Announcement

Collapse
No announcement yet.

Prijateljske utakmice

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • 916. meč Gordog Albiona.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Originally posted by Dale View Post
      Nisam bas siguran Wade , ova dvojica su i na EURU bili u prvoj , ali se nadam da ce tako biti .. Bez ikakve dileme bolji igraci , a s ovom formom ako ne zasluzuju da igraju u startnih 11 , stvarno ne znam kad ce ..
      U pravu si naravno,ali u ovim kvalifikacijama prednost dobijaju stvarno Reus i Gotze;)
      Zeljko Malnar-Nocna mora <3


      #the return

      Comment


      • Ја морам да кежм ко је прави бог- Ђанлујиђи Буфон.

        Comment


        • Ma da, ali se ja nadam da se opametio Low. Gotze je i bio dosta dugo povredjen pred Euro, ali mi nije bilo jasno sto Reus ne igra. Nadam se da ce oni sada biti prve opcije, barem bi trebali jbg.
          sigpic

          Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

          "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

          Batica Wilshere je gospodin covek...

          All hail the Chan-Chan man!

          Comment


          • U kvalifikacijama su igrali Reus i Muller zadnjih par , Gotze ulazio s klupe , zato i nisam siguran ..
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Originally posted by Brajkula View Post
              Ја морам да кежм ко је прави бог- Ђанлујиђи Буфон.
              Sta Bog!? Mogao je da primi bar danas 3 komada da mi ucini! a da do kraja sezone ne primi ni jedan! ajde bre
              Originally posted by Vladan
              SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
              :vinjaksmajli:

              Comment


              • Jao kako ga Stivi lagano zaustavlja, pa ovo je stvarno uzivanje gledati
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Dale View Post
                  U kvalifikacijama su igrali Reus i Muller zadnjih par , Gotze ulazio s klupe , zato i nisam siguran ..
                  E moguce ja sam gledao 2 ili 3 utakmice i po sjecanju znam da su igrali obojica kad god sam gledao,a da Poldi sigurno nije bio prva i to mi je bilo iznenadjenje,e sad kakva je rotacija u pitanju ne mogu da se sjetim jbg
                  Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                  #the return

                  Comment


                  • Ajde bre vadi Runija...
                    Originally posted by Vladan
                    SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                    :vinjaksmajli:

                    Comment


                    • Izvikan igrac, protiv Barse se onomad sve vidjelo, a ovo je samo potvrda. 25 milki u vr' glave.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Jao kako ga Stivi lagano zaustavlja, pa ovo je stvarno uzivanje gledati
                        Tvoj pulen nije ni u kadru, za kojeg si rekao da ga moze u zubima nositi.

                        Btw, u kakvu zivotinju je Klopp pretvorio Gundogan-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Originally posted by D-Wade View Post
                          Tvoj pulen nije ni u kadru, za kojeg si rekao da ga moze u zubima nositi.

                          Btw, u kakvu zivotinju je Klopp pretvorio Gundogan-a.
                          Znas kako kazu u Kengura, ja brate nemam prihoda, ali nemam ni rashoda. Tako i Lukas, dok Nejmar samo prosipa, pardon samo ga prosipaju.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Znas kako kazu u Kengura, ja brate nemam prihoda, ali nemam ni rashoda. Tako i Lukas, dok Nejmar samo prosipa, pardon samo ga prosipaju.
                            Ne trazi opravdanja Vlajko, ne vidi se tvoj Lucas.

                            Primenjujemo isti kriterijum kao i za Neymar-a. Ako ga moze u zubima nositi, treba da leti po terenu, a ne da se sakrije i da ga nigde nema.
                            sigpic

                            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                            Batica Wilshere je gospodin covek...

                            All hail the Chan-Chan man!

                            Comment


                            • Originally posted by D-Wade View Post
                              Ne trazi opravdanja Vlajko, ne vidi se tvoj Lucas.

                              Primenjujemo isti kriterijum kao i za Neymar-a. Ako ga moze u zubima nositi, treba da leti po terenu, a ne da se sakrije i da ga nigde nema.
                              Ne moze da dobije loptu od Nejmara, evo ga i na svojoj polovini i pravo do odbrane Engleza, ne umije pas da kompletira.
                              Zamisli onog Amer sto fudbal zove soccer i sto ne zna za bolje od bejzbola i americkog fudbala i oce da vidi sto to ima dobro u pravom fudbalu, da vidi pravu igru i da gleda najboljeg mladog igraca svijeta, buduceg ubjedljivo najboljeg igraca svijeta, u ovom trenutku posle Mesija i Ronalda najboljeg po mnogima. Sto ce rec'?Kad je najbolji ovakav, kakvi li su tek ostali.

                              Moura otvori starsnu sansu Fredu, uradio je za dva minutra vise nego ovaj za osamdesetdva.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mrtva Italija i jos gora Holandija... Osvaldo.. eeej daj bre nek neko zove brate Aleksa iz daleke Australije..
                                Last edited by l1m4r; 06-02-13, 21:17.
                                Originally posted by Vladan
                                SAFa niko nije mogao ni jednom da prezivi, Runi je to uradio dva puta. Masivan. Monumentalan. Bivsi. Pozdrav legendo, donesi Evertonu nemoguci san.
                                :vinjaksmajli:

                                Comment

                                Working...
                                X