjen potencijal, moje misljenje da nije vanserijski.
                          Upravo to ti i pokusavam cijelo vrijeme da kazem,ne zanima me prica o poredjenju tih igraca nego si spominjao Hendersonov potez i odlicne igrace Arsenala koji to nisu,to je to

                          Sto se tice Neymara on me uopste ne zanima jos uvijek,ali da citam ove vase komentare a pojma nemam ko je lik,mislio bi da se ne treba baviti fucom
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Originally posted by AK47 View Post
                            Sto se tice Neymara on me uopste ne zanima jos uvijek,ali da citam ove vase komentare a pojma nemam ko je lik,mislio bi da se ne treba baviti fucom
                            Како ти знаш да упростиш причу, волим те ко брата

                            Comment


                            • Freshko, dominira li ovaj tvoj Lucas? Da nije sada protrcao pored Baines-a, ne bi ga ni video uopste. Bacene pare i na njega.

                              Lep gol Lampard-a.
                              sigpic

                              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                              Batica Wilshere je gospodin covek...

                              All hail the Chan-Chan man!

                              Comment


                              • Frenk! Dajte coveku ugovor do 50te.. ili nek dodje u United, kako igra covek. Legenda..
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X