Announcement

Collapse
No announcement yet.

Premier League 2011/2012

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
    Znaci ovo nema nikakve veze sa Liverpool-om nego sa vama?Ma ja ustali vam igraci na lijevu nogu,a da ste imali dobar dan ovo bi dobili 3-4 razlike.Shvati da ove sezone niko nije dobio na Anfieldu pa ni jaci timovi od vas i da je Tottenham dosao po bod ovde.Jesi pomislio ijednog trenutka da je Bale bio neprimjetan jer je dobro cuvan od igraca Liverpoola a ne samo zato sto ga nije islo.
    Za bejla se apsolutno slazem. Ali niko nije pobedio, a mnogi koji ce se do kraja boriti za opstanak nisu ni izgubili. Ovo je 8 remi. Dakle nije samo o Totenhemu rec. Hocu da kazem da liverpul tesko dobija ekipe koje im se "nude".
    sigpic

    Comment


    • Realno Miki, preterujes, sad je Totenhem igrao lose, a mi extra, al ste ipak vi uzeli bod... nemoj zajebavat, Bale je bio neprimetan jer ga je nasa odbrana u dzep stavila danas...

      Elem, jako nezanimljiva utakmica, Kerol omasio onaj zicer, stvarno je budala pijana...;) I opet remi na Enfildu. Steve odigrao sjajno kod nas, u Totenhemu Voker je pokidao... Po bod svakome, realan rezultat na kraju, i bez skandaloznih odluka, vrlo korektno sudjenje...
      sigpic

      “We have to change, from doubters, to believers, now.”
      -Jürgen Klopp

      Comment


      • Originally posted by FresHMaN91 View Post
        Realno Miki, preterujes, sad je Totenhem igrao lose, a mi extra, al ste ipak vi uzeli bod... nemoj zajebavat, Bale je bio neprimetan jer ga je nasa odbrana u dzep stavila danas...

        Elem, jako nezanimljiva utakmica, Kerol omasio onaj zicer, stvarno je budala pijana...;) I opet remi na Enfildu. Steve odigrao sjajno kod nas, u Totenhemu Voker je pokidao... Po bod svakome, realan rezultat na kraju, i bez skandaloznih odluka, vrlo korektno sudjenje...
        Hocu da kazem, da sam ocekivao ipak vise sansi liverpula u utakmici. Pogotovo jer totenhem nije bio na nivou (zahvaljujuci i samom liverpulu). Liverpul je bio domacin, a i kuci igra dobro sa jacim timovima. A nekako je totenhem lako izborio ovih 0:0
        sigpic

        Comment


        • Svakom je jasno da mi ove sezone lose igramo sa ekipama koje se brane i da imamo ogroman problem sa realizacijom,ali pricas o Liverpoolu cijele sezone u najmanju ruku kao da se o Wiganu radi.Ne bih se bas kladio da cete imati na kraju sezone uspjesniju godinu od nas.Prije dvije sedmice si pricao kako cete nas dobit bez problema,a veceras niste centra presli kako treba.Liverpool nista nije pokazao veceras ali Tottenham je jos manje.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Originally posted by Joe Cole 10 View Post
            Svakom je jasno da mi ove sezone lose igramo sa ekipama koje se brane i da imamo ogroman problem sa realizacijom,ali pricas o Liverpoolu cijele sezone u najmanju ruku kao da se o Wiganu radi.Ne bih se bas kladio da cete imati na kraju sezone uspjesniju godinu od nas.Prije dvije sedmice si pricao kako cete nas dobit bez problema,a veceras niste centra presli kako treba.Liverpool nista nije pokazao veceras ali Tottenham je jos manje.
            Ne verujem da sam ja pricao da cemo dobiti liverpul al nema veze. I ja nekako vise pricam o kvalitetima totenhema nego o manama drugih klubova. Ovo sam samo sada spomenuo za liverpul. Ja sam i rekao da je totenhem bio danas blagi uzas. Al me cudi da ipak liverpul kao domacin nije nekako vise pokazao.
            sigpic

            Comment


            • Ipak momenat utakmice....

              sigpic

              “We have to change, from doubters, to believers, now.”
              -Jürgen Klopp

              Comment


              • Originally posted by Sir Giggsy View Post
                Modric je fantastican, niko ne moze da mu uzme loptu!
                Odlican pregled igre, i sve kod njega izgleda laganica i sve tecno ide...

                Nazalost falili su Lenon i VdV... Sa Lenonom bi svakako bili opasniji po krilima, a ovako je morao Bale konstantno da menja strane.
                Defoe je puno bolje rjesenje od VDV-a. On i Adebayor se odlicno slazu.


                PS Ona lopta Kranjcara je bila jedna od boljih asistencija u sezoni. Kad si majstor si majstor.

                Comment


                • Meni je Parker igrac meca,sta je covjek pretrcao zatvorio,pokreio,cudo,izginuo je na terenu,primao je i zadavao udarce.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Skrtel je daleko najjaci bio, onako izdominirati Adebajora i Bejla je nezamislivo ove sezone.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by manda View Post
                      Meni je Parker igrac meca,sta je covjek pretrcao zatvorio,pokreio,cudo,izginuo je na terenu,primao je i zadavao udarce.
                      odlican igrac. rednapp je veliki majstor. on uvijek dovede prave igrace. otkda je dosao u spurse pa sad do parkera, friedela i adebayora. ne bi me zacudilo i da sad saha proigra.

                      Comment


                      • Gledao sam samo drugo poluvremen, Tottenhem kao da nije ni igrao tako da za njih ovo je dobar bod. Videlo se da im fale VDV i Lennon, mislim cak vise Lennon jer ako nemaju 2 krila u ekipi gube balans i mnogo su manje opasni. Bale kroz sredinu je diskutabilna varijanta, a ocigledno da jos uvek nisu takticki dovoljno dobro spremljeni da odigraju neku jelku ili sta god da je bilo danas, u svakom slucaju 4 centralna igraca + 1 free role na sredini. Liverpool nastavlja po obicaju ove sezone, ne mogu vola da ubodu, a igraju sasvim dobro. I da, Skrtel je ladno mogao da leti napolje za onaj start na Bale-a, mnoge sudije bi ga iskljucile. I malo mi je smesno da FA dozvoljava tolike razlike od sudije do sudije, jedan da crveni Kompany-ju ni za sta, FA ga kazni 4 utakmice, posle toga vidimo 20-ak gorih ili istih startova koji prodju bez faula, ili bez crvenog...
                        sigpic

                        Comment


                        • Sto se tice mene kao navijaca Arsenala X najvise odgovara,Totenhem nam bezi 10 boda ali je dobro sto se jos nisu odmakli,a Liverpul je sad iza nas.
                          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

                          Comment


                          • Pazi ovog

                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Kad se sve sabere i oduzme,utakmica je bila bezveze.Najbolji momenat je svakako bio ulazak mace na teren
                              Najbolju sansu je imao Totenhem,kada je Bejl pokusao da provuce Reini kroz noge Bilo je par zestokih udaraca napr kada je Suarez raspalio po Parkeru i onaj kada je Skrtel udario Fridela(koji je dobro prosao cak se i smijao nakon toga).Bila je i ona situacija kada je Bejl simulirao pa se pokacio sa Agerom koji je odigrao kao gospodin
                              Sta znam,utakmica nije bila nesto.Kerol se ponovo obrukao...Totenhem je bio nekako "siv" veceras.Za mene je Voker bio igrac utakmice.Kakva utakmica,takav i rezultat...mislim da je podjela bodova fer ishod

                              Comment


                              • Maca objasnila!
                                Jedan je Obradovic Zarko!

                                Comment

                                Working...
                                X