Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koliko me boli uho za sve dok Miralem igra za nas,znaci smijesno kako decko s pola snage maltretira jadne Slovence,go i dvije asistencije,mislim ono,stvarno

    Ali onaj prijem i sut iz prve koji je odbranio Handanovic je fenomenalan stvarno bio,ja gledam i
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Henderson je placen 16 miliona. Nije isto Henderson kod Kenija na desnom krilu i Henderson kod boljeg trenera na svojoj poziciji. Bolje on za 16 nego igrac malog fudbala za 45 ili koliko vec smatraju da vredi. Pritom decko napreduje i u ozbiljnim utakmicama pokazuje da vredi, sve bolji i bolji. A ovaj moze samo u Barsi da igra i da ga cuvaju sudije, to je to. Decko izabran od strane raznih sponzora da bude projekat i nije prvi takav Brazilac a bice ih jos gomila. Svi su oni novi Pele, Ronaldo, Romario a na kraju ostanu veciti talenti, cast izuzecima koji vrede i obicno se uopste ne uzdizu tako dok ne dodju u Evropu. Evo vec 3-4 godine nikako da dodje u Evropu. Sta mislis zasto?
      Можда је Нејмар прецењен, али га стављати у исту корпу са пањином Хендерсоном стварно нема смисла. И још нешто овде се намеће закључак да Хендерсон напредује и да ће моћи да игра где год хоће, а весели фризура играч Нејмар само у Барси. Морам да те мало коригујем мало, ја стварно мислим да не може баш сваки играч да игра у Барси, доста је разлога да не ширим, а исто тако мислим да Хендерсон за још три живота неће достићи тај ниво, док фризура бој може одмах да се упути тамо. Није ти баш повезан пост ;)

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Neymar je bolji igrac od Lucas-a i da je i on otisao u Francusku sprdao bi se kao i Lucas. Druga je stvar sto ga vi ne volite. Prevelika mu je cena, ali tako je i sa igracima koji nisu talentovani kao on. Henderson je tele u odnosu na njega.
        Sprdas li se? Pa Lukas bi ga u zube nosio!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by D-Wade View Post
          De nemoj leba ti da mlatis tu o Hendersonu, inavalidu na dve noge. Sto se niste javljali kada se Neymar tako svilen sprdao sa Demichelis-om i kompanijom kada je Brazil dobio Argentninu? Odigrao Henderson dve dobre utakmice i sada je opet talenat. Neymar je bolji igrac od Lucas-a i da je i on otisao u Francusku sprdao bi se kao i Lucas. Druga je stvar sto ga vi ne volite. Prevelika mu je cena, ali tako je i sa igracima koji nisu talentovani kao on. Henderson je tele u odnosu na njega.
          Nije Henderson neki talenat ali je decko veliki radnik koji napreduje, ovaj stagnira odavno. Eto to tele od Hendersona posprdalo Arsenalovu odbranu, kad ovaj to uradi ozbiljnoj ekipi na ozbiljnom takmicenju ja cutim i povlacim sve. Pritom je Henderson cist prosecan igrac. Isko, Vilsir i Gece su njegova generacija, sramota me da ih stavljam u istu recenicu.

          Ako je Demikelis neki parametar...

          Dogodine SP pa cemo videti detlica. Samo cenim da ce da namesti frizuru, lepo se obuce i dodje da gleda kako se Gece i Isko bore za titulu.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Vladan View Post
            Yup. Dobio Real dva puta i Celsi? Koga jos od velikih? U reprezentaciji se vidio nije, Arsenal je rijesio stari Larson, morao je on da udje da bi okrenuli. Protiv Benfike se isto nije vidio kad je na vrhuncu bio, izivljavao se nad Sosijedadom, Osasunom i kompanijom. A i zvijezda mu je sijala par godina samo.
            U Finalu je dao perfektnu loptu Etou kad je iznudio crveni, najjace da se nije video u reprezentaciji, prvo sto se setim gola Englezima u cetvrtfinalu..
            sloboda ili ništa

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Можда је Нејмар прецењен, али га стављати у исту корпу са пањином Хендерсоном стварно нема смисла. И још нешто овде се намеће закључак да Хендерсон напредује и да ће моћи да игра где год хоће, а весели фризура играч Нејмар само у Барси. Морам да те мало коригујем мало, ја стварно мислим да не може баш сваки играч да игра у Барси, доста је разлога да не ширим, а исто тако мислим да Хендерсон за још три живота неће достићи тај ниво, док фризура бој може одмах да се упути тамо. Није ти баш повезан пост ;)
              Poenta je da dok ne dodje u Evropu on ne moze da se smatra za ozbiljnog igraca. Wade se uhvatio za Hendersona pa sam ga spomenuo. Hendo ce od leta nadam se na klupu kad dodje jaci igrac u vezi i to je to. Ja njih ne poredim, samo kazem da taj Henderson bar sad igra fudbal na ozbiljnom nivou i da je bolje dati 16 za njega nego 50 za ovog. Nejmara poredim sa Iskom i slicnima, odnosno ne poredim jer to ne moze da se poredi, al ajde.
              sigpic

              Comment


              • Ti kazes ozbiljna odbrana i onda spomenu odbranu Arsenala.

                Vladane, Lucas je u istoj ligi kao i Neymar bio losiji od njega i to dosta losiji. Drugo je sto ovde sve sami strucnjaci odgledaju jedan los mec Neymar-a u reprezentaciji i misle da znaju sve. Kao sto sam rekao, mora da su treneri idioti, pa njega hoce, trebalo bi da dodju na ovaju forum, bruji od strucnjaka, koji eto, sede ispred kompa i znaju sve.
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Nije Henderson neki talenat ali je decko veliki radnik koji napreduje, ovaj stagnira odavno. Eto to tele od Hendersona posprdalo Arsenalovu odbranu, kad ovaj to uradi ozbiljnoj ekipi na ozbiljnom takmicenju ja cutim i povlacim sve. Pritom je Henderson cist prosecan igrac. Isko, Vilsir i Gece su njegova generacija, sramota me da ih stavljam u istu recenicu.

                  Ako je Demikelis neki parametar...

                  Dogodine SP pa cemo videti detlica. Samo cenim da ce da namesti frizuru, lepo se obuce i dodje da gleda kako se Gece i Isko bore za titulu.
                  Мани је Хендерсона лепоте ти, тараба обична, где њега спомињеш кад спомињеш и ове остале.
                  Геце, Иско, Верати, Ел Шарави главне фаце будућности. Иско наравно но1, генијалац, мајстор, силоватељ, играчиште, звериште....све бре. И да не бих волео никада да пређе у Барсу, боље мало да га гледамо нпр. у Ситију или Челзију у ПЛ, досадио Барса шминка фудбал иако је исти савршенство. (само моја лична жеља да не дође до забуне)

                  Comment


                  • Ako je neko gledao sinoc, Henderson je objasnjavao, ja sam se odusevio kako je igrao
                    sloboda ili ništa

                    Comment


                    • Originally posted by D-Wade View Post
                      Ti kazes ozbiljna odbrana i onda spomenu odbranu Arsenala.

                      Vladane, Lucas je u istoj ligi kao i Neymar bio losiji od njega i to dosta losiji. Drugo je sto ovde sve sami strucnjaci odgledaju jedan los mec Neymar-a u reprezentaciji i misle da znaju sve. Kao sto sam rekao, mora da su treneri idioti, pa njega hoce, trebalo bi da dodju na ovaju forum, bruji od strucnjaka, koji eto, sede ispred kompa i znaju sve.
                      Moj cale prati brazilsku ligu godinama, redovno, covek se cima za sve moguce streamove a o fudbalu moze da nas uci kolektivno, nismo mu ni za mali prst. Gleda ga redovno i kaze da decko ne napreduje odavno, da ima skill ali da ne radi dovoljno i da nije uopste ambiciozan. Pritom ga on gotivi, ja nimalo.

                      Sanja i Vermalen su odlicni igraci. Mertezaker ima svojih mana i nije konstantan, Santos je jedino rupetina(Gibs je tad izasao, takodje odlican bek). A svakako su mnogo ozbiljniji od odbrana Atletiko Mineira, Gremia i ostalih.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by D-Wade View Post
                        Ti kazes ozbiljna odbrana i onda spomenu odbranu Arsenala.

                        Vladane, Lucas je u istoj ligi kao i Neymar bio losiji od njega i to dosta losiji. Drugo je sto ovde sve sami strucnjaci odgledaju jedan los mec Neymar-a u reprezentaciji i misle da znaju sve. Kao sto sam rekao, mora da su treneri idioti, pa njega hoce, trebalo bi da dodju na ovaju forum, bruji od strucnjaka, koji eto, sede ispred kompa i znaju sve.
                        Лукас је сада бољи јер око себе има једну од најјачих екипа на свету, просто као пасуљ.
                        Да не дође до забуне он је сјајан, али мало ми је чудно ово омаловажавање Нејмара иако га и ја исто не волим не смем себи да дозволим да кажем да је он "смешан играч" или тако нешто да се не хватам за сваку реч.
                        Иско је Бог!

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Moj cale prati brazilsku ligu godinama, redovno, covek se cima za sve moguce streamove a o fudbalu moze da nas uci kolektivno, nismo mu ni za mali prst. Gleda ga redovno i kaze da decko ne napreduje odavno, da ima skill ali da ne radi dovoljno i da nije uopste ambiciozan. Pritom ga on gotivi, ja nimalo.

                          Sanja i Vermalen su odlicni igraci. Mertezaker ima svojih mana i nije konstantan, Santos je jedino rupetina(Gibs je tad izasao, takodje odlican bek). A svakako su mnogo ozbiljniji od odbrana Atletiko Mineira, Gremia i ostalih.
                          Ova dvojica vec barem godinu i po dana nisu ni blizu odlicnog igraca,kiksaju i to katastrofa,Sagna ocajan,Verma kiksao sto puta u zadnje dvije sezone...nadovezao sam se na ovo jer pricas u sadasnjosti;)
                          Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                          #the return

                          Comment


                          • Sagna je krsina ove sezone, a Verma od kada je kapiten se raspada. Bacanje hate-a je izrazeno u prevelikoj meri ovde. Decko nema pravo da igra lose u jednom mecu? Nesvakidasnji talenat i nema potrebe da se ovde svako ruga sto je promasio zicer. Promasivali su ih u ovom momentu najbolji igraci sveta, pa sta? Desava se. Ima decko los dan. Nema potrebe da se odmah svi bacaju na njegovu vrednost, pokazace se on vec kada dodje u Evropu, a docice brzo.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by chofy88 View Post
                              U Finalu je dao perfektnu loptu Etou kad je iznudio crveni, najjace da se nije video u reprezentaciji, prvo sto se setim gola Englezima u cetvrtfinalu..
                              Odlicno, dje je bio posle toga? Sa igracem vise nikakav visak nije mogao da napravi, Eto i Larson, ali Larson od 100 godina morao da udje da vadi stvar. Jbg nije se igralo protiv Hetafea, bio ozbiljan tim preko puta.

                              Dao je jedan gol, skidam mu kapu. A to nije bio njegov Brazil vec Ronaldov, niti je on tada bio igrac kakav je bio 2005. i 2006. Pa smo vidjeli 2006. ko je najbolji bio u Brazilu na SP(opet pravi i jedini Zubo naravno), covjek je vukao, imao genijalne poteze, a koliko Ronaldinjo ne zasluzuje da stane u red najvecih je objasnio covjek sa 34 godina u cetvrtfinalu Brazil - Francuska. Ronaldinjo je tada bio covjek koji je 4 puta gadjao precku sa ivice sesnaesterca i lopta mu se vracala, a da ne dotakne tlo. Reklama za Nike naravno, mnogi su vjerovali da on to stvarno moze, da on to redovno radi na treninzima, da on nije covjek sa ove planete, da je izmislio fudbal. I onda dodje tajo, zaista najbolji igrac svoje generacije, najbolji igrac zadnjih zadnjih 20 godina, covjek koji je bio najbolji u najvaznijim utakmicama. Jedan od najvecih svih vremena sa pune 34 godine se nasali, posprda sa vaznemaljcem i vanzemaljskom ekipom.
                              sigpic

                              Comment


                              • E mrzi me da citam vase diskusije, ali procitao sam da je Wada rekao, Neymar bolji od Moure, e evo prilike da vidimo ko ce vise pokazati...
                                sigpic

                                “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                                -Jürgen Klopp

                                Comment

                                Working...
                                X