Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Funkerman View Post
    Ko gubi ima pravo da se ljuti. Sudijske greske se desavaju,na stetu svim timovima,i one ne odlucuju titulu.
    Slozio bih se sa tobom u svemu, osim da greske ne odlucuju o tituli (a to vazi generalno u fudbalu). Nagledao sam se x primera gde je upravo neka velika sudijska greska donela trofej nekom timu (klubu ili reprezentaciji).
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by KingEric7 View Post
      Slozio bih se sa tobom u svemu, osim da greske ne odlucuju o tituli (a to vazi generalno u fudbalu). Nagledao sam se x primera gde je upravo neka velika sudijska greska donela trofej nekom timu (klubu ili reprezentaciji).
      To se desava u drugim takmicenjima, u PL nikad niko nije nezasluzeno bio sampion.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Duka View Post
        Nisam ja ni ocekivao vise od Mancestera,Stouk je ekipa za duboki naklon a imaju navijace,cini mi se najjjbuchnije u liZi
        Totenhem je ekipa za titulu,konkurencija je bolesno dobra,i bice extra!naravno PL je ubjedljivo najjacha na planeti!
        Ti si zaboravio da taj Totenhem i Siti i Junajted napunili samo tako.Oni ce biti srecni i sa cetvrtim mestom.Nemaju toliko jak tim da bi se mogli nositi sa najjacima.

        Comment


        • Maricu,ekipa Totenhema je spremna da se bori za titulu


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Duka View Post
            Maricu,ekipa Totenhema je spremna da se bori za titulu
            Uzdrzi se ovakvih komentara, postoje 3 tima koja mogu do titule. Totenhem nema odbranu. Oni bi morali skoro sve meceve do kraja sampionata da melju protivnike ( to je nemoguce u PL da je neko toliko konstantan) jer ko protiv njih dodje do poseda lopte dolazi i do rezultata u 99% utakmica.
            sigpic

            Comment


            • Necu reci nista mudro kada kazem da je Tottenhamu 4. mjesto veliki uspjeh i cilj, bio i ostace.

              U slucaju povrede Modrica, teze ce im biti da kontrolisu igru i da kreiraju prilike, jer realno on to sve drzi na "okupu", dijeli lopte i kontrolise sredinu.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Ma bar da je Modric neki lider, nije ni on. Pravog nemaju i ogroman je tu broj nekonstantnih igraca i ako je npr. Lenonu dan, nije Defou i sta ja znam. 4. mesto plafon, mada ce 90% biti 5.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Uzdrzi se ovakvih komentara, postoje 3 tima koja mogu do titule. Totenhem nema odbranu. Oni bi morali skoro sve meceve do kraja sampionata da melju protivnike ( to je nemoguce u PL da je neko toliko konstantan) jer ko protiv njih dodje do poseda lopte dolazi i do rezultata u 99% utakmica.
                  Nash,ja mislim da Totenhem moze da se bori za titulu! jel to u redu sto mogu da mislim tako??


                  Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by S-Nash View Post
                    Ma bar da je Modric neki lider, nije ni on. Pravog nemaju i ogroman je tu broj nekonstantnih igraca i ako je npr. Lenonu dan, nije Defou i sta ja znam. 4. mesto plafon, mada ce 90% biti 5.
                    Modric je glavni igrac na sredini terena bez premca. A lider..

                    Neka miki7878 napise ko je lider u Tottenhamu...
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Duka View Post
                      Nash,ja mislim da Totenhem moze da se bori za titulu! jel to u redu sto mogu da mislim tako??
                      Mozes ti da mislis da ce i Svonsi ali da Totenhem uzme nije realno, isto kao sto nije realno da Liverpul uzme. Ta 2 tima ce da vode borbu za 4. mesto a da bi uzeli titulu moraju nenormalno da igraju.
                      sigpic

                      Comment


                      • da.Ali smijesno je i pomisljati da Liverpul moze da bar pokusa da osvoji,a Totenhem je zreo da se bori za tako nesto,naravno da bi trebali i ekstremno dobro da igraju u nekim mecevima,ali zasto da ne;)


                        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                        sigpic

                        Comment


                        • Sudije, sudije, sudije, sudije.............. OMG, Pa normalno da grese, ljudi su, isto kao sto i igraci grese, ali ne, uvek su sudije krive. Tako je Chelsea-u za gol Nanija kriv linijski sudija sto nije video minimalan ofsajd, a sto je Chelsea pustio Nanija da pretrci 20m sa loptom i neometano sutira to nikom nista. Ma dajte....
                          I onaj Drogbin gol iz ofsajda, jbg desava se, 2 minuta posle toga Macheda je dao gol rukom, to ste zaboravili? Selektivno pamcenje...

                          A kad je rec o Tottenhemu ne verujem da mogu do titule, konkurencija je prevelika, a najveci problem im je odbrana, ali 4.mesto je realnost, borice se sa Liverpoolom verovatno za to, mada mozda Liverpool i iznenadi i bori se titulu, ali tesko...
                          Nego nznm sta da ocekujem od Arsenala? Imaju li snage za top 4? Meni deluje da ne, ja ih ocekujem na 6. mestu.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Duka View Post
                            da.Ali smijesno je i pomisljati da Liverpul moze da bar pokusa da osvoji,a Totenhem je zreo da se bori za tako nesto,naravno da bi trebali i ekstremno dobro da igraju u nekim mecevima,ali zasto da ne;)
                            Kako je smesno? Imaju jacu rotaciju od Spursa, za razliku od istih i sistem igre koji Keni vraca, pravog lidera koji ce praviti ogromnu razliku kad se vrati i koji je najbolji igrac na ostrvu zadnjih 10 godina. Suarez je TOP10 igrac. Sanse su 1% ali ako budu odmah krenuli i svi igraci budu na svom nivou mogu da se bore, mada nas ja vidim na 4. mestu i s obzirom na to gde smo bili pre tacno godinu dana na tabeli (zona ispadanja) i ovo ce biti uspeh.
                            sigpic

                            Comment


                            • Vidis,ja sam imao jaka ubjedjenja da ce Totenhem da ih zapali proslo kolo,ali nisam ocekivao onakvo raznosenje sto je vjerovatno posledica 2 zuta...ali i bez njih,moras se sloziti da su ih gazili,mnooogoo dominantniji,jachi!dok Liverpul ne bi mogao tako da dominira kao pijevci,U LIVERPULU.mada doci ce i taj mec


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Duka View Post
                                Vidis,ja sam imao jaka ubjedjenja da ce Totenhem da ih zapali proslo kolo,ali nisam ocekivao onakvo raznosenje sto je vjerovatno posledica 2 zuta...ali i bez njih,moras se sloziti da su ih gazili,mnooogoo dominantniji,jachi!dok Liverpul ne bi mogao tako da dominira kao pijevci,U LIVERPULU.mada doci ce i taj mec
                                Medjusobni dueli ne znace nista jer imas 38 kola. Totenhem je bio bolji. A Liverpul ce sa 2 igraca vise ako bude imao sigurno izdominirati, izdominirace i slabiji timovi, najnormalnija stvar.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X