Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Мани је Хендерсона лепоте ти, тараба обична, где њега спомињеш кад спомињеш и ове остале.
    Геце, Иско, Верати, Ел Шарави главне фаце будућности. Иско наравно но1, генијалац, мајстор, силоватељ, играчиште, звериште....све бре. И да не бих волео никада да пређе у Барсу, боље мало да га гледамо нпр. у Ситију или Челзију у ПЛ, досадио Барса шминка фудбал иако је исти савршенство. (само моја лична жеља да не дође до забуне)
    Ponavljam, Wade je prvi spomenuo Hendersona. Cinjenica je da decko napreduje i da mnogo radi, sto ne znaci da sam ja rekao da je on ozbiljan igrac niti ga stavljam u isti kos sa talentima. Citaj malo, nemoj samo da izvrces reci drugima. Hendo moze da bude dobar backup i to je to, nadam se ozbiljnom pojacanju na leto u veznom redu. A opet bolje mi da dam 16 miliona za nekog ko moze u rotaciji da pomogne nego 50 za lika koji se ne odvaja od ogledala i ne moze nista da uradi kad god se krene agresivnije na njega.

    SP cekam, tu cemo ga videti i do tad mislim da je svaka diskusija o njemu suvisna. Toliko igracina, mi pricamo o detlicu.
    sigpic

    Comment


    • Fred je ziv jbt majstorski. Jbg Geri, bio si odlican, ali se sve zaboravlja zbog ovoga
      sigpic

      Comment


      • Mocni Fred, idemo po preokret bre.
        sigpic

        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

        Batica Wilshere je gospodin covek...

        All hail the Chan-Chan man!

        Comment


        • 1-1,ni krivi,ni duzni,izjednacise.
          Originally posted by Casiraghi
          Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
          Originally posted by Casiraghi
          Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

          https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
          Originally posted by Casiraghi
          Srecan Mane svima koji slave.

          Comment


          • Kako ga pohvalio tako Kejhil pogrešio 1:1
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Ova dvojica vec barem godinu i po dana nisu ni blizu odlicnog igraca,kiksaju i to katastrofa,Sagna ocajan,Verma kiksao sto puta u zadnje dvije sezone...nadovezao sam se na ovo jer pricas u sadasnjosti;)
              U kakvoj god da su formi da su ne mogu igraci iz Paramarabararepredasdaderensea da budu bolji od njih i ozbiljniji parametar.

              A to je Venger kriv sto ne zna da trgne igraca posle povrede, jedino se Dzek normalno vratio jer je to sto jeste.
              sigpic

              Comment


              • Precka Freda, opet ni iz cega. Odbija se od Gerija kao od drvo jbt
                sigpic

                Comment


                • Au,Fred,precka Kako grese Englezi.
                  Originally posted by Casiraghi
                  Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                  Originally posted by Casiraghi
                  Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                  https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                  Originally posted by Casiraghi
                  Srecan Mane svima koji slave.

                  Comment


                  • A Smoling
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • A dobro mozda decko ima los dan, svako moze da ima, da je talenat talenat je. Ali dok ne dodje u Evropu i dok u Evropi ne pocne da kida nece biti veliki igrac! Najiskrenije. Koga boli uvo uz duzno postovanje za Brazilsku ligu i Kupa Libertadores, ako ne osvojis Primeru, Bundes, Premijer, LS.. Zna se da se najbolji fudbal igra u Evropi.
                      E sad koliko je on ambiciozan to nemam pojma, decka sam gledao samo you tubu. Prvi put ga gledam uzivo, i nisam odusevljen ali opet kazem mozda je samo los dan.
                      Originally posted by Vladan
                      SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                      :vinjaksmajli:

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        A Smoling
                        On svakako veze nema ove sezone, kiks Hodzsona posto je Dzons za klasu bolji od njega
                        sigpic

                        Comment


                        • Benzema razvali precku, a onda Valbuena pogadja glavom mrezu Adlera

                          Comment


                          • Kako Benzema puce precku iz slobodnog hahaha

                            Nakon toga Valbuena pogadja , izgleda da ce ovo biti jos jedna utakmica u nizu u kojoj Njemacka ne moze nista Francuskoj
                            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                            Comment


                            • Originally posted by S-Nash View Post
                              U kakvoj god da su formi da su ne mogu igraci iz Paramarabararepredasdaderensea da budu bolji od njih i ozbiljniji parametar.

                              A to je Venger kriv sto ne zna da trgne igraca posle povrede, jedino se Dzek normalno vratio jer je to sto jeste.
                              Nista ja to ne bih komentarisao,samo reci da su Verma i Sagna odlicni igraci nije istina jbg,ja sam toliko kikseva od njih vidio zadnje dvije sezone da je to kriminal,pogotovo Belgijanac koji vise ne moze da ocijeni gdje ce lopta pa ga preskace svaku drugu tekmu...pricali ste o tome sta je Henderson uradio protiv njih pa si rekao da su odlicni i zbog toga sam se ukljucio,oni su trenutno daleko od odlicnog kao i komplet odbrana Arsenala koja dosta puta ne zna gdje udara,to je to...

                              Mnogo pretjerujete s Neymarom,ispade lik ne treba da igra lopte uopste...
                              Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                              #the return

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan View Post
                                Odlicno, dje je bio posle toga? Sa igracem vise nikakav visak nije mogao da napravi, Eto i Larson, ali Larson od 100 godina morao da udje da vadi stvar. Jbg nije se igralo protiv Hetafea, bio ozbiljan tim preko puta.

                                Dao je jedan gol, skidam mu kapu. A to nije bio njegov Brazil vec Ronaldov, niti je on tada bio igrac kakav je bio 2005. i 2006. Pa smo vidjeli 2006. ko je najbolji bio u Brazilu na SP(opet pravi i jedini Zubo naravno), covjek je vukao, imao genijalne poteze, a koliko Ronaldinjo ne zasluzuje da stane u red najvecih je objasnio covjek sa 34 godina u cetvrtfinalu Brazil - Francuska. Ronaldinjo je tada bio covjek koji je 4 puta gadjao precku sa ivice sesnaesterca i lopta mu se vracala, a da ne dotakne tlo. Reklama za Nike naravno, mnogi su vjerovali da on to stvarno moze, da on to redovno radi na treninzima, da on nije covjek sa ove planete, da je izmislio fudbal. I onda dodje tajo, zaista najbolji igrac svoje generacije, najbolji igrac zadnjih zadnjih 20 godina, covjek koji je bio najbolji u najvaznijim utakmicama. Jedan od najvecih svih vremena sa pune 34 godine se nasali, posprda sa vaznemaljcem i vanzemaljskom ekipom.
                                Ne kapiram sta zelis ubacivanjem Zidana i Ronalda u diskusiju. Naravno da su bolji od Ronaldinja jer su duze trajali. To je i JEDINA mana Ronalidnju, kratko trajanje, nikako da je igrac za male utkamice. Dajes mi primer jednu utakmicu, finale lige sampiona, pa dobro jer mora da resi svaku utakmicu da bi bio dobar igrac, kako su dosli do finala, pomocu Larsona?
                                sloboda ili ništa

                                Comment

                                Working...
                                X