Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pratio sam na Livescore-u, i bas me cudilo svo vreme gledam a ono samo jedan karton!

    A na goal.com u live commentary sam procitao da je ono nad Hernandez-om bio penal!

    Comment


    • Ja sam prognozirao 4:0 jer nisam znao da cemo odigrati cijelu utakmicu sa rezervnim napadom,da nam nece svirati penal...i nisam znao da je sudija slijep...
      Makar je Runija sacuvao mesarenja...Gigs...koliko god ja njega hvalio i postovao,ono je morao da pogodi.Krauc je bio previse dobar za nasu odbranu..

      Comment


      • Originally posted by Sir Giggsy View Post
        Pratio sam na Livescore-u, i bas me cudilo svo vreme gledam a ono samo jedan karton!

        A na goal.com u live commentary sam procitao da je ono nad Hernandez-om bio penal!
        Nisam siguran, ali kao sto rece Nash vratilo nam se za Celzi i moramo to da prihvatimo. Ali to dopustanje jakih startova bez ikakvih posledica, e to me je mnogo mnogo iznerviralo.
        sigpic

        Comment


        • U ovakvim utakmicama se vidi koliko fali Vidic koji je neprikosnoven u svojih 16m sto se vazdusnih duela tice!

          Nema veze, rasipace se ove sezone bodovi na sve strane u to sam siguran... A nadam se da ce ManU najmanje!

          Comment


          • Krauč previše dobar, a faulove koje on pravi niko ne svira...klasičan primer obe njegove poslednje šanse...
            Penal je nad Chicoom bio po meni, start odpozadi..

            I ajte otključajte temu...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Tema je otkljucana vec nekoliko minuta.

              Comment


              • Vidim De Gea igrac utakmice... Polako ulazi u formu!

                Najbolji mladi golman definitivno!

                Comment


                • Nikako ne vidim sta ima dobro u tome sto je De Gea igrac utakmice...to se jedino moze protumaciti kao "u odbrani je bila promaja pa su se svi redom redjali na njega,ali on je to nekim cudom skinuo...hmmm dakle Stouk ih je smlatio"

                  Comment


                  • Originally posted by Powerslave View Post
                    Nikako ne vidim sta ima dobro u tome sto je De Gea igrac utakmice...to se jedino moze protumaciti kao "u odbrani je bila promaja pa su se svi redom redjali na njega,ali on je to nekim cudom skinuo...hmmm dakle Stouk ih je smlatio"
                    Dobro, naravno da nije dobro sto je ON igrac utakmice, ali dobro je da stice sigurnost i da me prima kiks golove kao na pocetku sezone. A ako ne poradi na centarsutevima, bice strasan golman-linijas. A visok je, mora na tome da radi kako zna. Jer ipak je dosao u PL, gde je takav nacin napada oubicajan za razliku od Primere.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ljudi jel pratite vi PL od ove sezone ili ste i ranije koji mec gledali?

                      Nema faula za protivnika na Britaniji, o penalu da ne pricamo. A vi prvi nemate na sta da se zalite i svima bude tako kad gostuju ovima.
                      sigpic

                      Comment


                      • Sta ima dobro...mnogo toga! Dobice na samopouzdanju i iskustvu posle ovakve utakmice! Bolji tajming sa ovakvav mec nije mogao biti... Norwich pa onda Liverpool!

                        Lepo se raspucati protiv Norwich-a i onda juris na pobedu na sred Anfield-a!

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Ljudi jel pratite vi PL od ove sezone ili ste i ranije koji mec gledali?

                          Nema faula za protivnika na Britaniji, o penalu da ne pricamo. A vi prvi nemate na sta da se zalite i svima bude tako kad gostuju ovima.
                          Ja ne znam da li si gledao ceo mec, ali onaj start nad Evrom ajde i da ne svira(a morao je), ali MORA da prekine igru, igrac lezi pola minuta, minut na terenu. Vidi se da je povredjen.
                          sigpic

                          Comment


                          • Da li ću da se žalim na penale ili faulove protivnika moja stvar i moje viđenje. I da pratim fudbal odavno.

                            Hvala Ljubo, nisam mogla u tom trenutku.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Originally posted by KingEric7 View Post
                              Ja ne znam da li si gledao ceo mec, ali onaj start nad Evrom ajde i da ne svira(a morao je), ali MORA da prekine igru, igrac lezi pola minuta, minut na terenu. Vidi se da je povredjen.
                              Pa ja nisam rekao da nije ali ti je svima tako, ne znam sta ste ocekivali danas. Stouk je jedno od gostovanja gde moras biti zadovoljan bodom. Ovo nije vas kiks.

                              Smesno je da se vi zalite na sudije, to je isto kao kad bi se ja kao navijac Partizana zalio na sudjenje, mnogo smesno.
                              sigpic

                              Comment


                              • Nemas ti pravo da karakterises druge, za sad samo usmena opomena.
                                Last edited by Casiraghi; 24-09-11, 20:18.

                                Comment

                                Working...
                                X